Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

som nas....ta, bo mam mat volny vikend a kolegyna, ze musim prist za nu do prace, takze krasne 12 tky az do stredy
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Darina1234
som nas....ta, bo mam mat volny vikend a kolegyna, ze musim prist za nu do prace, takze krasne 12 tky az do stredy
Darinka musíš? Vieš čo sa len musí....aj Ti ich vráti? Či to dostaneš zaplatené?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

este neviem, ale radsej vratit, bo 12 tky je tazko pre mna uz
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Darina1234
som nas....ta, bo mam mat volny vikend a kolegyna, ze musim prist za nu do prace, takze krasne 12 tky az do stredy
ako musis, ked mas volny weekend ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
bjuty smis
uchehchtávam sa, aj ked dostanem mínusku...a začnú mi to moralku kázať anonymne cez tajomné mínus........
jak včera buchačovi za to, že si dovolil povedať svoj názor....nikoho neurýžal, nebol agresívny ale doň všetci...teda pardon,všetky )

Tak kukaj teraz:
Zo slovníka prevzatých slov:

CHRYZANTÉMA - strašne smradľavá burina, ktorá sa tlačí na hroby ako žid do neba
eeej ale je niekto jesitny , to fakt bolo potrebne to sem prilepit zo starej temy? Neodsudzujem, len sa pytam
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai..tu na sk....aj ked mas mat.....nemas garantovany volny wejkend
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

SLSP si zo mňa regulérne robí prdel.Minule mi volali,že majú pre mňa ponuku.....(som prednedávnom od nich odišla,lebo som mala skoro 10% úrok a kadejaké podmienky k tomu....preniesla som si úver inam za 6,9% bez kadejakých podmienok )
tak zo srandy teda,nech mi to pošlú.....a dnes v pošte,že schválili sme vám sumu XX (iba polovica toho,čo by som chcela) a že 8,9% na 96 mesiacov!!??
JAKOŽE SA S KOŇOM ZRAZILI??? šak keď mi budú volať,tak im norrmálne poviem toto,že či sú oni vôbec normálni....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
SLSP si zo mňa regulérne robí prdel.Minule mi volali,že majú pre mňa ponuku.....(som prednedávnom od nich odišla,lebo som mala skoro 10% úrok a kadejaké podmienky k tomu....preniesla som si úver inam za 6,9% bez kadejakých podmienok )
tak zo srandy teda,nech mi to pošlú.....a dnes v pošte,že schválili sme vám sumu XX (iba polovica toho,čo by som chcela) a že 8,9% na 96 mesiacov!!??
JAKOŽE SA S KOŇOM ZRAZILI??? šak keď mi budú volať,tak im norrmálne poviem toto,že či sú oni vôbec normálni....
Minule som použil cez net kalkulačku predbežného úveru v SLSP. Na druhý deň mi volala nejaká pani z Blavy (aspoň display tak ukázal). Trochu sme si pokecali, šak bola vcelku príjemná, žiadna otrava...aj príjemný hlas znel do ucha.
Záver bol ale asi taký, že bola oboznámená s mojim všeobecným názorom - neuzatváram v žiadnom prípade zmluvu na diaľku.
Mám svoju "osobnú" bankárku, za ktorou chodím v prípade nejakej konzultácie. Poznám aj šéfku pobočky.
NIE, nechválim seba, že mám akéto kontakty (určite nie som jediný).
No chválim ich za perfektný prístup a ústretovosť. Ide o to, že pri pracovnom stole sa dá všeličo urobiť, niekedy doslova čarovať s údajmi tak, aby bol zákazník spokojný...banke je to v podstate jedno, tá si vždy príde na svoje.
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja zase nemám v banke žiadne známosti......celkom stačí, že som VIP klient
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......
Že všetko dobré........a ďakujem, ja nepijem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak ani ja.... (ale predsa len pijem - vodu... inak by zo mňa bola múmia sušená....)
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
afrikánka
Ja zase nemám v banke žiadne známosti......celkom stačí, že som VIP klient
VIP ??? V Prievidzi ???
10414911_651002271614314_8406832779352639865_n.png  
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Pche.....Deutsche Bank, Wien to iné cafe ako KE
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
U mňa doma ...... oslava preveliká...... fazuľka má dve dvojky .... vek... a akurát na deň vzniku I.čs.republiky......
keď narastie bude mať aj trojky pre odľahčenie Rozhovor na pumpe neviem ako to začalo ale reakcia pumpárky ".. keď som chodila na strednú mala som jednotky a dvojky" Klient "No vidíte asi ste sa málo učili keď máte teraz trojky"
A ešte jedna spomienka na detstvo, 25 február učiteľka sa pýta v škole aký je dnes veľký sviatok, ja som sa postavil a povedal "moja mama má dnes narodeniny" pochopiteľne reakcie spolužiakov a učiteľka ich utrela už ani neviem ako
Naposledy upravil pavol54 : 28.10.16 at 18:58
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keby ste mali v blízkosti nainštalovené sirény, nikdy by si si asi nepomýlil čo znamená 25.2.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Odchádzala som okolo obeda počas víkendu z kontroly od pôrodníka, rodinka pekne spolu, keď sa o chvíľu nad nami ozvala siréna. Zvyšok si môžete domyslieť. Domov sme prišli, ale večer sa ohlásilo, o tri hodiny bolo trochu predčasne na svete. Podnes sa s tým neviem zmieriť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
afrikánka
Pche.....Deutsche Bank, Wien to iné cafe ako KE
Wien je určite iné kafe ako KE...

Ale iná káva je aj Deutsche Bank.
WV auto na houbes...a vyzerá to tak, že ani dotyčná banka nie je nejak veľmô čistá.
http://www.pravda.sk/trendove-temy/deutsche-bank/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnešná návšteva pražskej nemocnice, mladá lekárka ...."To musíte takto zrobiť." :-)))
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať