Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno
tých pár neznalcov čo tam ešte ostalo môže byť s exkluzívnou obsluhou však to nie je zadarmo
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

20 věcí, co mají Slováci lepší než my

Když jsme ještě byli bratia, měli jsme na všech těch krásných věcech alespoň poloviční podíl. A teď máme kulový. Slováci se mají skvěle a pazúchy maj plný trumfů. Akorát ten hokej rozhodně hrají hůř. Teď čtěte, pak uvidíte.
http://cilichili.cz/blog/20-veci-co-maji-slovaci-lepsi-nez/
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Hymna

Taky jste vždycky čekali na tu dynamičtější a veselejší část společné hymny? No tak jim teď zůstala. A my máme jen tu písničku, co napsal slepej chlap a je plná otázek.

Borovička

Zatímco my máme akorát hnusnou Pražskou vodku, nebo dobrou slivovici, která je z Moravy, Slováci mají Borovičku.

Pohoda

Tenhle festival strčí do kapsy všechny ty Rock for People, Sázavafesty, dokonce i ostravské Colours. A ty jsou u nás nejlepší stejně nejspíš jenom proto, že jsou Slovensku nejblíž.

Maďaři

Mají to na koho svést. Co? Všechno!
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
alaya1
Pane na nebi. ved v SLSP ma kazdy klient svojho pracovnika, ktory "dba" o jeho ucet, sleduje ho, ponuka produkty atd. aj studenti . Ved z kazdej uskutocnenej transakcie ma proviziu, tak sa snazi. To je terno
tých pár neznalcov čo tam ešte ostalo môže byť s exkluzívnou obsluhou však to nie je zadarmo
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
7 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

A neboli to náhodou tie "terno" bankárky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
A neboli to náhodou tie "terno" bankárky
uni
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
keby to bolo plánované tak to tak neurobím, ale to bolo akosi spontánne, lebo moji zamestnanci si už nedovolia robiť bordel, robil som rovnako, asi zlozvyk z vojny tie špaky a iné drobnosti som netoleroval
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
pavol54
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A takýto poznáte?

"Pôvodne zdieľal(a) Jiří Maxon – 29 komentárov
NEUVĚŘITELNÝ ZÁKON ZE SLOVENSKA. OBSLOUŽÍTE VE SVÉM PODNIKU SANKCIOVANOU OSOBU? ZAPLATÍTE POKUTU 132 TISÍC EUR!
.................................................. .....
Predstavte si, že máte malú reštauráciu. Predáte bryndzové halušky hosťovi, on ich doje, zaplatí a v zápätí nabehne NAKA (Národná kriminálna agentúra) a dá vám pokutu 50 tisíc až 132 800 eur. Tak toto sa vám oddnes môže stať.

Napriek mojej kritike dnes prijala vládna väčšina zákon o uplatňovaní medzinárodných sankcií na území Slovenskej republiky. Každý občan je povinný sledovať zoznam osôb, ktoré sú na nejakom medzinárodnom sankčnom zozname. Ak im totiž poskytne akúkoľvek službu, bude mu udelená spomínaná pokuta.

Pýtal som sa ministra hospodárstva, ako má slovenský občan zistiť, či jeho zahraničný alebo domáci hosť nie je na zozname? Má si od každého človeka pýtať občianku alebo pas a ísť sa vždy pozrieť na zoznam medzinárodne sankcionovaných osôb?

Minister mi povedal, že takto to od nás EÚ chce. Tak to teda odhlasovali, píše na svém profilu slovenský politik Milan Krajniak.

https://www.facebook.com/poslednykriziak/videos/693059237527533/"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A takýto poznáte?
https://www.facebook.com/poslednykriziak/videos/693059237527533/"
K odkazu mi vybehlo nasledujúce :

"Ľutujeme, tento obsah momentálne nie je k dispozícii
Odkaz zrejme už nie je platný alebo nemáte povolenie stránku zobraziť."


P.S.:
Po úprave mi stránku menovaného otvorilo.
Čo si potom má jeden myslieť ?
Ja si svoje síce myslím....ale to je vedľajšie.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
misoft
pavol54
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.


Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti . Co potom taky Svajciar
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
korela
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.


Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti . Co potom taky Svajciar
Tak pre srandu králikov....skúste toto urobiť napr. v Singapúre, v Hongkongu.... NEDOPLATÍTE sa! Alebo prípadne budete mať 30 dní zabezpečenú stravu na 3x denne.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

citujem časť o Talianoch
korela
Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
a reakcia?

alaya1
Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti . Co potom taky Svajciar
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Aj mne sa dakedy stane, že zle prečítam, nepochopím a reagujem
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Niekedy nezaškodí počítať do desať, alebo nasadiť okuliare.
7 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

páve som zdedila devätnásť miliónov osemsto päťdesiat tisíc britských libier!!!!!!!!!!
ale právnik neny svyna,velkoryso mi prenechá 40%,on si chudáčik nechá tých zvyšných 60%
jakožeeee....onééé........

A posledná veta:
mi láskavo poslať svoj kompletné informácie, vaše plná mená a adresy, váš súkromný telefónne a faxové čísla a mobilný telefón, takže právnik začne spracovávať potrebné papiere, ktorý by uľahčil uvoľňovanie finančných prostriedkov do vy

a kuwa,jako vedia,že ja som ten príbuzný,keď teraz pýtajú moje meno a adresu
3 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Niekedy nezaškodí počítať do desať, alebo nasadiť okuliare.
Veru kukucka,. mala by si tuto radu sama dodrziavat. Alebo citat s nadhladom, lebo zjavne Talianom hodene spaky nevadia. Vid teritorium Taliansko, preto boli z prostredia, kde sa spaky vyhadzuju nadseni.
Ze misoft to pochopil aj adekvatne reagoval.

Kazdy vecer tu mas potrebu niekoho spucovat. Skus doma. OK ?
Naposledy upravil alaya1 : 29.10.16 at 22:24 Dôvod: dopln.
3 4
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Prečo sa tu občas niekto s niekým dohaduje? Ale dobre sa to číta! Hneď je veselšie
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať