Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Potešilo ma, že som sa dokopal umyť a urobiť drobné opravy na svojej štvorkolke. V piatok mi príde batéria /nemali ju na predajni/ a môžem ísť opäť "na to". Lesy traste sa :-))))))))))))))))))))))))))))))))
u nás takí ako ty rozjazdili všetky chodníčky,človek už nemôže ísť ani zrelaxovať do hory,lebo nevie,spoza ktorej zákruty sa na neho niečo vyrúti.
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Ja vidím toto
šak já netvrdím,že ty
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvietoček - nema boja.... karma je svyna jenna.... i na neho dopadne (možno práve tá štvorkolka v lese na rozrytej cestičke a spoza bučka sa bude jeleň uchchtávať).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
misoft
Ja vidím toto
šak já netvrdím,že ty
Šak ja viem, že vieš, že viem, že vieš........
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takí ako ja si vychutnávajú jazdu rýchlosťou 5-15 km/h po poľných, úžitkových cestách /často úplne strmo do kopca/ a pri strete s človekom spomalia, prípadne aj pozdravia. Nemajú ladené výfuky, ale sériové, teda nevrčia viac ako bežná sériová moto na ceste, prípadne auto.
To, čo píšeš sú k*k*ti, ktorí chodia bežne okolo 100 km/h a robia nám ostatným hanbu. Bohužiaľ je ich zrejme väčšina...
Jazdím zásadne aj preto sólo, s foťákom v kapse...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Takí ako ja si vychutnávajú jazdu rýchlosťou 5-15 km/h po poľných, úžitkových cestách /často úplne strmo do kopca/ a pri strete s človekom spomalia, prípadne aj pozdravia. Nemajú ladené výfuky, ale sériové, teda nevrčia viac ako bežná sériová moto na ceste, prípadne auto.
To, čo píšeš sú k*k*ti, ktorí chodia bežne okolo 100 km/h a robia nám ostatným hanbu. Bohužiaľ je ich zrejme väčšina...
Jazdím zásadne aj preto sólo, s foťákom v kapse...
takého ako ty som ešte nestretla....existuješ vôbec?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A bohužiaľ (aj pre teba) - po lese je ZAKÁZANÉ jazdiť. No neviem, neviem - až by ťa chytila lesná stráž, ako sa pomaly šinieš na štvorkolke po lese.... pokutičku schytáš (mimochodom - od 2008 je to už tr. činom) ak povolenie nebudeš mať.
A len tak na okraj - takýchto ako ty, zatvárať treba - les nie je pretekárska dráha, nie je to terénny polygón, les patrí všetkým, teda aj zveri, ktorú rámus od tých strojov plaší.
A radšej šlapať v lese a vychutnávať pohodičku a čerstvý vzduch, ako sedieť na tom čude, rámusiť a čuchať smrad z výfuku.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft, ja ale nemyslím les ako les, ale zväčša tie úžitkové asfaltky k chatám, prípadne vysypané cesty pre džípy lesákov.
Stretol som už viackrát poľovníka, lesáka, aj policajtov /na panelovej ceste/. Inštinktívne som zastavil, nakoľko na kolke zásadne nenosím prilbu /ani ak niekto vezie drevo na fréze alebo malotraktore, nemá prilbu/ ani doklady /občiansky áno/. Ako som zastavil, tak sa mi normálne uhli s autom /v ktorom mali aj psa/ a pustili ma.
Moja skúsenosť je taká, že keď človek jedná slušne, väčšinou sa mu to aj vráti... Sem-tam prejdem dovrchu aj po lyžiarskom svahu, ale neostane po mne žiadna stopa. Nemám 100 kg a po gumách nahustených na 0,2 baru, neostane takmer nič. Sú to také relaxačné prechádzky.
Jazdím aj v SR, aj v ČR. Síce za posledných 5 rokov to bolo možno 10 motohodín, ale prv som jazdieval častejšie...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No to je potom iné - miestna komunikácia.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
A bohužiaľ (aj pre teba) - po lese je ZAKÁZANÉ jazdiť. No neviem, neviem - až by ťa chytila lesná stráž, ako sa pomaly šinieš na štvorkolke po lese.... pokutičku schytáš (mimochodom - od 2008 je to už tr. činom) ak povolenie nebudeš mať.
nemboj,tí čo tak jazdia,to povolenie majú,si ho vybavia,alebo zaplatia bezproblémov pokutu,alebo,sa ich boja zastaviť a pokutovať..../trestný čin...priestupok...... sa nestal./
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Kvietoček - nema boja.... karma je svyna jenna....
....lebo tu dostaneš mínusku aj za to,že si pesimista a za to človek fakt nemôže
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka, načo dávať prachy za pokuty, úplatky za vybavenie, keď stačí iba na pravej ruke viac pohnúť plynovou páčkou :-))))))))))))))))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
No to je potom iné - miestna komunikácia.
+ sem-tam zvážnice na drevo, chcel by som vidieť akú škodu tam narobím, nech mi ju vyčíslia :-)

edit: no a ja osobne najradšej jazdím v zime so spolujazdkyňou, ak je tak okolo 30 cm snehu, všade čisto, štvorkolka sa podľa môjho názoru menej namáha, gumy keď sa im nepáči brzdenie tak prešmyknú, rovnako ako pri akcelerácii, oveľa menej sa derú, nie je problém s prehrievaním. Je to romantika ísť po ceste, kde ešte nie je od ničoho okrem zvery žiadna stopa a iba ty vieš, kade tá cesta vedie a kde je už "jarok" :-))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale aj na takých raz tá svyna jenna karma karmovitá príde.....
Ako u nás.... frajer sa preháňal po štvorprúdovej ulici, bez ohľadu na to, že sú tam priechody - jednoducho 1,5km širokej a rovnej cesty bolo veľké lákadlo. A tak sa v lete preháňal až 150km/hod. Ale potom sa uprostred urobil retardér s priechodom a karma zapracovala - keď vyštartoval, pri to retardéri už mal skoro 120-ku a nasledoval voľný let s tvrdým pádom - skoro 50 m vzduchom letel (a mal šťastie, pár odrenín) - no motorka bola na odpis - a odrazu bol pokoj
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
nemboj,tí čo tak jazdia,to povolenie majú,si ho vybavia,alebo zaplatia bezproblémov pokutu,alebo,sa ich boja zastaviť a pokutovať..../trestný čin...priestupok...... sa nestal./
Toto mi je nejaké známe.... jááááj, už viem..... Bonaparte, Bašternák.....firmy sa premenovali, zmenili majiteľov kdesi do Tramtárie, doklady havo spapal....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

u nás spravili retardér pred škôlkou,dúfam,že v tom budú pokračovať,lebo cesty u nás sú dlhé,rovné,debili jazdia ako na diaľnici,vôbec neregistrujú,že sú v meste...70% vodičov prekračuje rýchlosť,ale čo z toho,že im je rýchlosť odmeraná,keď nenasleduje žiadna pokuta.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na štvorkolke by ten retardér ani necítil

ps: aj u nás ráno niekedy dvaja retardéri riadia križovatku. Už 5 km pred ňou sa to dá poznať, nakoľko sa tvoria kolóny
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandy, retard a retardér, to nie je to isté. Mýliš si to. Takže križovatku isto nemôžu riadiť dvaja ani traja retardéri, dokonca ani jeden.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

Ojoj, ty si chápavá :-))) asi som to mal rozdeliť na 2 príspevky :-)

ps: že by kopretinka vo svojom príspevku písala, že u nich spravili policajta rovno pred škôlkou?

kua ešte nie je po 22.00 hod...
1 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))

Ojoj, ty si chápavá :-))) asi som to mal rozdeliť na 2 príspevky :-)
ja len k tomu dvaja retardéri......
Ani to rozdelenie ti v tom prípade nepomôže.
Kedže si doplni l- kopretinka to napísala dobre.
Naposledy upravil Tweety : 02.11.16 at 11:57
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať