Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes budem hore do rána, tak aby niekoho netrápili zbytočné domnienky.
.
Ako vidím, tak sa mi medzitým stihlo predhodiť zmenou autorkinho pôvodného príspevku červené súkno. :-)
Nad takýto príspevok sa človek môže iba zľahka povzniesť.

Moje dieťa si pozvalo Talianov zo severu. Iba toľko k Talianom z príspevku, ktorým sa Národný park veľmi páčil a na základe neho sem prichádzajú aj s ďalšími priateľmi.
.
Na mape Talianska, vrátane Sicílie, už nie je pomaly miesto pre zapichnutie špendlíka na označenie miesta, ktoré by v Taliansku ešte mohlo navštíviť. A to nie súkromne ani pracovne. Toľko ku skutočne zažitým reáliám tejto krajiny.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Trochu pochválim našu krajinu, nech nie je iba hanená.
http://www.tvnoviny.sk/zaujimavosti/...ralo-slovensko
.
12. 08 2015 13:43 | BERN/TASR
V rebríčku najčistejších hotelov v Európe vyhralo Slovensko
Hotely na Slovensku a v Bulharsku sú podľa hostí čistejšie ako vo Švajčiarsku.

Čistota slovenských hotelov.

Hotely na Slovensku a v Bulharsku sú podľa hostí čistejšie ako vo Švajčiarsku považovanom za vzor čistoty a poriadku. Vyplýva to z medzinárodného rebríčka čistoty rezervačného portálu hotel.de, o ktorom informovala agentúra SDA a Švajčiarsko v ňom skončilo na treťom mieste.

Prvé Slovensko získalo 8,75 bodu na desaťstupňovej škále, druhé Bulharsko 8,70 bodu a tretie Švajčiarsko 8,66 bodu. Do prvej desiatky rebríčka najčistejších hotelov sa ešte dostali Poľsko, Rakúsko, Chorvátsko, Nemecko, Portugalsko, Česká republika a Rumunsko.

Naopak, v skupine krajín s najmenej čistými hotelmi sú Dánsko, Nórsko, Švédsko, Veľká Británia, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Grécko, Turecko a na poslednom mieste Maďarsko.

Rebríček bol zostavený na základe hodnotenia dvoch miliónov hotelových hostí. Všetky európske hotely dostali výrazne viac ako sedem bodov, uviedol portál hotel.de.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kukučka tu možno občas pucuje, ja som si to síce nevšimla, ale určite neašpiruje na poraďáckeho čističa ako niekto.
Musí byť pre člena ťažké, ak pokladá Poradu za bojisko.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nech si každý pri ňom prežije svoje emócie sám.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
korela
misoft
pavol54
Inak včera idem mestom a dve urodzené bankárky mali fajčiarksku a jedna z nich tesne predo mnou špaka cez chodník a ja som sa okamžite zohol a toho jej špaka som jej podal s komentárom : "Pani inžinierka niečo vám spadlo" Nebola schopná reagovať len otvorila hubu a ruku do ktorej som jej toho špaka strčil a šiel som ďalej Ten jej výzor v momente ako keď myš hľadí na mačku.
Tak toto by chcelo video.....ale v podstate - dobre si urobil......
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.


Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti . Co potom taky Svajciar
no veď práve ich k poriadku donútil - po lopate
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Moje dieťa ....
...
Na mape Talianska, vrátane Sicílie, už nie je pomaly miesto pre zapichnutie špendlíka na označenie miesta, ktoré by v Taliansku ešte mohlo navštíviť. A to nie súkromne ani pracovne. Toľko ku skutočne zažitým reáliám tejto krajiny.
By ma aj zaujímalo, ako je na tom dotyčné dieťa s tým špendlíkom ohľadom Slovenska ???

P.S.:
Zvýraznený text je vskutku zaujímavý, takpovediac na zamyslenie sa.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
.Na mape Talianska, vrátane Sicílie, už nie je pomaly miesto pre zapichnutie špendlíka na označenie miesta, ktoré by v Taliansku ešte mohlo navštíviť. A to nie súkromne ani pracovne..
a aký iný spôsob ešte je?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
páve som zdedila devätnásť miliónov osemsto päťdesiat tisíc britských libier!!!!!!!!!!
ale právnik neny svyna,velkoryso mi prenechá 40%,on si chudáčik nechá tých zvyšných 60%
jakožeeee....onééé........

A posledná veta:
mi láskavo poslať svoj kompletné informácie, vaše plná mená a adresy, váš súkromný telefónne a faxové čísla a mobilný telefón, takže právnik začne spracovávať potrebné papiere, ktorý by uľahčil uvoľňovanie finančných prostriedkov do vy

a kuwa,jako vedia,že ja som ten príbuzný,keď teraz pýtajú moje meno a adresu
Kukuč.... nevedia, nevedia.... ale keď im to všetko pošleš, už budú vedieť..... - ako ťa fest ošklbať o tie "milióny", ktoré tu zarábaš a máš na účte. Ale prečo tie oné - svyne jenny - furt len prachy chcú a dlhy ponechajú?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Kukučka tu možno občas pucuje, ja som si to síce nevšimla, ale určite neašpiruje na poraďáckeho čističa ako niekto.
Musí byť pre člena ťažké, ak pokladá Poradu za bojisko.
Nech pucuje doma a nie rozosieva tu negativne energie k uplne beznemu, neutocnemu konstatovaniu. Naco bol jej prispevok dobry ak nie k patricnej odpovedi.
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Nech si každý pri ňom prežije svoje emócie sám.
Decko zlaté, ale je to riadne FAKE. Stačí poriadne sledovať, ktoré klávesy náhodne udrie a zistíte, že ten hudobný doprovod je tam dodatočne dorobený - jeho údery do kláves nezodpovedajú vylúdeným tónom.
Naposledy upravil misoft : 02.11.16 at 10:57
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.
Ani ja...este ked v tv...pocujem....ake su tohto rocne dušičkove trendypomoc....dobre im to prasi na tie gebule....
Tento sviatok...je o svetielku....o spomienke......
....aj ked spominam furt....
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pred tymto neutecies, je mi tych ludi luto.
http://www.cas.sk/clanok/468203/tali...ime=1477813913
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
Absolvovala som dnes rano cintorin. Nerozumiem ludom, ktorych pomniky vyzeraju skor ako svadobne stoly, nie pomnik na cintorine.
a, čo povedia ľudia ?
b, potlačenie výčitiek svedomia ( chýbajúce slovo za života, treba nahradiť honosnými "darmi" po smrti)
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alaya1
Nech pucuje doma a nie rozosieva tu negativne energie k uplne beznemu, neutocnemu konstatovaniu. Naco bol jej prispevok dobry ak nie k patricnej odpovedi.
Oh, ty negatívna rozsievačka dobrej energie, pobavila si ma. Reagovala si na korelu, aj to nelogicky, to je všetko.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes 10:44 misoft: Očujte - lidičkové..... neviete, kde sa na kocúrovi nastavuje zimný čas?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Že ty si u mňa špehovala. Presne ako u mňa... ovšem tú bejzbolku nepoužíva....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
pred tymto neutecies, je mi tych ludi luto.
http://www.cas.sk/clanok/468203/tali...ime=1477813913
Nuž - riadny harmatanec tam majú.....
Ale! Žeby karma (svyna jenna)? A just na tých dole?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Že ty si u mňa špehovala. Presne ako u mňa... ovšem tú bejzbolku nepoužíva....
tak mu neukazuj to video,lebo zajtra budeš mať monokel
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ešte to by mi chýbalo..... monokel od kocúra.....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať