Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Myslim, ze ty tu za chvilu zase nebudes
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

To malo byť takto :"Sito koľko rokov si na porade? odpoveď v januári tu budem deväť. Nebudeš, nebudeš! " (parafráza na vtip keď sa pýtajú odsúdeného koľko má rokov)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Už? Ale pol roka som bol nezvestný, aj to sa počíta? Vetry budú, víchor príde.

... nenajde, a nenajde ...

1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1
sito, vykasli sa na to, ved to aj tak nemozes zmenit, zelam ti krasny den, uzi v pokoji realneho zivota.Ved internet za to nestoji, mnoho ludi, mnoho zivotov, osudov, vlastnosti, charakterov atd...
Paráda, doraz by som si šla zaplávať, hlavne po včerajšom Petrovi a Pavlovi, to je každý rok môj nešťastný deň. Inak chlapci všetko najlepšie.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Namiesto predpovedanych 16 mm zrazok spadlo 0,3 mm...
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

korela
Estetic
Tak ja som mala so Slovnaftom veľký problém.Prišla som cez prázdniny že na týždeň k rodine,o hodinu ma začala bolieť hlava a prestala pravideľne na ceste domov do B.B.za Trnavou.
Estetic, keby boli tak nebezpečné, tak tam nežije podnes bývalá primárka detského oddelenia (roky ho viedla aj tam doslúžila), rovnako ako väčšina personálu vrátane iných lekárov.
Blíži sa k 85-ke, naposledy som ju videla vonku asi pred tromi rokmi, pôsobí na 60 aj s pohybovým aparátom.
Tvoj príspevok teraz vyznel pre danú oblasť ako tá najčernejšia časť mesta.
Zlé to bolo pri spustení v 50. r., asi žiadne filtre. :-( Kroky potom postupne.
Len ja som popisovala seba a nikoho druhého.Bez postranných úmyslov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kúrňa.... kašlite na to.....
Je tu leto a toto platí:
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nepotesilo. Dufam, ze ho na jesen nebudem nasledovat. http://www.ihorizont.cz/cerna-kronik...itil-se-k-zemi I ked to vobec nebolo tak, nevadi...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Oľga Pietruchová: Ženy postihuje chudoba častejšie a tvrdšie
Nový vládny materiál analyzuje rodový rozmer chudoby, najmä to, ako postihuje ženy a ako sa prekrýva s ďalšími faktormi - vekom či etnicitou.

https://euractiv.sk/rozhovory/social...tm_campaign=19
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vozia pre IKEA na západe, žijú v kamiónoch zo slovenskej mzdy

Britská BBC priniesla reportáž o pracovných podmienkach východoeurópskych vodičov, ktorých zamestnáva dodávateľ spoločnosti IKEA - slovenská pobočka nórskej prepravnej firmy.

https://euractiv.sk/clanky/socialna-...ovenskej-mzdy/
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

toto ma zaujalo - filmové triky
https://www.interez.sk/11-trikov-kto...filmy-klucove/
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Už neviem, čo s tými červenými všami. . Do rána zase jedno káča zdochlo. Dezinfikujeme, striekame, vápnom aj hypermangánom vytierame a tie k..vy ni a ni dať pokoj. Ak sú väčšie sliepky, tak sa to v kuríne vyrovná, ale mláďatá kapú vo veľkom. Aj ekosip dávam....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

bettylou
Už neviem, čo s tými červenými všami. . Do rána zase jedno káča zdochlo. Dezinfikujeme, striekame, vápnom aj hypermangánom vytierame a tie k..vy ni a ni dať pokoj. Ak sú väčšie sliepky, tak sa to v kuríne vyrovná, ale mláďatá kapú vo veľkom. Aj ekosip dávam....
treba vybrať aj nejakú vrstvu zeminy vo výbehu a vydezinfikovať aj zem, ak sa dá aspoň dočasne, premiestniť alebo vytvoriť výbeh na inom mieste, pri dezinfikovaní nemusia hneď zahynúť všetky jedince, hnidy nie je možné zlikvidovať vôbec
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi zasa musí prísť nejaká apokalypsa, akoby ich nakoniec ešte nebolo dosť, aby ľudia začali prahnúť po kvalitných scenároch s normálnym dejom. To sa už nedá čítať, títo ľudia sú vzormi a nesmierne bohatnú na zvrhlých myšlienkach.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Asi zasa musí prísť nejaká apokalypsa, akoby ich nakoniec ešte nebolo dosť, aby ľudia začali prahnúť po kvalitných scenároch s normálnym dejom. To sa už nedá čítať, títo ľudia sú vzormi a nesmierne bohatnú na zvrhlých myšlienkach.
Čo je na tom zvrhlé?
Je to len film - zábava, pre určitú časť populácie.
Myslím, že zvrhlejšie je starať sa do toho, čo má a nemá byť pre koho kvalita a koľko a na čom kto zarába.
PS - vzorom? a pre koho? pre teba?
Daj si radšej toto:
Naposledy upravil jar88 : 03.07.17 at 06:12
0 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Asi zasa musí prísť nejaká apokalypsa, akoby ich nakoniec ešte nebolo dosť, aby ľudia začali prahnúť po kvalitných scenároch s normálnym dejom. To sa už nedá čítať, títo ľudia sú vzormi a nesmierne bohatnú na zvrhlých myšlienkach.
co je na sci-fi zvrhle ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
korela
Asi zasa musí prísť nejaká apokalypsa, akoby ich nakoniec ešte nebolo dosť, aby ľudia začali prahnúť po kvalitných scenároch s normálnym dejom. To sa už nedá čítať, títo ľudia sú vzormi a nesmierne bohatnú na zvrhlých myšlienkach.
co je na sci-fi zvrhle ?
Fantastik, fanatik! Šuster? Ako keby ti zuby trhali.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
korela
Asi zasa musí prísť nejaká apokalypsa, akoby ich nakoniec ešte nebolo dosť, aby ľudia začali prahnúť po kvalitných scenároch s normálnym dejom. To sa už nedá čítať, títo ľudia sú vzormi a nesmierne bohatnú na zvrhlých myšlienkach.
co je na sci-fi zvrhle ?
Asi tá sloboda myslenia, konania a bohatnutia.
Niektorí ľudia sú v tom, že ak máme žrádlo a teplý pelech, máme všetko a nič viac nám netreba. Berú to tak, že dosiahli svoj cieľ a pritom si neuvedomujú, že pre iných to môže byť iba určitou métou na ceste ku hviezdam.
Možno ešte stále žijú v presvedčení, že peniaze sú iba na prežratie a preto nikto viac nepotrebuje. Podľa nich je trvalý rast nemožný a teda utópiou. Asi už zabudli, že naši dedovia nelietali, nemali počítače, a rozhlas po drôte, bol vlastne vrcholom dosiahnuteľného pokroku. Dnes je to prežitok a dávno je zrušený. Rovnako bolo zrušené aj najmodernejšie analógové vysielanie farebnej televízie.
Časom sa ľudstvo zbaví aj náboženstva a slepej viery v sociálne inžinierstvo, a tých, čo sa nedokážu zbaviť svojho tmárstva, nechajú ísť svojou cestou.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
taiko
korela
Asi zasa musí prísť nejaká apokalypsa, akoby ich nakoniec ešte nebolo dosť, aby ľudia začali prahnúť po kvalitných scenároch s normálnym dejom. To sa už nedá čítať, títo ľudia sú vzormi a nesmierne bohatnú na zvrhlých myšlienkach.
co je na sci-fi zvrhle ?
Asi tá sloboda myslenia, konania a bohatnutia.
Niektorí ľudia sú v tom, že ak máme žrádlo a teplý pelech, máme všetko a nič viac nám netreba. Berú to tak, že dosiahli svoj cieľ a pritom si neuvedomujú, že pre iných to môže byť iba určitou métou na ceste ku hviezdam.
Možno ešte stále žijú v presvedčení, že peniaze sú iba na prežratie a preto nikto viac nepotrebuje. Podľa nich je trvalý rast nemožný a teda utópiou. Asi už zabudli, že naši dedovia nelietali, nemali počítače, a rozhlas po drôte, bol vlastne vrcholom dosiahnuteľného pokroku. Dnes je to prežitok a dávno je zrušený. Rovnako bolo zrušené aj najmodernejšie analógové vysielanie farebnej televízie.
Časom sa ľudstvo zbaví aj náboženstva a slepej viery v sociálne inžinierstvo, a tých, čo sa nedokážu zbaviť svojho tmárstva, nechajú ísť svojou cestou.
Fantastik, fanatik, fašistik.

To vlastne II. svetová vojna bol pokrok, ľudstvo prvýkrát použilo atómovú, že? Prvá tiež, prvý krát ľudstvo vo vojne použilo lietadlo, Kedy použilo prvýkrát koňa? Kedy pazúrek? Takže čo nás, našich čaká?
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No ja ho poznám v inej podobe. Nie v takej ako propaguje ten uruguajec. A vlastne aj ten tam všetko roz....., že?
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať