Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

ŠtefanMedvecky
uboha zlatusicka z afriky
Mútiš vodu? Vyvolávaš zlú krv?
Nie si už príliš veľký kus dobytku?
3 5
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

afrikánka
ŠtefanMedvecky
uboha zlatusicka z afriky
Mútiš vodu? Vyvolávaš zlú krv?
Nie si už príliš veľký kus dobytku?

Ku tebe je aj škoda nového príspevku. Amstrad, Tajmac, tronik + 100 iných nickov
2 4
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Ajaaaaaaj kvôli mne sa nevaďtemne je jedno či som hore"a či dole".......ak som niekomu poradila-tak fajn,ak nie-hádam som neublížila.... a ostatné boje"medzi nickmi registrujem a nekomentujem
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale ste sa rozbehli. Osobne som pod ventilátorom celý deň, zatiaľ mi to stačí, klímu som ešte nezapla.
Tagetes, aksamitník, ľudovo afrikán má pôvod v Mexiku. A je užitočnejší, ako si myslíme.
https://botanic.sk/herbar/tagetes-lucida

Ak má niekto istotu, nech zverejní mínuskára, ak sa však len nedomnieva, nikam to nevedie, iba k svárom. Vlny mínuskárov tu boli vždy, aj pred afrikánkou.
Iba konštatujem. Tiež som dnes po nádielke. Sú tu ľudia, ktorí majú čas a záujem si prechádzať profily a príspevky od založenia nicku. Veď vieme svoje. Niekedy mi to tu pripomína pokusné pole. Zvrátenosť.
7 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Vecerne kupanie pri mesiaciku. Voda ma fajne ochladila, dobre sa zaspavalo.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes LEN 34 v tieni
chch.jpg  
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua! NEPROVOKUJ!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tá fotka je úplne tými úpravami zabitá. Neverím, že takto škaredo dokáže odfotiť hoci aj 30 eurový foťák...
Ako keby to more a kopce bola tapeta.
Ináč rastina parádna!
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dozreta smokva by bodla..mnam
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Tá fotka je úplne tými úpravami zabitá. Neverím, že takto škaredo dokáže odfotiť hoci aj 30 eurový foťák...
Ako keby to more a kopce bola tapeta.
Ináč rastina parádna!
prid, poziciam, odfotis ty...to bude iny level
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takéto nepodarky ihneď pri triedení mažem.
edit: ale z foťáku bude podľa mňa lepšia, toto mi pripadá na nejakú úpravu v SW, hoci aj moc komprimované zmenšenie.
Naposledy upravil Nandrolon : 02.08.17 at 10:14
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ježko skákavý, to je gýč!
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mili moji,profesionalni fotografi tak to odkazte vyrobcovi telefonu Apple iPhone.

Asi je tu na Porade uz horuco.

P.S. ja si v takychto pripadoch ked sa mi nepaci obrazok radsej kusnem do jazyka....
2 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Nandrolon
Takéto nepodarky ihneď pri triedení mažem.
Ale dokáže, hlavne keď máš nastavené... portret alebo protisvetlo. Vtedy vypáli blesk, potom to takto vyzerá.
1 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V poriadku, ja mám zatiaľ hlavu aj pokožku chladnú, ale to foto vyznieva gýčovo i tak. A ten kvet v strede záberu..., však nič, je leto, cvakáme o 106. I naďalej.
Taká kráľovská modrá hladina sa tak často nevidí.
Spokojne si užívaj dovolenku i ďalej, také malé intermezzo nás predsa nemôže rozhádzať.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vlado 33
Nandrolon
Takéto nepodarky ihneď pri triedení mažem.
Ale dokáže, hlavne keď máš nastavené... portret alebo protisvetlo. Vtedy vypáli blesk, potom to takto vyzerá.
Neviem ako ti funguje režim protisvetlo, ale ja častokrát fotím týmto režimom aj takéto krajiny. Ide o to, že nemám PLNE manuálny foťák, tak ho potrebujem určitými softvérovými nastaveniami "oklamať". Samozrejme, že blesk pustí, ale zároveň urobí v tomto režime viac záberov, pri rôznych clonách a následne ich spojí do jedného tzv. "HDR". Výsledok je krásna, neprepálená ani nepodexponovaná fotka, teda napr. tráva je vykreslená do najmenších detailov a takisto obloha nie je NIKDY prepálená, ale zobrazená a vykreslené mraky do najmenších detailov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Mili moji,profesionalni fotografi tak to odkazte vyrobcovi telefonu Apple iPhone.

Asi je tu na Porade uz horuco.

P.S. ja si v takychto pripadoch ked sa mi nepaci obrazok radsej kusnem do jazyka....
Ja nie som profesionálny fotograf, ale za to ty sa nauč svoj telefón ovládať keď už ho máš. IPHONE sa dá nastaviť na celkom pekné fotečky, ale to NASTAVENIE je to najpodstatnejšie.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
V poriadku, ja mám zatiaľ hlavu aj pokožku chladnú, ale to foto vyznieva gýčovo i tak. A ten kvet v strede záberu..., však nič, je leto, cvakáme o 106. I naďalej.
Taká kráľovská modrá hladina sa tak často nevidí.
Spokojne si užívaj dovolenku i ďalej, také malé intermezzo nás predsa nemôže rozhádzať.
Korela, ja nie som na dovolenke .....ano cvakam, ak niekomu vadi amatersky zaber cez mobil, nech nepozera, ale kocha sa na vystave profesionalov
More je modre ...nadherne.....dnes zvlast...
este aj fotku tu dokazete z nudy ohundrat!.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1 - aha, zabudol som, že tie konferencie čo robí napr. pfizer nie sú dovolenka ale pracovná cesta :-))
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
alaya1 - aha, zabudol som, že tie konferencie čo robí napr. pfizer nie sú dovolenka ale pracovná cesta :-))
Tak to nechapem, naco poddzubujes od rana....chod sa okupat..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať