Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zomrel mi mobil...bol na nabíjačke,bola som ho pozrieť,svietil ako nabitý tak som ho odpojila a on nyšt,nereagoval absolútne.Tak som ho vypla a po zapnutí čierna obrazovka s čerrrveným nápisom download. čo s tým ??
kde sú smajlíky?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
zomrel mi mobil...bol na nabíjačke,bola som ho pozrieť,svietil ako nabitý tak som ho odpojila a on nyšt,nereagoval absolútne.Tak som ho vypla a po zapnutí čierna obrazovka s čerrrveným nápisom download. čo s tým ??
kde sú smajlíky?
Žeby nejaká aktualizácia?
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

kopretinka
zomrel mi mobil...bol na nabíjačke,bola som ho pozrieť,svietil ako nabitý tak som ho odpojila a on nyšt,nereagoval absolútne.Tak som ho vypla a po zapnutí čierna obrazovka s čerrrveným nápisom download. čo s tým ??
kde sú smajlíky?
Nemusí byť pokazený, u mňa bola kamoška, že kde som. Mobil nevyložený od rána po nákupe. Vybitá. Nabíjal sa nekonečno a potom tiež nereagoval. Stláčala som kade - tade a rozbehol sa. Možno náhoda
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
zomrel mi mobil...bol na nabíjačke,bola som ho pozrieť,svietil ako nabitý tak som ho odpojila a on nyšt,nereagoval absolútne.Tak som ho vypla a po zapnutí čierna obrazovka s čerrrveným nápisom download. čo s tým ??
kde sú smajlíky?
Žeby nejaká aktualizácia?
to je obyčajný mobil.......bez pripojenia na net.....furt je tam ten nápis
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak ho vypni, trochu počkaj a opakuj. Ak máš kontakty na SIMke, skús factory reset.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

teplo je aj mobilu, treba chvíľu počkať
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
vicktor
Unicredit bank ma nove IB. Ponechali mi len jednu platobnu sablonu, zato na obrazovke pridali hodne farieb, obraztekov a ine somariny, ako napr. "Budeme plnit Vase priania. Zadefinujte si vase priania a sporte si na ne. Budeme vas informovat kolko uz mate nasporene" - nechapem ze na toto minaju peniaze.
Korporátny menežment, kindermenežment, rejtingareporting, kolektívne akciové vlastníctvo, nevedomé rozhodovanie, riaditeľ prejduvší od konkurencie, plán splníme na 110%, svetu mier!
a k tomu agile, six sigma, waterfall, obchodny duch, co preda aj vlastnu mater
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Tak ho vypni, trochu počkaj a opakuj. Ak máš kontakty na SIMke, skús factory reset.
neviem,čo je factory reset.sim karta mi tam už nejde,je to taká "vystrihnutá",vypadáva mi z tej pôvodnej,a vytiahla som nejaký drotik,keď som sa pokúšala simku tam vrátiť.Takže už asi iba do koša....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
vicktor
Unicredit bank ma nove IB. Ponechali mi len jednu platobnu sablonu, zato na obrazovke pridali hodne farieb, obraztekov a ine somariny, ako napr. "Budeme plnit Vase priania. Zadefinujte si vase priania a sporte si na ne. Budeme vas informovat kolko uz mate nasporene" - nechapem ze na toto minaju peniaze.
IB tatrabanky si videl?ja som skoro skolabovala,keď som sa tam konečne dostala po zadaní asi 15hesiel .................samé hovadiny,ale to najpotrebnejšie tam neviem nájsť a nastaviť.....seriem im na ich cenu za IB,keď to je určené puberťákom...normálny človek s tým má problém....zlatý IB slov.sporiteľne! prehľadný,bez kadejakých chujovín a reklám
Musím súhlasiť SLSP má asi najlepší IB aký som videl. Jednoduchý, prehľadný, funkčný, málo obrázkový, žiadne vyskakujúce okná.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
misoft
Tak ho vypni, trochu počkaj a opakuj. Ak máš kontakty na SIMke, skús factory reset.
neviem,čo je factory reset.sim karta mi tam už nejde,je to taká "vystrihnutá",vypadáva mi z tej pôvodnej,a vytiahla som nejaký drotik,keď som sa pokúšala simku tam vrátiť.Takže už asi iba do koša....
Simka ak je to tá stará, by sa dala precízne orezať novým plátkom podľa šablóny "micro sim" a opilovať a vložiť ju do microsim adaptéra /napr. kartu o2 si z "plátku" môžeš vylúpnuť ako normal sim, micro sim, nano sim, takže tam máš vlastne všetky formáty a to "vylúpnuté" môžeš použiť ako adaptér/.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
kopretinka
vicktor
Unicredit bank ma nove IB. Ponechali mi len jednu platobnu sablonu, zato na obrazovke pridali hodne farieb, obraztekov a ine somariny, ako napr. "Budeme plnit Vase priania. Zadefinujte si vase priania a sporte si na ne. Budeme vas informovat kolko uz mate nasporene" - nechapem ze na toto minaju peniaze.
IB tatrabanky si videl?ja som skoro skolabovala,keď som sa tam konečne dostala po zadaní asi 15hesiel .................samé hovadiny,ale to najpotrebnejšie tam neviem nájsť a nastaviť.....seriem im na ich cenu za IB,keď to je určené puberťákom...normálny človek s tým má problém....zlatý IB slov.sporiteľne! prehľadný,bez kadejakých chujovín a reklám
Dobrý príklad. Banka zabudla, že banka má byť typickým príkladom konzervatívneho dodávateľa, ktorý mení veci iba vtedy, keď je to nevyhnutné. Namiesto toho zaviedla IB na modernej (lebo móda je asi najdôležitejšia) technológii flash, o ktorej sa už vtedy vedelo, že je najproblémovejšia z pohľadu bezpečnosti. Problematická technologická bezpečnosť sa potom nahradila bezpečnosťou organizačnou (milión hesiel), ktorá s tým nemá nič spoločné.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
idealna hladina- kludna na plivaniekupaće a hajde
Ja už doma na Hnilcu, paradzina, bahno do pol lýtok , prúd jemný, chlapi betonujú...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
bjuty smis
snílek je elon tusk.......pretože to robí za svoje a nie za naše....
Preco myslis ze on to robi za svoje?
Firma stale emituje nove akcie a funguje z penazi stale novych akcionarov snivajucich ze raz zbohatnu. Jeho prvotna investicia sa mu uz vratila v podobe manazerskeho platu.
Az dalsi novi snilkovia sa nenajdu, firma spadne ako domcek z karat. Otazne je co nastane skor - ci firma zacne byt ziskova alebo sa dalsi investori sa uz neprihlasia. Kumulovana strata zatial narasta.
Zisk je umelo tvorený na úkor drancovania prírody, a to všade, je to len taký o.eb
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

predsa len rovnejším je poskytnutá pomoc aj v Amerika a plebs môže ydochnúť, hlavne že platil dane a zdravotné odvody na pohodlný život a prípadnú nutnú liečbu panošov gubernie. Inak keď predá byt čo získal za facku tak sa bude môcť aj doliečiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na druhej strane si treba priznať, že ani všetky prachy sveta ho NEMUSIA zachrániť. Smrť si ho nájde, a tie peniaze si do hrobu nevezme.
Taký Rezeš by tu bol doteraz, keby tá "jediná spravodlivosť" neexistovala...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kamarátka má rakovinu,bola objednaná na transplantáciu kostnej drene do BA,ale riaditeľ nemocnice rozhodol,že sa bude nemocnica maľovať,takže celé prázdniny je zatvorená,aj ľahších pacientov poslali domov....ešte mala nádej,že tá jej operácia nie je náročná,že ju vezmú,tak čakala namiesto dvoch mesiacov iba jeden...ja neviem,čo to majú za systém na tých onkológiách,ja som mala ísť na ožarovanie výrastkov na päte minulý rok,a keď som sa v máji objednávala,tak že oni cez leto nerobia,že až v septembri.....to akože cez leto nech umrú tí ľudia??
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
kopretinka
kamarátka má rakovinu,bola objednaná na transplantáciu kostnej drene do BA,ale riaditeľ nemocnice rozhodol,že sa bude nemocnica maľovať,takže celé prázdniny je zatvorená,aj ľahších pacientov poslali domov....ešte mala nádej,že tá jej operácia nie je náročná,že ju vezmú,tak čakala namiesto dvoch mesiacov iba jeden...ja neviem,čo to majú za systém na tých onkológiách,ja som mala ísť na ožarovanie výrastkov na päte minulý rok,a keď som sa v máji objednávala,tak že oni cez leto nerobia,že až v septembri.....to akože cez leto nech umrú tí ľudia??
A vymletá blondínka zo zdravotnej poisťovne vyhlási v televízore, že všade je dostatok lekárov, ambulancií a nemocníc
edit: a sestier
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 11.08.17 at 09:00
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Otázka je,či má kto liečiť,ked si lekári vezmú dovolenku.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Otázka je,či má kto liečiť,ked si lekári vezmú dovolenku.
Ja mám osobnú skúsenosť, že to maľovanie je zakrývací manéver, keď je málo personálu. Keď štrajkovali v žilinskej nemocnici zdravotné sestry a v TV nejaký šulin tvrdil, že všetko je v poriadku, že zdravotná starostlivosť nie je obmedzená, tak sa maľovali pavilóny. Keď mi oznámil lekár, že operácia sa prekladá, že sa maľujú oddelenia, tak som sa ho narovinu opýtal, že maľuje sa preto, lebo štrajkujú sestry a nemá kto pracovať. Samozrejme že odpoveď bola kladná.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať