Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

-
2 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

1 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
peniaze jej vrátia,nebude škodná
To mi je jasné - ale tak sa na to TEŠILA....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

1 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pekné, to je niečo pre mňa. Tento rok sme absolvovali toto: http://www.dolnimorava.cz/o-stezce-v-oblacich hore plno a na sieti prázdno :-))
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
peniaze jej vrátia,nebude škodná
To mi je jasné - ale tak sa na to TEŠILA....
nech si zvykne,život není peříčko.....keby bol jej najväčším problémom zrušený koncert,tak má super život.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
nech si zvykne,život není peříčko.....keby bol jej najväčším problémom zrušený koncert,tak má super život.
No už dostala dosť tých kopancov.... nevyplatenie mzdy - už nedosiahnuteľné - dlžník nemajetný.
Práca v obchode - požiadavka na vlastný účet (splnené) a keď to už mala, majiteľka ju vyrazila (aby zamestnala kamarátku).
Práca v DE - cez agentúru - po 14-tich dňoch stiahnutá pre chlípnika v DE, ktorý sa po nej chcel chniapať....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no vidíš,tak čo je oproti tomu nejaký koncert.....Dušan,treba to oznámiť agentúre,ona pridelí novú rodinu...ak je to seriozna agentúra
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
no vidíš,tak čo je oproti tomu nejaký koncert.....Dušan,treba to oznámiť agentúre,ona pridelí novú rodinu...ak je to seriozna agentúra
Skončila s agentúrou - po mesiaci i živnosť zrušila (podmienka agentúry!)
Našťastie - agentúra reagovala veľmi rýchlo (fazuľka po incidente a volaní bundespolizei ) ihneď skoro ráno volala do agentúry. A ten chlípnik volal na obed, že čo si "ona" dovoľuje a že je nespoľahlivá... - poslali miesto fazuľky inú - ale tmavšej pleti . Neplatila ani tzv. zmluvnú 1000€ pokutu....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
kopretinka
nech si zvykne,život není peříčko.....keby bol jej najväčším problémom zrušený koncert,tak má super život.
No už dostala dosť tých kopancov.... nevyplatenie mzdy - už nedosiahnuteľné - dlžník nemajetný.
Práca v obchode - požiadavka na vlastný účet (splnené) a keď to už mala, majiteľka ju vyrazila (aby zamestnala kamarátku).
Práca v DE - cez agentúru - po 14-tich dňoch stiahnutá pre chlípnika v DE, ktorý sa po nej chcel chniapať....
neber to prosim zle, ale ci si po tie kopance sama nechodi
Naposledy upravil taiko : 18.08.17 at 11:11 Dôvod: konace = kopance
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
1 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bettylou
Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
Nie, vozíček čaká dolu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
bettylou
Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
Nie, vozíček čaká dolu.
Prípadne zavarí brzdy, alebo spáli dlane.....
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Anika61
Niekto zas zabudol užiť svoju večernú dávku liekova nahádzal mi 30 neužitočných a nevhodnýchza 5 minút
korela
Kto si môj príspevok neprečítal, zverejním ho neskôr.
Rádio Twist malo počas dňa viac kontaktných relácií. Špeciálne do jednej víkendovej okolo poludnia, popoludní im tam začal niekto pravidelne vstupovať a mariť vysielanie, držal linku, mlčal, blokoval reláciu. Až kým im nedošla trpezlivosť a nevypočul si jedného dňa presný opis svojej osoby aj s tým, čo mal práve na sebe. To sa povedalo do éteru. Ale dohra mohla byť ostrejšia. A sranda skončila. Môže sa to pokojne udiať aj tu. Len aby poraďáci neboli prekvapení výsledkom.
Pretože na zistenie totožnosti nie je nepotrebná IP a ani presné meno s dátumom narodenia, postačí nick.
1 7
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou Pozri príspevok
Tak to bude bomba, ten bezbariérový 67m, tobogan. To akože sa spustí na vozíčku?
V dolnej morave si ľahneš na filcovú podložku, nohy strčíš do takej kapsy a valíš dole.
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Štyri dni. Tato vy... .. na to.
0 7
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozr...klov-2017.html

http://motofan.sk/magazin/novinky-motozraz

P.S. už sa pomaly zliezajú.....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka


no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stretneme sa tam?
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať