Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niekto nechápe, že každý má rád iný typ humoru. Aj v cirkuse som bola iba raz, stačilo.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ide zebra a stretne kravu. A ty si kto a čo robíš?
- Ja som krava a dávam mliečko.
Stretne druhú, a spýta sa. A ty si kto a čo robíš?
- Ja som krava a dávam mliečko.
Nato stretne býka a spýta sa. Ty si kto a čo robíš?
- Daj si dolu pyžamko a uvidíš.
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
macerujem konope,
...aj na jointa ostane ? ? ? ?
nyjééééééééééééééé,ja mám technickú
1 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
buchač
kopretinka
macerujem konope,
...aj na jointa ostane ? ? ? ?
nyjééééééééééééééé,ja mám technickú
a za čo som dostala mínus?
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Ja som aj rozmixovala....krasny zeleny macerat....bol
zelený olej už je aj bez mixovania
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som nenapisala..ze bez...nebude
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
kopretinka
buchač
kopretinka
macerujem konope,
...aj na jointa ostane ? ? ? ?
nyjééééééééééééééé,ja mám technickú
a za čo som dostala mínus?
za to, že máš len technickú....
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ja mam konopny spagatik - da sa aj taky vyluhovat? Alebo fajcit?
A mozno je jutovy...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kopretinka
...ja som mala ísť na ožarovanie výrastkov na päte minulý rok,a keď som sa v máji objednávala,tak že oni cez leto nerobia,že až v septembri.....to akože cez leto nech umrú tí ľudia??
ja neviem ale asi ordinujú aj v lete - dnes som tam bola a pozajtra idem zas. Bez problémov ma objednali.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neteší ma, keď sa staré dobré témy "mrníkujú" zbytočnými príspevkami, na starej Porade bolo zvykom také príspevky presunúť, samozrejme nie vždy. Nechcem aby sa to stalo vo Fotkách a preto Viktorovi odpovedám tu, nový visutý most je vo Švajčiarsku.
https://cestovanie.pravda.sk/hory/cl...most-na-svete/
Naposledy upravil kukučka : 15.08.17 at 21:57 Dôvod: preklep
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

len nie všetci nakúknu aj tu
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Až teraz nám nabehol internet. Rekonštrukcia výťahu, podarilo sa im urvať káble od internetu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
kopretinka
macerujem konope,
...aj na jointa ostane ? ? ? ?
aj na kolačky
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
Ja mam konopny spagatik - da sa aj taky vyluhovat? Alebo fajcit?
A mozno je jutovy...
Fajčiť sa dá, ale budeš kuckať
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Až teraz nám nabehol internet. Rekonštrukcia výťahu, podarilo sa im urvať káble od internetu.
Pat a Mat
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

PO 32 dňoch reklamačného podania v jednom obchodnom reťazci a po ďalších viacerých osobných, či telefonických urgenciách na ústredí obchodného reťazca sa nám konečne poradilo vyriešiť prípad tým, že nám vrátili peniaze - eurá. No neskutočné, Aký systém riešenia reklamácie.........,, ale hlavne že je to už O.K., sme poučení z tohto prípadu, druhý krát si budeme dávať pozor, najmä pri kupovaní tovaru vyššej hodnoty.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

branislavp
PO 32 dňoch reklamačného podania v jednom obchodnom reťazci a po ďalších viacerých osobných, či telefonických urgenciách na ústredí obchodného reťazca sa nám konečne poradilo vyriešiť prípad tým, že nám vrátili peniaze - eurá. No neskutočné, Aký systém riešenia reklamácie.........,, ale hlavne že je to už O.K., sme poučení z tohto prípadu, druhý krát si budeme dávať pozor, najmä pri kupovaní tovaru vyššej hodnoty.
reklamácia má byť vybavená do 30.Ak nie,automaticky musia vrátiť peniaze.čo to bolo za obchod a s čím si mal/a problém?len tak zo zvedavosti
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
u nas sa planovali dov.už vo februári.....limit kolko ludí het ...aby sa pokryli služby...ostatok makal...max.zakona pauza medzi službami....a pritom nešlo o život....
takže ked ma drapne v lete v nejaký bruchabôl...alebo iný zdravotný fras...vyrežem si sama doma...jedno kde zdochnem...
až vo februári?my už v januári musíme rozpísať presne koľko chceme v ktorom mesiaci dovolenky a aj tak to potom nedodržia......na august som si neplánovala a dali mi 5dní v marci mi tiež pridali a v januári sa nás ani nepýtajú,jednoducho ti dajú dovolenku 1-2 dni a hotovo.:mad takže tam,kde som si plánovala,my už neostane
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
lujza.j
u nas sa planovali dov.už vo februári.....limit kolko ludí het ...aby sa pokryli služby...ostatok makal...max.zakona pauza medzi službami....a pritom nešlo o život....
takže ked ma drapne v lete v nejaký bruchabôl...alebo iný zdravotný fras...vyrežem si sama doma...jedno kde zdochnem...
až vo februári?my už v januári musíme rozpísať presne koľko chceme v ktorom mesiaci dovolenky a aj tak to potom nedodržia......na august som si neplánovala a dali mi 5dní v marci mi tiež pridali a v januári sa nás ani nepýtajú,jednoducho ti dajú dovolenku 1-2 dni a hotovo.:mad takže tam,kde som si plánovala,my už neostane
Ja si ešte pamätám, že my sme museli plánovať dovolenky oficiálne do konca januára, ale šéfovia to chceli i skôr úž v decembri.... samozrejme - naplánovalo sa, ale nikdy sa neplnilo - prednosť mali šéfovia a tí dole len to, čo zostalo. Často sa jednalo o rekreácie - naplánoval, požiadal a keď prišlo k lámaniu chleba - bol "odsunutý" na koniec, často september, október.... alebo ešte lepšie bolo, že mu len bolo oznámené, že nie je miesto na rekreáciu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať