Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No tak 2 x 3 = 6. A mínusky máš spočítané?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A na čo počítať? Veď sa množia ako mravce - pozri ku starej Blažkovej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tu je normal jeden kus....x nikov....a potom hodnoti...aj sam sebe....
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
lujza.j
Tu je normal jeden kus....x nikov....a potom hodnoti...aj sam sebe....
Jedného som už 4x vyhodil...... a ako som písal - už NEBUDEM vopred ohlasovať - skončil som s vľúdnosťou, rovno vyšmarím a BASTA!
0 4
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
lujza.j
Tu je normal jeden kus....x nikov....a potom hodnoti...aj sam sebe....
Dovolím si Ťa poopraviť.

Ide o NEnormal kusa...a aj NEnormal chovanie !

By ma aj zaujímalo, že čo ho k tomuto vedie, že takto koná.
Veď sme sa tu nie raz solídne "pokonali"...no a čo ?
Ide o nič, ide o debaty...a všeličo možné. Ale takéto chovanie ma proste zaráža, neviem si ho vysvetliť.

Ak je tento jedinec aj v reálnom živote taký ?
Veď je to chudák.


P.S.:
Jednoznačne sa nejedná o Milana.
Ten má charakteristický prejav a aj charakter....teda aspoň podľa mňa.
1 5
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie - Milanko to nie je. Nejaký zakomplexovaný oný..... Paann, Paannn, Paaan, Paaann,........ tak sa tento tituluje.

K predchádzajúcemu: zvláštne oznamovanie - Neužitočné vždy oznámi, ale Užitočné, ktoré príde po tom - už nie.
Asi chyba Porady? Poradného výboru?
0 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Myslene tak...ze tu je to normalne....ze ....jeden kus ma viac oné
0 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je to nenormálne normálne... alebo normálne nenormálne?
Jeden kus je tu viac oné, alebo má viac oné... to dole oné? Či je viacnásobný oné?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
Ten kus nastupuje zásadne väčšinou po polnoci.
Ráno potom nájdem súkromnú správu, plnú vulgárností.
To, čo ja občas použijem ? Kuwa, slabý odvar proti nemu.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ss...mam "vypnute"od cias kedy tu bola pani s čedarom
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Paen
buchač
lujza.j
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
Ten kus nastupuje zásadne väčšinou po polnoci.
Ráno potom nájdem súkromnú správu, plnú vulgárností.
To, čo ja občas použijem ? Kuwa, slabý odvar proti nemu.
Na teba a misofta, primitivnych,vygumovanych lampasakov vo vulgarnosti nikto nema. A pridala sa k vam dalsia vysluzila lampasacka. Na grcanie je z vasich primitivnych, vulgarnych komentarov, svedciacich o ubohom IQ mensom ako 2, cize na urovni kosickej vrany. Nezapriete v sebe minulost blbecka lampasaka, ktori sa po "odmakani" 15 rokov niekde v sklade pri pocitani onuci prizivuju v spolocnosti rovnako ako policajti, cigani a ostatni darmozraci. Vy ste si tu urobili z Porady kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami.
Pekne sa tu predvádzate. Gebule plne kapusty a kalerábov, sto krat ohnute lapasáckou buzeráciou, bez akejkolvek hrdosti a úcty k vlastnej dôstojnost.
Vam nikdy nebolo dané používať vlastný rozum? Vygumovane kapusty.
Ak by som raz napísal, že s pánom bohom.., a nakoniec by som sa vrátil, hanba by ma fackovala. Chlap musí mať slovo a hrdosť, inak je len onuca. A dalsi lize asvalt, ked odidu jeho vlastni potomkovia z navstevy
Nic v zlom, ale ako tento Tvoj komentar prispeje k tomu aby z porady nebola citujem "kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami" ? Ved konas velmi podobne
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
N....t, jo n....t !
0 4
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Máme sviatok! Tak povstaňme za za lepšiu poradu. -





0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
taiko
Paen
buchač
lujza.j
Nie to nie je milan....
Buchy to je ten co si ho minule spominal v jednej teme...tiez xy nikov....
Ten kus nastupuje zásadne väčšinou po polnoci.
Ráno potom nájdem súkromnú správu, plnú vulgárností.
To, čo ja občas použijem ? Kuwa, slabý odvar proti nemu.
Na teba a misofta, primitivnych,vygumovanych lampasakov vo vulgarnosti nikto nema. A pridala sa k vam dalsia vysluzila lampasacka. Na grcanie je z vasich primitivnych, vulgarnych komentarov, svedciacich o ubohom IQ mensom ako 2, cize na urovni kosickej vrany. Nezapriete v sebe minulost blbecka lampasaka, ktori sa po "odmakani" 15 rokov niekde v sklade pri pocitani onuci prizivuju v spolocnosti rovnako ako policajti, cigani a ostatni darmozraci. Vy ste si tu urobili z Porady kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami.
Pekne sa tu predvádzate. Gebule plne kapusty a kalerábov, sto krat ohnute lapasáckou buzeráciou, bez akejkolvek hrdosti a úcty k vlastnej dôstojnost.
Vam nikdy nebolo dané používať vlastný rozum? Vygumovane kapusty.
Ak by som raz napísal, že s pánom bohom.., a nakoniec by som sa vrátil, hanba by ma fackovala. Chlap musí mať slovo a hrdosť, inak je len onuca.
A dalsi lize asvalt, ked odidu jeho vlastni potomkovia z navstevy
Nic v zlom, ale ako tento Tvoj komentar prispeje k tomu aby z porady nebola citujem "kasaren, aj s jej pakarenskymi, svihnutymi, vulgarnymi praktikami" ? Ved konas velmi podobne
V čom vidíš tú podobnosť s buchačom a misoftom?

Ak vynecháš to písané modrou (asi prenesené z môjho príspevku) tak jediná podobnosť je v tom, že píše našou abecedou a nie napríklad azbukou.
Veď má vo všetkom pravdu. Sú to predsa starí lampióni a naozaj to z nich srší. Sú to práve oni, čo nedovolia rozvíjanie žiadnej témy a je to jasný znak trolovania. Vždy práve oni spustia ten svoj troling a odvedú debatu do vulgárnej žumpy. Skúšajú to aj na teba rôznym výkladom aj tvojich vyjadrení. Snažia sa tým aj z teba robiť hlupáka a niekedy im v tom aj pomáhaš.
-----------------------------------
Nechcem tvrdiť čo tým sledujú, ale určite nič dobré (pre Poradu) z toho nebude.
Ale na druhej strane, ak by ich nebolo, nebolo by tu tak živo.
PS: neviem však, či by to bez nich na druhej strane neožilo príspevkami iných, slušnejších a zmyselnejších nickov. Ja totiž chápem, že nie každý je ochotný napísať svoj názor v prostredí v ktorom hneď nastúpi povestná lampasácka úderka a všetko zosmiešni, zhovadí a pokuwuje.

Čarovný kamienok na špagátiku sa krúti, krúti, ktúti ... uvoľnite sa ...


"Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ"


1 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
V čom vidíš tú podobnosť s buchačom a misoftom?

Ak vynecháš to písané modrou (asi prenesené z môjho príspevku) tak jediná podobnosť je v tom, že píše našou abecedou a nie napríklad azbukou.
Veď má vo všetkom pravdu. Sú to predsa starí lampióni a naozaj to z nich srší. Sú to práve oni, čo nedovolia rozvíjanie žiadnej témy a je to jasný znak trolovania. Vždy práve oni spustia ten svoj troling a odvedú debatu do vulgárnej žumpy. Skúšajú to aj na teba rôznym výkladom aj tvojich vyjadrení. Snažia sa tým aj z teba robiť hlupáka a niekedy im v tom aj pomáhaš.
-----------------------------------
Nechcem tvrdiť čo tým sledujú, ale určite nič dobré (pre Poradu) z toho nebude.
Ale na druhej strane, ak by ich nebolo, nebolo by tu tak živo.
PS: neviem však, či by to bez nich na druhej strane neožilo príspevkami iných, slušnejších a zmyselnejších nickov. Ja totiž chápem, že nie každý je ochotný napísať svoj názor v prostredí v ktorom hneď nastúpi povestná lampasácka úderka a všetko zosmiešni, zhovadí a pokuwuje.
Tak to si sa teda veru solídne zhovadil...ostatne nič nové pod slnkom.
Si si musel kopnúť čo, Ty nacionalista a potomok fašistu ? Šak na Turieci ich bolo plno...doslova liaheň, jak hadov.
Podobne, ako si bol na SME.sk, aj tu si tiež za veľkohubého dilina.

Zosmiešňuješ sa aj sám....napríklad príspevkom, kde si tvrdil niečo vo význame o tom prepade stráže, ktorú si chcel prepadnúť, zobrať zbrane a prestrieľať sa na Západ .... za zvukov Krylových piesní.

Sorry, ale aj sito je bývalý lampasák ?
Aj veronikasad, aj ivka70....aj iní ? Lebo aj týmto nadal ten viacnickový oný...a statočne.


P.S.:
...a zasa si fandíš, že vraj to modré prenesené z Tvojho príspevku...
Veru nie je...a môžem to aj dokázat.

TY sa považuješ za slušného ???
TY si všeličo možné, len slušný nie...čo môžem dokázať.
...a môžem dokázať aj to, že čo si za odľud, ak sa vysmievaš zo zdravotných problémov.
3 7
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač, naozaj si myslíš, že máš tolko zablokovaných príspevkov (aj tá kapustová hlava) preto, že tu vyvádzajú tajní trollovia ??

však si len prečítaj, čo si sem zas dal....naozaj nemusíš zasrať každú tému....stará blažková nestačí ??
8 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
bjuty smis
....naozaj nemusíš zasrať každú tému....stará blažková nestačí ??
Niekto Poradu, niekto iné.
Tebe asi nestačilo SME.sk ? Tak si sa premiestnil ...
https://www.sme.sk/diskusie/user_pro...?id_user=11267

P.S.:
Ozaj, naozaj každú tému ???
1 6
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač, tak ty si guma na dôchodku, alebo posratý eštebák ???

čo chceš ako tým 6 rokov zablokovaným kontom ukázať ??
môžeš byť konkrétnejší ?? čo má spoločné to, že mi zablokovali konto na úplne inom portály pred skoro 6 r. s tým, že sa tu chováš ako hovado a želáš tu spoludiskutujúcim rakovinu ?? a nazývaš irodičov fašistami ??

nechaj si to na starú blažkovú...
však bola vytvorená pre teba a tú kapustnú hlavu....

p.s. tajomní trollovia ti zablokovali další príspevok....)
4 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
Takže je tu opäť - Paen - poletí!

P.S. Ako sledujem - už ho niekto vyrazil....
1 5
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať