Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

Autor Jozef Mihál   20.12.06
Cena za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK platná na obdobie 12 mesiacov (počíta sa 12 mesiacov odo dňa aktivácie prístupu) je

Multilicencia
  • Pri viacnásobnom zakúpení vstupu v rámci jednej spoločnosti alebo organizácie poskytujeme zľavy zo štandardnej ceny (ich výška zatiaľ nie je určená, kontaktujte nás cez SS alebo telefonicky ). Prístup do databázy je viazaný na užívateľa. Jeden prístup do databázy môže využívať len jeden užívateľ naraz. Nemôžete sa prihlasovať viacerí pod jedným prihlasovacím menom, Váš prístup bude automaticky zablokovaný.

OBJEDNÁVKA
Máte otázku ohľadom objednávky? Prečítajte si najskôr vypracované najčastejšie otázky ohľadom objednávky kliknutím tu.
[LIST]

Zálohovú faktúru, ktorú môžete považovať aj za objednávku alebo podklady k platbe si môžete vytlačiť ihneď po vyplnení objednávky.

OBJEDNAJTE SI DRAKA
Najrýchlejšie aktuality pre mzdárov.

2
ľudí to zaujíma
mňa tiež
Komentár od IVEB 03.01.07 10:36
#1  
Ja by som mala len jednu otázku. Na porade som registrovaná ako účtovník -živnostník / t.č. nevykonávam/ a v súčasnosti som v pracovnom pomere , môže mi elek.encyklopédiu preplatiť zamestnávateľ , teda uvediem jeho fakturačné údaje ? Po aktivácii sa budem môcť prihlasovať aj z domáceho počítača , alebo to bude nejako blokované? / asi hlúpa otázka , čo ?/

Vďaka.
Riešenie od Jozef Mihál 03.01.07 10:49
#2  
Najčastejšie otázky:

1. Mám záujem zakúpiť si prístup do DRAKa ale nie som ešte registrovaný(á) na stránke Porada.sk

V prvom rade sa musíte zaregistrovať na stránke www.porada.sk alebo aj tu v DRAKovi - na hornej lište si nájdete odkaz "Registrácia", kliknite naň a riaďte sa pokynmi tam uvedenými. Registrácia člena stránky Porada.sk je bezplatná.

Po úspešnej registrácií postupujte tak, ako je to uvedené v príspevku č. 1 tejto témy - viď vyššie alebo kliknite na tento link:

http://www.porada.sk/t38372-cennik-z...ok-2007-a.html

2. Čo sa stane, ak si prístup do DRAKa nezakúpim?

Do konca januára 2007 je prístup do DRAKa voľný každému registrovanému členovi stránky Porada.sk. Od 1.februára 2007 je prístup do DRAKa v plnom rozsahu umožnený len tomu registrovanému členovi, ktorý uhradil poplatok za prístup.

Kto si prístup nezakúpi, bude z DRAKa vidieť len to, čo dnes vidí neregistrovaný člen - skúste sa odhlásiť a "surfovať" v DRAKovi ako neprihlásený - ako hosť. Budete vidieť len zadané otázky, nie však odpovede. Z príspevkov v sekciách Aktuality, Tématické okruhy a Komentáre uvidíte len ich úvodnú časť.

3. Aké mám vo svojich nastaveniach uviesť "fakturačné údaje"?

Ako fakturačné údaje vždy uveďte údaje tej firmy alebo fyzickej osoby, ktorej bude zaslaná faktúra na predplatné a ktorá si dá faktúru do nákladov. Ak si prístup kupujete ako súkromná osoba a faktúru nepotrebujete, uveďte svoje meno, neuvádzajte IČO a neuvádzajte ani IČ DPH.

Prístup do DRAKa sa prideľuje registrovanej osobe - nie firme ale "nicku" - teda ak ste na Porade registrovaná ako "XY" a fakturačné údaje vyplníte v rámci nastavení člena "XY", tak ten, kto sa prihlási do DRAKa pod nickom "XY" bude mať do DRAKa prístup.

4. Ak mi prístup do DRAKa zaplatil zamestnávateľ, môžem sa prihlasovať len z kancelárie?

Je jedno, či sa prihlásite z kancelárie, z domu, z internetovej kaviarne alebo z akéhokoľvek iného počítača atď. Prístup do DRAKa budete mať zovšadiaľ. Nie je však dovolený prístup do DRAKa pod tým istým nickom v tom istom čase z rôznych miest.

5. Za prístup do DRAKa som už uhradil(a) príslušný poplatok. Ako sa dozviem, že mám prístup aktivovaný?

Každý, kto vyplnil vo svojom nastavení fakturačné údaje (DRAK - fakturačné údaje (http://www.porada.sk/profile.php?do=extra), zaplatil príslušný poplatok a fakturačný systém spracoval jeho úhradu, má vo svojich príspevkoch na www.porada.sk alebo na www.drak.porada.sk pod svojim menom uvedené logo "drak na mzdy". Podľa toho viete, že od 1.2.2007 budete mať prístup do DRAKa v plnej miere.

6. Prístup do DRAKa chcem zaplatiť poštovou poukážkou. Koho mám uviesť ako adresáta?

Chceli by sme Vás poprosiť, aby ste poplatok uhradili na účet, spracovanie poštových poukážok je pracnejšie. Ale ak predsa chcete uhradiť poplatok poštovou poukážkou, adresát je:

MzdyServis, s.r.o.
Pekná cesta 19
831 06 Bratislava

7. Predtým ako zaplatím, potrebujem zálohovú faktúru, vyžaduje to interný predpis našej organizácie.

Ak potrebujete zálohovú faktúru, nájdete ju vo formulári objednávky.

Pozor! Musíte mať najprv vyplnenú a uloženú objednávku.

("Nastavenia - DRAK- fakturačné údaje, viď príspevok č.1 tejto témy).
Naposledy upravil Richard : 16.02.07 at 12:34.
Komentár od IVEB 03.01.07 11:00
#3  
Vďaka za odpoveď , mne len išlo o to či si prístup zaplatím sama , alebo zamestnávateľ. Je to v podstate jedno , cena je prijateľná a ja ten prístup chcem mať.
Riešenie od Jozef Mihál 03.01.07 11:14
#4  
V prvom rade ďakujeme za Váš záujem.

Myslím, že by ste bez problémov mali dokázať presvedčiť zamestnávateľa, aby prístup zaplatil on. Vy ako jeho zamestnankyňa získate perfektnú pomôcku, ktorú využijete pri Vašej náročnej práci.
Komentár od TOKY 03.01.07 17:32
#5  
Konštantný symbol môže byť 0308??
Komentár od Richard 03.01.07 19:17
#6  
Citát Pôvodca textu príspevku: TOKY
Konštantný symbol môže byť 0308??
áno môže byť
Komentár od luebchenko 03.01.07 20:46
#7  
Citát Pôvodca textu príspevku: Jozef Mihál
Dovolím si priateľsky upozorniť všetkých, ktorým teraz skrsol nápad neregistrovať sa do DRAKa ale prihlasovať sa pod nickom inej zaregistrovanej osoby, že je veľmi ľahké vystopovať takúto činnosť. Osoba, ktorej nick bude takto "zneužitý" si musí byť vedomá prípadných sankcií. Ako iste viete, kradnúť sa nemá a to ani nehmotný majetok.
Jozef, uvažujem že si to predplatím normálne ako súkromná osoba (už oficiálne nebudem robiť účto, enem starostovať) lebo chcem zostať v obraze - ale prihlasovať sa určite budem raz z domu, raz z úradu, občas od sestry.... to si o mne budete myslieť, že to zneužívam???
Komentár od judita1971 03.01.07 21:08
#8  
Akk si chcem objednať DRAK-a súkromne, do nákladov
si nikde dávať úhradu nebudem, čo mám použiť
ako špecifický údaj , musí byť ?
Riešenie od Jozef Mihál 03.01.07 21:14
#9  
Citát Pôvodca textu príspevku: luebchenko
prihlasovať sa určite budem raz z domu, raz z úradu, občas od sestry.... to si o mne budete myslieť, že to zneužívam???
Ľuba, ak budeš naraz pripojená aj z domu aj z úradu aj od sestry, tak si budeme myslieť, že si ozaj veľmi šikovná, keď dokážeš naraz byť na troch miestach.

Ak to bude postupne, tak sa budeme tešiť, že Ťa DRAK sprevádza na všetkých tých miestach.
Komentár od Richard 03.01.07 22:47
#10  
Citát Pôvodca textu príspevku: judita1971
Akk si chcem objednať DRAK-a súkromne, do nákladov
si nikde dávať úhradu nebudem, čo mám použiť
ako špecifický údaj , musí byť ?
nie nemusí byť, IČO je len dvojitá kontrola, keby vznikli chyby. V tom prípade ale odporúčam zadať nick do poznámky (pre istotu .-).
Komentár od luebchenko 04.01.07 00:07
#11  
Citát Pôvodca textu príspevku: Jozef Mihál
Ľuba, ak budeš naraz pripojená aj z domu aj z úradu aj od sestry, tak si budeme myslieť, že si ozaj veľmi šikovná, keď dokážeš naraz byť na troch miestach.

Ak to bude postupne, tak sa budeme tešiť, že Ťa DRAK sprevádza na všetkých tých miestach.
OK, chňapem trojjediná určite nebudem ale ja sa fakt prihlasujem na poradu minimálne z tých hore uvedených miest - t.j. kedykoľvek keď niečo neviem - švak o tom porada je, no nie? Sa vždy tak hrdím (machrujem) že vždy viem nájsť radu...
Komentár od michelle84 04.01.07 09:09
#12  
Mozete mi poskytnut kontakt na pani Beatu Kalinovu, ktora organizuje seminare v BB? Rada by som isla na seminar p. Mihala do Banskej Bystrice. Dakujem.
Komentár od abel 04.01.07 09:15
#13  
Ak chcem platiť poštovou poukážkou, čo napíšem do kolónky "adresát"?
Riešenie od Jozef Mihál 04.01.07 10:13
#14  
Citát Pôvodca textu príspevku: michelle84
Mozete mi poskytnut kontakt na pani Beatu Kalinovu, ktora organizuje seminare v BB? Rada by som isla na seminar p. Mihala do Banskej Bystrice. Dakujem.
V prílohe nájdete prihlášku, v nej je uvedený i kontakt na pani Beátu Kalinovú.
Priložené súbory
  • File Type: doc pozvanka_BB_160107.doc (66.5 KB, 46 videní)
  • Komentár od Richard 04.01.07 10:28
    #15  
    Citát Pôvodca textu príspevku: abel
    Ak chcem platiť poštovou poukážkou, čo napíšem do kolónky "adresát"?
    Nedá sa to spraviť cez účet? Alebo vkladom na účet?

    Ak nie tak:
    MzdyServis, s.r.o.
    Pekná cesta 19
    831 06 Bratislava
    Komentár od Richard 04.01.07 12:23
    #16  
    Citát Pôvodca textu príspevku: Danila
    To sme dve.
    Prosím píšte tu k veci, téma je o praktických problémoch nie na diskusiu. Mimotémové príspevky budú zmazané.
    Komentár od katkaj 04.01.07 12:35
    #17  
    Richard chcem sa opýtať či sa dá poslať faktúra za úhradu Draka len na môj mail. Nepotrebujem to oficialne nikam dokladovať a aspoň sa ušetrí na poštovnom
    Komentár od Richard 04.01.07 12:56
    #18  
    Citát Pôvodca textu príspevku: katkaj
    Richard chcem sa opýtať či sa dá poslať faktúra za úhradu Draka len na môj mail. Nepotrebujem to oficialne nikam dokladovať a aspoň sa ušetrí na poštovnom

    samozrejme, ak ju vôbec potrebuješ :-)
    Komentár od katkaj 04.01.07 13:00
    #19  
    Citát Pôvodca textu príspevku: Richard
    samozrejme, ak ju vôbec potrebuješ :-)
    V podstate ju nepotrebujem. Chcela som to len ako potvrdenie že Vám moja platba prišla a neposlala som to do nejakej čiernej diery
    Komentár od Elevani 04.01.07 13:27
    #20  
    Chcem si v práci predplatiť vstup do Draka a mám aj "požehnanie" od svojej šéfky, ale narazila som na iný problém - zo záverov nejakej kontroly v našej org. vyplynulo, že nesmieme platiť zálohové faktúry. Teda ja potrebujem najprv riadnu faktúru od vás a až potom mi môže dať príkaz na úhradu. Je z vašej strany takýto postup možný? Ak áno, dajte mi vedieť, hneď obratom vyplním objednávku (chcem stihnúť akciovú cenu). Ak nie, tak ju vyplním tiež, ale ako súktomná osoba.