Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Cenník za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK

Autor Jozef Mihál   19.12.06
Cena za vstup do Elektronickej encyklopédie mzdárov DRAK platná na obdobie 12 mesiacov (počíta sa 12 mesiacov odo dňa aktivácie prístupu) je

5 EUR/mesiac bez dph Ročne 60 EUR (1205...
2
ľudí to zaujíma
mňa tiež
Komentár od Zita5 23.01.07 21:09
#101  
Citát Pôvodca textu príspevku: vema
Ja tiež neviem nájsť svoje poradové číslo.Poraďte mi.
Ty máš 17794 por.číslo.
Komentár od endrju 23.01.07 21:09
#102  
Citát Pôvodca textu príspevku: vema
Ja tiež neviem nájsť svoje poradové číslo.Poraďte mi.
Prečítaj si pozorne prvý príspevok v tejto téme. Je tam podrobný a názorný návod. V návode je aj informácia o tom, ako zistíš svoje číslo
Komentár od Zita5 23.01.07 21:11
#103  
Vema kurzorom choď na Tvoj nick hoc aj v tejto téme nič neklikaj len sa kurzorom priblíž k nicku a dolu na lište máš zobrazené svoje por.číslo , vyskúšaj.....
Komentár od Richard 23.01.07 21:21
#104  
Neviem prečo každý hľadá svoje číslo, keď je toto číslo automaticky zobrazené hneď na dvoch miestach (v objednávke - dokonca v prázdnej objednávke - a tiež v zálohovej faktúre - ktorá je automaticky generovaná po vyplnení objednávky) :-)

Preto ak hľadáte svoje číslo, tak ho hľadajte v objednávke kde je spolu s ďalšími údajmi k platbe...

Nájdete ho teda v objednávke dolu - kliknite tu: objednávka


Ešte názorný príklad z prvého príspevku, kde je VZOR ako vyzerá objednávka v ktorej je automaticky doplnené Vaše užívateľské číslo:

Naposledy upravil Richard : 23.01.07 at 21:30.
Komentár od jeef 24.01.07 12:13
#105  
Citát Pôvodca textu príspevku: Richard
áno pošlem ti to do mailu? Môže byť, alebo to musí byť poštou?
Takisto by som potreboval faktúru, stačí do mailu.
Ďakujem.
Komentár od vema 24.01.07 16:43
#106  
Richard,ale tá objednávka je moja zálohová faktúra a je tam moje meno aj heslo.To sa nedá zmazať?Alebo sa to zobrazuje len mne?Nechcem,aby to tam bolo.
Komentár od Richard 24.01.07 19:09
#107  
Hmm neviem presne kde vidíš tvoje meno a heslo (heslo sa nikde na stránke nezobrazuje, to mi je záhada...).

Jedna vec je objednávka, tú vidíš iba ty, druhá je zálohová faktúra - tú vidíš tiež iba ty, ibaže by si ju vytlačila a ukázala niekomu inému. Každopádne na zálohovej faktúre sa tvoje meno ani heslo nezobrazuje.



Vlastne teraz mi napadlo, že na faktúre sa meno môže zobrazovať, ale iba v takom prípade, že ste vyplnili svoje meno ako názov firmy v objednávke...
Komentár od vema 24.01.07 20:08
#108  
Ja keď kliknem na tú objednávku,čo si uviedol ako príklad hore vyššie,mne sa tam zobrazí moja zálohová faktúra a moje meno a nie heslo,ale uživateľské meno.Je možné,že to vidím len ja, keď to otvorim,je mi to ale divné.Pozri na to,ak je to OK,tak nič.Díky
Komentár od Farks 25.01.07 06:54
#109  
Nedá sa mi vytlačiť zálohová faktúra, vypisuje mi tam nejaké chyby, dá sa s tým niečo robiť?
Komentár od Richard 25.01.07 08:25
#110  
V niektorých prehliadačoch vypisuje chyby, žiaľ v mojich nie takže to zatiaľ neviem odstrániť.
Každopádne tlačiť sa nedá len pomocou tlačítka "Tlačiť". Vždy sa dá tlačiť priamo z prehliadača - Subor - Tlač...(ako v každom inom programe...).
Komentár od Richard 25.01.07 08:27
#111  
Citát Pôvodca textu príspevku: vema
Ja keď kliknem na tú objednávku,čo si uviedol ako príklad hore vyššie,mne sa tam zobrazí moja zálohová faktúra a moje meno a nie heslo,ale uživateľské meno.Je možné,že to vidím len ja, keď to otvorim,je mi to ale divné.Pozri na to,ak je to OK,tak nič.Díky

Je to OK pretože nie sú vyplnené inciály firmy a kupuješ to ako súkromná osoba... .-)
Komentár od Laura1 25.01.07 08:35
#112  
Ja som taký špeciálny prípad:
Firma, kde nastupujem do zamestnania, faktúru si môže dať do nákladov až v marci. Bolo by možné vystaviť faktúru s marcovým dátumom - "platba v hotovosti v marci".
Uhradila by som sumu z vlastných zdrojov/teraz v januári/, neskôr by som si dala preplatiť faktúru.
Ak je to príliš komplikované, objednám si draka súkromne.
Komentár od Richard 25.01.07 10:59
#113  
Laura, ak si môže dať faktúru do nákladov až v marci, je podmienkou, že musí byť aj faktúra vystavená v marci???

Ak príjmeme úhradu máme povinnosť odviesť dph a vystaviť daňový doklad, takže nejaké odkladanie vystavenia faktúry nie je možné...

Ak si zakúpite prístup na vlastné meno, vždy si to môžete dať neskôr preplatiť (ibaže firma príde o možnosť odpočtu dph).
Komentár od Marína 25.01.07 11:15
#114  
Richard, ak objednávka bola vystavená s údajmi firmy a všetkými náležitosťami pre vystavenie Fa, posielaš ju automaticky? Zatiaľ nebola doručená.
Komentár od Richard 25.01.07 11:24
#115  
Postup je nasledovný:
V deň prijatia sumy, najneskôr na ďalší deň sú Vaše účty na prístup do drak.porada.sk aktivované.
V deň prijatia sumy, najneskôr do troch dní odchádzajú faktúry.

Ak si spočítame dobu prijatia úhrady, spracovania faktúry a jej doručenia, môže to trvať aj 8 pracovných dní (najdlhšie), alebo 5 pracovných dní (najkratšie) - podľa toho z akej banky ide úhrada.

Na faktúry tu máme brigádnika, ktorý tu chodí 2-3 krát do týždňa.

Pozeral som tvoju fa. - bola vystavené 22. a 23. ráno odišla na poštu.
Naposledy upravil Richard : 25.01.07 at 11:30.
Komentár od Marína 25.01.07 12:58
#116  
Ďakujem. Počkám, veď mi to nehorí, len ma zaujímal postup.
Komentár od Laura1 25.01.07 17:28
#117  
Laura, ak si môže dať faktúru do nákladov až v marci, je podmienkou, že musí byť aj faktúra vystavená v marci???

Ak príjmeme úhradu máme povinnosť odviesť dph a vystaviť daňový doklad, takže nejaké odkladanie vystavenia faktúry nie je možné...

Ak si zakúpite prístup na vlastné meno, vždy si to môžete dať neskôr preplatiť (ibaže firma príde o možnosť odpočtu dph).



Samozrejme, že by mala byť vystavená faktúra v marci. Nevadí, idem si vyplniť formulár, objednám si draka súkromne. Ďakujem,
Laura
Komentár od Marína 25.01.07 22:09
#118  
Richard, faktúra sa dnes ocitla v susedovej schránke. Poštárke sa pošťastilo.
Komentár od arven 29.01.07 09:02
#119  
Dnes ráno som zaplatila zálohovú faktúru na Draka, ale zaplatila som to poštovou pokážkou na pošte. Chcem sa teraz len spýtať, že čo keď tá úhrada nestihne prísť k Vám na účet do 31.1.2007 to už nebudem mať zľavu, alebo ako to je? Netreba Vám potom odfaxovať ústrižok o zaplatení? Lebo neviem ako dlho to trvá kým to príde z pošty. Nechcela by som prísť o zľavu a ani o prístup na Dračika.
Komentár od arven 29.01.07 09:05
#120  
Ešte dodatok, faktúru mi netreba, platim si to ako súkromná osoba.