Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Llívia Pozri príspevok
Tí mudrlanti ešte neprišli na to, že kým pes šteká, tak je dobre. Ale keď prestane...
Neviem, v ktorej časti SR bývaš, že ťa autobusár zobral bez problémov so psíkom bez náhubku ha,ha, som chcela napísať: že ťa autobusár zobral bez náhubku , no to by som ti teda nechtiac dopriala . U nás by ťa asi najskôr nevzal. Už som zažila aj to, že vyhodil aj dvoch cestujúcich, ktorých psy mali náhubky a bolo vidieť, že hafani na slovo poslúchajú a ani neštekali.
..naozaj , celý svet je proti PSOM !

nechytá sa ťa už PARANOJA ???



0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
pepsikova Pozri príspevok
..

..môj 34 ročný syn nakúka cez plece a číta tvoj príspevok..a posiela malému 4-ročnému karton miliek, aby ho takéto myšlienky prestali napádať,vraj do školy má čas..
tak že poydravujem syna.. a vdaka za virtuálne čokoaj ked ozajstná by ma teraz potešilano, ale nie, fuuuj, musim sa ovládať, ved chudnemobmedzenie sladkostiviac ovocia
inak som aj ja zvedavá do kedy tomu mladšiemu vydrží ten elán....
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
[QUOTE=Oliwa;1635756]Takže junior sa zrejme "nepotatil"... No neviem či na šťastie alebo bohužiaľ....ale je taký malý bifľo(ako som bola ja...)čo už, po niekom to musí mať
Druhú variantu nechcem ani domyslieť... No schválne daj aj druhú variantu, normálne som zvedavá.....
Malému tiež posielam na diaľku "čukoládku", a nech mu to čím dlhšie vydrží..vdaka za čukoladu, bula fajna....ešteže len virtuálna.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katarina.j Pozri príspevok
tak že poydravujem syna.. a vdaka za virtuálne čokoaj ked ozajstná by ma teraz potešilano, ale nie, fuuuj, musim sa ovládať, ved chudnemobmedzenie sladkostiviac ovocia
inak som aj ja zvedavá do kedy tomu mladšiemu vydrží ten elán....
pri chudnutí to nie je dobrá voľba má veľa cukru
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Nooo, tak som si myslela, keď som čítala o susedoch, ktorí momentálne vŕtajú, že ako dobre, že môj "horný" sused je ticho...
A bác ... už je to tu! Začal vŕtať Neviem, čo ešte v tom byte robí, veď tu už bývame 29 rokov. Ten to musí mať predierované ako rešeto ...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

[QUOTE=katarina.j;1635789]
Oliwa Pozri príspevok
Takže junior sa zrejme "nepotatil"... No neviem či na šťastie alebo bohužiaľ....ale je taký malý bifľo(ako som bola ja...)čo už, po niekom to musí mať
Druhú variantu nechcem ani domyslieť... No schválne daj aj druhú variantu, normálne som zvedavá.....
Malému tiež posielam na diaľku "čukoládku", a nech mu to čím dlhšie vydrží..vdaka za čukoladu, bula fajna....ešteže len virtuálna.....
Stačí si prečítať Stankove príspevky na túto tému...
Alebo preháňa, alebo malý nie je jeho...
To bol len fóóóóŕ.
Že by bol po Tebe, s tou variantou som akosi nepočítala...
Ale u nás je to tiež tak - teda že deti sú po mne...
Manželove vysvedčenia nikto nikdy nevidel...:
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Llívia Pozri príspevok
Tí mudrlanti ešte neprišli na to, že kým pes šteká, tak je dobre. Ale keď prestane...
Neviem, v ktorej časti SR bývaš, že ťa autobusár zobral bez problémov so psíkom bez náhubku ha,ha, som chcela napísať: že ťa autobusár zobral bez náhubku , no to by som ti teda nechtiac dopriala . U nás by ťa asi najskôr nevzal. Už som zažila aj to, že vyhodil aj dvoch cestujúcich, ktorých psy mali náhubky a bolo vidieť, že hafani na slovo poslúchajú a ani neštekali.
Ja som viackrat v autobuse videla malych psikov bez nahubkov, preto som sa odvazila ist s nim, keby som to vedela, ze musi byt nahubok, a ze zienky budu na zastavke pohorsene, tak radsej by som sla taxikom..a sofer bol zlaty sympatak, mozno ani nevidel, ze mam na rukach psika, sedela som s nim tichucko celkom vzadu, ale celou cestou som trpla, co ked pride revizor..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nabudúce si vezmi viac náhubkov - pre tie ženské na zastávke...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

psik stekal preto, ale len na zastavke, ze nikdy este necestoval autobusom..no ale co tetky to nevedeli..
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekny deň všetkým,

ja sa idem trošku odventilovať tým, že si posťažujem na našu štátnu správu, všetci su na zmeny pripravení a keď tam človek príde tak nikto nič nevie, metodicke pokyny budu mať behom I.Q. a prehaňaju ľudí z jedných dverí do druhých, takto už behám týždeň a čo mi je veľko zahadou napr. u nas na SP sa stratia MV cestou z podateľne do druhých dverí a ja musim dokladovať, že som to riadne a včas podala, skrátka mám toho plné zuby ....
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

tetky nemali o com rano klebetit..a na dedine je to tak..ze psa pestuje na rukach..och drukykrat radsej taxikom
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žeby ďalšia vesničko má středisková? To je jedno, zase budú klebetiť "pozrite na ňu, taxíkom sa doviezla, slečinka..." . Len prosím Ťa nech nešoféruje ten pes , lebo to by asi nepredýchali.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
http://krimi.cas.sk/clanok/190313/za...fa-partie.html..


....a komentár môjho syna:"jeden sa na tom nadrie, nájde pôdu,zasadí, pikíruje, presádza, zberá, suší,platí elektriku, a prídu policajti a zhabú mu všetku robotu!..no povedz, mami, oplatí sa v tomto štáte niečo pestovať?...

(jasné, vplyv výchovy- robotu treba oceniť a nie ničiť,mi moje decko veľké prevrátilo na ruby, jasné, že zo žartu!.....
..och, ako mi bolo dobre, keď mal 4 !...
.
No však má pravdu, tvoj syn, aj autor článku napísal, že policajtom sa podarilo dopaliť sedem mužov, ktorí sa podľa nich podieľali na pestovaní konope a distribúcii marihuany. No nie je to pravda, že ich dopálili? Takže nielen dolapili, ale aj dopálili.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ja som zase videla, ako šofér vyhodil mladú dvojicu s pidi psom (asi ratlíkom, nevyznám sa v tom), pretože hafan nemal náhubok. Robia sa vôbec v takej malej veľkosti?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa, super nápad s tými náhubkami!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Indeed Pozri príspevok
..naozaj , celý svet je proti PSOM !

nechytá sa ťa už PARANOJA ???



Štve ma autor citovaného príspevku.

Indeed, ty trpíš dyslexiou, alebo máš nejakú inú poruchu čítania, alebo máš problém pochopiť prečítané?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Áále, Lili, nerozčuľuj sa, škodí to vraj pleti ...
Vonku krásne, aj slniečko svieti ...
Ide víkend, voľno majú deti ...
Vezmi škrečkov a vynes im smeti...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pravdu máš. Prečo by som sa kvôli niekoho hlúposti mala rozčuľovať a škodiť vlastnému zdraviu?
Len nech pekne mrzne, aj snežiť ešte môže, tento rok som zatiaľ nebola na takej riadnej zimnej - zasneženej prechádzke.
Škrečok von do zimy nemôže ísť. A smeti im vynesiem zajtra - tak to mám naplánované
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..a takto bolo dnes krasne..kaslat uz na tetky...ine uz nebudu...
DSC00518.jpg  
DSC00511.jpg  
DSC00517.jpg  
DSC00520.jpg  
1/1
7 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

este stale aj je, ale bobinovi stacilo a teraz chrapka..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať