Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tokaiito
Tak sa naplnila moja zlá predtucha z 30,12, 2015
Dostal niekto z tých, čo vyhrali súd svoje peniaze ?
Ak ich nedostali doteraz - tak ani rozhodnutie súdu im už nepomôže - budú mať len z koláča dieru. Vedenie RL kradlo, len tak fičalo..... a teraz účelovo sa bránia... ale jedno je isté - od 2008 to s nimi dole kopcom šlo, tí čo peniaze dostali, tak im ich zaplatili tí, čo teraz obídu s dlhým nosom....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať