Zavrieť

Porady

Usporiadat
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Nová právna úprava zákon 144/2010 Z.z. ukladá účastníkom "škodovej udalosti" povinnosť vyplniť a podpísať tlačivo zavedené pre účely náhrady škody (príloha).
3 0
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
http://www.24hod.sk/novela-zakona-o-...-cl177477.html
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne napr. toto nepribudlo pre mňa to bola proste samozrejmosť!!:Vodičom v zimnom období pribudne zákonná povinnosť odstrániť z vozidla kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť a spôsobiť dopravnú nehodu či zranenie.
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

J a som si vsimol ze pokuta za nezastavenie na STOPke je 300 € ci este len bude ?ked to je pravda nech si chlapci daju zo dve facky, ved to nie je normalne ... ja si myslim - ze kazdy sofer, vie kde ma zastavit a kde nemusi, STOPku by som vyhodil zo znaciek a nechal len daj prednost vjazde a zo skusenosti ...tam kde mas krasny vyhlad na stovky metrov na pravu aj lavu stranu tam je samozrejme STOPka a tam kde clovek vobec nevidi, tam je len daj prednost vjazde (taka je pri mojom dome)
alebo ma ta znacka aj iny vyznam ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

má, je fajnovo "finančná"
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dnes som išiel z Tatier , zárobková činnosť na zaplátanie dier v rozpočte začala. Merali na každom rohu. O toto tu išlo a nie o bezpečnosť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

určite aj o toto, ale nejaká disciplína by mohla byť.....
0 0
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

ale aj pokuty by mali byť primerné našim platom... ... a nie europskym...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
mne napr. toto nepribudlo pre mňa to bola proste samozrejmosť!!:Vodičom v zimnom období pribudne zákonná povinnosť odstrániť z vozidla kusy ľadu a snehu, ktoré by sa počas jazdy mohli uvoľniť a spôsobiť dopravnú nehodu či zranenie.
Ty jazdíš s kamionom ????
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pafendorf Pozri príspevok
J a som si vsimol ze pokuta za nezastavenie na STOPke je 300 € ci este len bude ?ked to je pravda nech si chlapci daju zo dve facky, ved to nie je normalne ... ja si myslim - ze kazdy sofer, vie kde ma zastavit a kde nemusi, STOPku by som vyhodil zo znaciek a nechal len daj prednost vjazde a zo skusenosti ...tam kde mas krasny vyhlad na stovky metrov na pravu aj lavu stranu tam je samozrejme STOPka a tam kde clovek vobec nevidi, tam je len daj prednost vjazde (taka je pri mojom dome)
alebo ma ta znacka aj iny vyznam ?
Tak to som teda mal vlastne šťastie, keď som pred 4 dňami na nezastavenie na STOP-ke obišiel len s pokutou 20 €.
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

Od 1.7.2012 maju byt este vyssie ...
http://www.automoto.sk/clanok/186313...a-zodpovednost
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Ty jazdíš s kamionom ????
niééééé. a snehu!!!!
no akože mám rada tých vodičov čo si "vydlabú" dve oči pre svoj "výhľad" druhú polku čelného skla načo? a na zadnom okne majú sneh ešte po "dvoch" mesiacoch od posledného sneženia. inak áno je fasácke ked z kamiónovej plachtovej strechy sa zdrbe ľad.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pafendorf Pozri príspevok
Od 1.7.2012 maju byt este vyssie ...
http://www.automoto.sk/clanok/186313...a-zodpovednost
ale najprv to musí schváliť NR SR
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

ja si tiez odmetiem predne okno a davaj nacestu, kto ti bude v takej kose cele auto odmetat, ono to odpadneˇ(preco ked citujem iny text hodi to inde ..to tu ?blbe)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kto si bude v tej kose ometať? Jááááánatiahnem rukavicu+metličku a metiem!!!
0 0
enriko21 enriko21

enriko21 je offline (nepripojený) enriko21

prijemny den.mam jednu otazocku,novy cestny zakon platny od marca 2012,je v nom nieco nove pre neverejnu prepravu osob,nie taxi...???
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať