Zavrieť

Porady

Usporiadat
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

čo už, oni si môžu hovoriť čo chcú, dopraváci majú limity a tie budú plniť tam, kde ich najrýchlejšie splnia, nech si hovorí kto chce čo chce.

A samozrejme, ako niekto chce, aby niektorí dodržiavali zákony, tak sami nejdu príkladom a ich porušujú, celú tu ich iminitu by som zrušil a nechal by som ju iba na parlamentovú verbálnu imunitu.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Rano som si zbezne prestudovala, co je v zakone nove, co sa zmenilo... Asi som bola jedina, co som na to mala cas, lebo len co som vysla von, som sa (ako chodec) v realite presvedcila, ze 99,99% ludi ten zakon zrejme este ani nevidelo...
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Vcera som mala snahu ist v meste 50tkou... (Blava, vikend, vecer )...
No jednak som mala dilemu, aky rychlostny stupen zaradit... (trojku, stvrotku?) a evidentne som ostatnym zavadzala...
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Vcera som mala snahu ist v meste 50tkou... (Blava, vikend, vecer )...
No jednak som mala dilemu, aky rychlostny stupen zaradit... (trojku, stvorku?) a evidentne som ostatnym zavadzala...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Trojku pri stupaku, aj miernom. 4.ka sa da pouzit na rovine. Inak doporucujem zmerat skutocnu rychlost s tou na ukazovateli v konfrontacii s GPS. GPS-ka je presna. Ukazovatel v aute zvycajne ukazuje omnoho viac. Ja na zimakoch (14 palcove gumy) musim ist akoze 58 km/h aby moja skutocna bola 50-ka.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Vdaka za radu, duves. S tou rychlostou som si to nedavno vsimla... Ja mam na tachometri 60 a merac rychlosti umiestneny na niektorych miestach (napr. Sv. Jur) mi ukazuje 55...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lianka Pozri príspevok
Rano som si zbezne prestudovala, co je v zakone nove, co sa zmenilo... Asi som bola jedina, co som na to mala cas, lebo len co som vysla von, som sa (ako chodec) v realite presvedcila, ze 99,99% ludi ten zakon zrejme este ani nevidelo...
Ja som mala dnes tiež tú česť (ako vodič)
Bola to hrúza! Kolóny síce dodržiavali 50ku,ale prekvapilo ma, že všetky staré značky boli ešte na svojom mieste...takže kolóny povinne museli znížiť na 40ku, lebo "ten vpredu" sa držal značiek Veľa vodičov bolo takých zmätených, že aj mimo obcí jazdili 50kou

O tomto novom zákone sa hovorí dlho,takže cestári mali času dosť a mohli aspoň z hlavných ťahov "staré značky" odstrániť, aby nemýlili.
Niekoľko desiatok kilometrov som nevidela v značení žiadnu zmenu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Veľa vodičov bolo takých zmätených, že aj mimo obcí jazdili 50kou
arizona.Si ma pobavila.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

wagner Pozri príspevok
Veľa vodičov bolo takých zmätených, že aj mimo obcí jazdili 50kou
Si ma pobavila.
ale to vážne! tiež som nechápala a bolo ich dosť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

arizona, súhlasím s Tebou. Pobavilo ma, že tí vodiči jazdili tak pomaly. Asi priemerovali ministrovu rýchlosť.
0 0
pedantmk pedantmk

pedantmk je offline (nepripojený) pedantmk

Nový zákon zakazuje vykonávať inú činnosť, ktorá nesúvisí s vedením vozidla a uberá o venovanie sa riadeniu.
Prelaďovanie rádia som tam našiel, ale ja by som zakázal ho aj počúvať ,
hlavne keď hlásia výšku priemerného platu v SR a podobne.
Zakázal by som aj vedenie vozidiel určitým osobám, lebo aj tí ma "rozptylujú" a nemôžem sa potrebne venovať riadeniu vozidla a len nadávam a ....

No a ja byť policajtom tak by som vážne normálne začal pokutovať kýchanie za volantom.
Vidíme často šoférov, ktorý predbiehajú a zároveň telefonujú či sa špŕtajú v nose alebo počítajú tržbu či čumia do mapy.
Ale kýchanie - kedy človek na niekoľko milisekúnd dokonca zavrie oči, tak to už je priveľa
0 0
shureido shureido

shureido je offline (nepripojený) shureido

Ahojte, neda mi aby som neprispela. Nie som "arogantny " vodic,doteraz som vzdy jazdila v meste predpisanou 60-tkou (za jedno sa mi nechce platit pokuty, a za druhe som sa vyzivala v tom ked za mnou isiel jeep dobrou 80-90 a musel sa mi prispôsobit ) ...ale... jazdim druhy den 50 - ale fakt mi to ide na nervy. V nedelu som si pripadala ako na vychádzkovej obhiadkovej jazde mesta BA. 50 mi je hrozne pomala - vazne som netusila , ze je az taký rozdiel v tých 10-tich km/hod. Pre chodcov a bezpečnosť je to samozrejme super, ani nám neostáva nič iné, iba si zvyknúť, ale napriek tomu ma to dosť rozčarovalo. Jazdím na presne tom úseku (Račianska smer von z mesta) a večer o pol deviatej ked sa vraciam, tak som skutočne JEDINA v aute co ide 50. Okolo mňa to sviští tak ako predtým...nuž čo .. Samu seba som prirovnala k tej zlatej adeptke na policajtku v Policajnej akadémii....(tá malá černoška čo na parkovisku išla xixi 15 -tkou?)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pirát zatĺka: http://spravy.pravda.sk/sk_svet.asp?...3&o=0&strana=1

Pozrite si videjko!
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
.... možná, že to bolo iba auto členov nového špeciálneho komanda, ktoré išlo príkladne zakročiť proti nedisciplinovaným, hrbokrkým narušovateľom nového cestného zákona...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
0 0
PD Svodín PD Svodín

PD Svodín je offline (nepripojený) PD Svodín

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať v súvislosti s novým cestným zákonom:
môžu sa používať bezpečnostné vesty zelenej farby, alebo iba oranžovej?
Ďakujem M.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
vesty: žltá a oranžová -
zelená je už zakázaná / nosia príslušníci polície
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

PD Svodín Pozri príspevok
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať v súvislosti s novým cestným zákonom:
môžu sa používať bezpečnostné vesty zelenej farby, alebo iba oranžovej?
Ďakujem M.
Mali by sa používať oranžové, lebo zelené sa môžu pomýliť s policajtmi. Nečítala som celý zákon, ale len taký výcuc a tam to bolo takto uvedené. Že zelené sa už nemôžu používať.
0 0
feron feron

feron je offline (nepripojený) feron

PD Svodín Pozri príspevok
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať v súvislosti s novým cestným zákonom:
môžu sa používať bezpečnostné vesty zelenej farby, alebo iba oranžovej?
Ďakujem M.
ak sa moja žltá bude policajtovi pozdávať skôr do zelena, tak si asi nepomôžem
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK



prepacte, je to trochu mimo temy, ale musela som to tu dat, plakala som od smiechu...trochu uvolnenia nezaskodi....

http://www.chilloutzone.to/video/fra...mpilation.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať