Zavrieť

Porady

podpora v nezamestnanosti

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či mám nárok na podporu v nezamestanosti, keď som pracovala vo firme od septembra 2007, v máji 2009 som nastúpila na matersku dovolenku a v zaciatkom septembra 2012 som sa vrátila po materskej dovolenke do prace. zaciatkom aprila roku 2014 som dala výpoveď. Mám nárok na podporu v nezamestannosti?
veronikasad Počas MD a RD pracovný pomer trval ?
aklej ano trval
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak PP trvá, nárok na podporu nemáš, ani zaevidovať sa nemôžeš. Evidovať sa môžeš až po skončení PP, nárok na podporu Ti vznikne.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Xanti Kočka ona píše že v apríli dala výpoved, je máj. PP jej netrvá
    aklej presne ako pise Xanti, pracovny pomer uz netrva, trval pocas MD a RD
    Tweety písala si, že si dala výpoveď, nie, že PP skončil. Ale aj tak to nič nemení na tom, že nárok máš, tak, ako som napísala.
    Xanti No vlastne hej výpovedná lehota... neni to upresnené. Ospravedlnujem sa.
    aklej no ano dala som vypoved ale s okamzitym ukoncenim pracovneho pomeru podla paragrafu 68 zakonnika prace. Cize v aprili moj pracovny pomer bol ukonceny.
    Tweety Tak to nie je výpoveď ako píšeš, ale okamžité skončenie PP, takže tvoja otázka bola zavádzajúca. A k samotnej odpovedi, tie už máš.
      zbaliť

    podpora v nezamestnanosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.