Zavrieť

Porady

Emka Roman dnes nastúpila ?
a hneď dohoda ?
z-ľ nerád ponúka dohodu
ak dáš ty a bude tam 2 mesiace odstupné, tak asi podpíš
o nevyčerpanú RD sa nestaraj = psia povinnosť
Elysse Toto je doplnenie k predoslej otazke vid. Mam narok na riadnu dovolenku a odstupne? Je odmena to iste ako odstupne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no počkaj, počkaj!..dnes si nastúpila, do konca mesiaca máš zmluvu a sama si máš napísať výpoveď-skončenie PP kvoli zaradeniu do OZ?....a hneď ti dá 2-mes. odstupné?..a za čo, prosím ťa?......no, buď si zabudla dodať, odkedy pracuješ v tej firme, alebo dáke divné info máš..a riešiš..
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Veronika, čítaj predch.témy zadávatelky. Odpovede v nich už dostala, neviem prečo založila ďalšiu.
    pepsikova ..aha!..no, som nečítala...dík..
    misoft ...alebo si z nás robí našich deväť......
    Elysse Dostala som jasnu odpoved od ivky70, co by som mala dnes urobit a naco mam narok podla ZP. No nedoriesilo sa to presne tak, ako mi radila t.j odmena vo vyske 3 mesacneho odstupneho. Tak som chcela vediet, ci som neurobila hlupost. Ja by som radsej prijala pracu, ale pracovat za takych podmienok som tam nadalej nechcela.
      zbaliť

    Naco si mam dat pozor pri podpisani takejto dohody o ukonceni PP ? Rozhodla som sa spravne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.