Zavrieť

Porady

Olymp - výpoveď zamestnanca počas RD - Ako na to?

Ahojte, odkedy som prebrala mzdy, máme jednu zamestnankyňu na RD. V personalistike to mám uvedené takto:
15.3.2010 - Hlavný pracovný pomer
1.4.2010 - 13.10.2010 - Materská dovolenka
14.10.2010 - 8.11.2012 - Rodičovská dovolenka
9.11.2012 - 4.7.2013 - Materská dovolenka
5.7.2013 - doteraz - Rodičovská dovolenka

Od 15.5.2015 nastupuje do novej práce, takže k 14.4.2015 jej dávame ukončenie PP dohodou.

Prosím Vás, za obdobie MD jej patrí aj náhrada za dovolenku? Ako mám ukončiť PP, keď v programe pred prvou MD nemám nič? Ďakujem za každú cennú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ÁNo, za obdobie MD vzniká nárok na D. Akože pred MD nemáš nič, veď máš začiatok PP 15.3. 2010, ukončenie bude teda 14.4. 2015.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mondes No, ale okrem začiatku PP nemám uvedené to, či predtým mala nejakú nevyčerp. dovolenku alebo nie.
    Tweety tak to musíš pozisťovať
    mondes Ale aj keď mala nejakú nevyčerp. dovolenku, tak tá sa jej z dôvodu RD kráti, však? A ďalej sme povinní zaslať na SP ELDP, takže aj tam budem musieť zistiť si údaje.

    Prosím ťa Tweety, čo všetko si k tomu musím požiadať od bývalej mzdárky? Stačí mzdové listy? Alebo? Ďakujem.
      zbaliť

    Olymp - výpoveď zamestnanca počas RD - Ako na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.