Zavrieť

Porady

Usporiadat
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bola som tam minulý rok a teda klobúk dole. Dúfam, že sa mi tento rok podarí prehovoriť polovičku a pôjdeme tam zasa!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Ja som tiež bola vlani a dva klobúky dole. Chystám sa aj tento rok len hotel čo sme mali vlani je už vypredaný tak neviem ako bude v tom druhom. Kde presne si bola?
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja sa chystám. Všetky prospekty mám prečítané 10 x . Už sa tam vidím. Páči sa mi všetko, len si neviem vybrať. Kto tam bol minulý rok, chváli. Mám iba jeden problém. Kamoška, s ktorou idem nemá toľko peňazí, aby sme mohli ísť letecky, mne sa zasa cesta autobusom zdá byť dlhá na moje staré nohy a kríže, takže to možno dopadne tak, že autobusom do Chorvátska.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Aj mi ideme celá rodinka, už máme zaplatené Slnečné pobrežie koncom júna. Zatiaľ čo som počula každý len chválil a hlavne, že je to výborné miesto
pre dovolenku s deťmi. Tak uvidíme, ale ja sa už neviem dočkať
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Cesta na Slnečné pobrežie trvá 28 hodín ale ten pobyt potom stojí za to a na tú cestu aj zabudnete.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
My ideme letecky takže by to malo trvať len nejaké 3 hodiny. Môj syn by to v autobuse určite nevydržal tak dlho.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ahojte, pripájam sa k pochvaľným vyjadreniam na Bulharsko. Je tam fakt super a pre našincou sú tam pomerne dostupné aj ceny.

Tiež som išla autobusom, brala som to ako súčasť dovolenky. Je to síce dosť tých cca do 30 hod, ale celá ta dovča bola super.

Bola som na Slnečnom pobreží v hoteli. A dobre nám v cestovke poradili, že si máme dať len raňajky, lebo dá sa tam super najesť aj v okolitých reštauráciách a keď sa človek prejde tak, čím dalej od mora, tým lacnejšie... :-)
0 0
Evelynka Evelynka

Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

Vrelo odporúčam. Ja som tiež bola vlani a mala som veľkú obavu z dlhej cesty. Nakoniec sme zobrali kombinovaný zájazd. Bolo to finančne únosné, letecky paráda a jedna cesta autobusom sa dala prežiť.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Neboli ste niekto v hoteli Dunav ????? Ja som bola v hoteli Sredec no ten je bohužial vypredaný tak chcem asi ten Dunav no neviem ako tam je.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Ahojte, my sme boli minulý rok v Bulharsku na Slnečnom pobreží. Išli sme vlakom, takže ak má niekto záujem, môžem poskytnúť ďalšie info. Slnečné pobrežie je o čosi drahšie ako trebárs Primorsko, ale zato služby, čistota a kvalita na úrovni. Boli sme sa pozrieť aj na Zlatých pieskoch, ale tam je to najdrahšie a pláž bola samá mušľa, studená voda. Deti tam odmietali vojsť do vody (po jeden a pol metri voda po krk). Na Slnečnom mi ale trochu chýbalo také rodinné prostredie ako napr. v Pomorí . Žiadne malé rodinné reštaurácie, kde visí hrozno so stropu. Slnečné je upravené a pripravené hlavne pre Nemcov, čomu zodpovedajú aj ceny. Názov hotela som zabudla (spýtam sa doma zvyšku rodiny), ale na to, že mal tri hviezdičky, podľa mňa skvelá kvalita. Švédske stoly nemali chybu, len sme ľutovali, že sme si nevzali aj večere touto formou.
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

bola som v Bulharsku 3 roky po sebe, raz v Pomorí a 2 x v Obzore. Menšie oblasti majú tu výhodu, že sú lacnejšie, ľudia sa mi zdali milší a zábavu si tam nájde každý podľa záujmu. Stravovanie nie je problém, pretože je tam všetko lacnejšie ako u nás a všetkého je dosť. A hlavne je tam kľudnejšie. Zlaté piesky ani Slnečné pobrežie nie je nič pre mňa.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

A aké ste tam mali počasie, kto ste tam boli. Mňa odrádza to, čo som počula, že nie každý deň je slnečno. Že každý druhý deň prší. A neviem, či nie je aj veterno.
Ja som bola pred 100 rokmi na Slnečnom, počasie bolo premenlivé. Keď som bola teraz v Grécku, tak som bola v šoku, že 14 dní krásne, slnečno, lebo tam nezvykne v lete pršať. Inak pieskové pláže a strava ma do Bulharska tiež veľmi lákajú, ale bojím sa toho počasia. Letecky je to totiž rovnako drahé ako aj to Grécko.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ja som bola v sezóne v Bulharsku na 12 dní a mali sme celých 12 dní krásne horúco. Raz na obed tam trošku spŕchlo, ale to bolo tak max 2 hoďky :-!

Ale na druhú stranu bola som v Grécku na týžden a mali sme jeden deň na kúpanie a ešte jeden taký trošku teplejší ale na kúpanie pre takých otužilejších.

Myslím, že to záleží od šťastia :-) ako to kto vystihne
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Cau Miriza,

aj ja som bola v Sredeci!!! Leteli sme 11. septembra 2004. Naspäť sme išli autobusom. Išli sme cez TipTravel.
Na to, že v cestovke nam povedali, že ten hotel je dvojhviezdičkový, som bola z neho ohúrená. Neviem potom, ako vypadajú tie s viacerými hviezdičkami...
Krásna kúpeľňa, telka, chladnička (aj keď mini..)........

Mali sme zaplatene len raňajky a väčšinou sme chodili do reštaurácie susedného hotela. Už neviem, ako sa volal. Bola tam taká "bláznivá" čašníčka, také eso.

A pred hotelom bol ten maličký stánok s palacinkami! Každý deň som tam chodila namiesto obeda!

Škoda, že Sredec bol obsadený už v marci. Už vtedy, keď boli tie super akcie, mali voľné len nejaké dve izby, fňuk...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Mne sa v Grécku vôbec nepáčilo a ubytovanie sa mi zdá málo komfortné na rozdiel od Turecka pri 4-5 * určite by nemali chýbať koberce čo v Grécku nevidíte. Muža som nahovárala, aby sme si spravili dovolenku v Bulharsku, ale on má neviem prečo zábrany.
V septembri by sme chceli ísť sami bez dcéry, ale kam ešte nevieme.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Pripájam sa aj ja k zvedavcom ako je v Bulharsku. Sestra chce tohoto roku ísť s dvojičkami 4-ročnými a mala by som jej robiť "operku", lebo sama má obavy na takú cestu. Poradíte mi, do ktorej oblasti ísť s malými deťmi a či teda radšej hľadať polpenziu a zvyšok sa prestravovať sami? Zvažujeme radšej investovať do pohodlnejšej prepravy, teda letecky. Neviem ani, ktorá cestovka je kvalitná.
Ja už mám dcéru veľkú, tá chodí sama, takže neviem celkom, ako sa pripraviť na pobyt s takými malými deťmi. Keď bola dcéra ešte malá, nemala som možnosť s ňou chodiť takto po dovolenkách. Uvítam každú radu.
0 0
Jano1961 Jano1961

Jano1961 je offline (nepripojený) Jano1961

Upozorňujem na pobrežie Albena, /je to blízko Zlatých pieskov/. Boli sme
tam s rodinou pred niekoľkymi rokmi ,mám dojem v júli a v mori ,ak sme sa
išli kúpať nás štípali malé "potvory". To bolo v kuse. Vraj je to iba v istom
ročnom období. /je tam málo rýb, tak nemajú prirodzeného nepriateľa/. Bolo
to veľmi nepríjemne. Ale inák, Bulharsko je super. Vraj na juhu -Burgas
a nižšie to nepoznajú. Aj v Albene a blízko je to iba v určitom ročnom období.
Ostatné je super. Dobré ceny e.t.c.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Janca
Pripájam sa aj ja k zvedavcom ako je v Bulharsku. Sestra chce tohoto roku ísť s dvojičkami 4-ročnými a mala by som jej robiť "operku", lebo sama má obavy na takú cestu. Poradíte mi, do ktorej oblasti ísť s malými deťmi a či teda radšej hľadať polpenziu a zvyšok sa prestravovať sami? Zvažujeme radšej investovať do pohodlnejšej prepravy, teda letecky. Neviem ani, ktorá cestovka je kvalitná.
Ja už mám dcéru veľkú, tá chodí sama, takže neviem celkom, ako sa pripraviť na pobyt s takými malými deťmi. Keď bola dcéra ešte malá, nemala som možnosť s ňou chodiť takto po dovolenkách. Uvítam každú radu.
Odporúčam Turecko - hotel Club Armonia, pre rodiny ako stvorený, cena okolo 12 tisíc, all inclusive cestovka Kartágo. O detičky je tam celý deň postarané, skvelá strava, vyžitie.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja som bola v Nesebare, čo je koniec Slnečného pobrežia, hotel 2*- strašný,
more čisté, pláže veľmi špinavé, neupravené, hrozný bordelári, mesto pekné,
raňajky v hoteli - slabé. Ešte pripomínam veľké vlny ani 3-4dni v týždni. Ohromná zábava.Ale zato v reštauráciách sme si mohli dopriať všetko,
môj 7-ročný syn si taktisto prišiel na svoje - kolotoče, hračky, všetko lacnejšie ako doma. Cesta autobusom v dobrom kolektíve bola na jednotku, dá sa vydržať. Tento rok nejdeme nikam, ale na budúci rok určite Bulharsko - ozaj odporúčam. Je čo robiť po večeroch, nemusíme pozerať iným do tanierov ako napr. v Taliansku, či v Egypte, kde som tiež bola minulý rok.
Je tam len krásne more - ale to je všetko. Kto sa nepotápa sa nudí.
Takže víťazom je - Bulharsko.
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Ja som bola tiez v Bulharsku a bolo super, boli sme na sukromi v Primorsku, lebo hoteli vyzeraju na obrazku pekne, ale ked sme dosli k hotelu na Slnecnom pobrezi, tak vela ludi sa ani nechcelo priznat, ze je to ich hotel a nechceli vystupit z autobusu . Na sukromi sme boli velmi spokojni, ale uz by som nesla viac autobusom.... iba letecky.
Primorsko je krasne je obklopene dvoma plazami a mnozstvom obchodikov a vecernej zabavy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať