Zavrieť

Porady

Čo nám práve kvitne ll.

Len nedávno sme na týchto stránkach obdivovali kvitnúcu krásu z minulej sezóny.
Hoci je väčšina krajiny ešte pod snehom,niektoré kvietky sa už ukazujú v plnej kráse.


Pochváľ sa aj Ty , čo Ti práve kvitne a pridaj fotografiu, nech sa potešíme všetci .
Naposledy upravil arizona : 16.02.11 at 14:15
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
ja som bol dnes v zahradke kuknut a uz mam zakvitnute zlte krokusy:-) skoda ze este nemozem pridavat fotky
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
Ahojte, tak mne rozkvitol takmer celý veľkonočný kaktus (a stále sa neviem vynačudovať z toho, že každé poobedie s dokonalou presnosťou sa okolo 15,00 hod. jeho kvety kompletne zatvárajú...). Teším sa z neho každý deň a som strašne rada, že som dôverovala pani kvetinárke a kúpila ho. Bol totiž samý puk a ja som sa bála, že keď ho prinesiem domov, puky mi zhodí. Tak sa potešte spolu so mnou: dúfam, že sa mi to podarí priložiť...
veľkon. 1.kvet.jpg  
veľkon. kaktus po kúpe.jpg  
veľkon.kvitne.jpg  
veľkon.kvitne2.jpg  
1/1
7 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
nadherny:-) mozem vediet kolko stoji? ja si vzdy zadovazim iba vyhonky a potom cakam kym sam mi doma zakvitne:-)
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
Tak konkretne tento stal 2,09 € - kvetinacik, ktory som mu hned kupila bol este o euro drahsi (aj to bol len obal na kvetinac a kvetinac mi z neho urobil az doma moj muz... Ale nebanujem, rozhodne nebanujem, len hovorim, ze dufam, ze mi este niekedy zakvitne - a nie az ked sa moje ratoliestky rozhodnu vstupit do stavu manzelskeho... To sa potom este nacakam... U nas to tak bolo - ale o tom som uz kdesi pisala...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
no tak to mas ako zadara, mas aj ine farby doma? ked budem moct uverejnovat svoje fotky tak to uvidite:-) ako mne kvitnu kaktusy cez leto:-)
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
To je moj prvy a zatial jediny (velkonocny kaktus)... Ja kaktusom velmi neholdujem, ale tomuto som neodolala. A to som povodne chcela vianocny, ale musim povedat, ze tento ma ovela krajsie kvety - aspon podla mna. Z kaktusov mam uz iba prystec ohnivy - a dufam, ze aj ten coskoro zakvitne. Radikalne som mu dohovorila a zatial sa tvari, ze sa trochu spamatal... tak uvidime, nechajme sa prekvapit...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
vianocny ja trojdielny kvet a pomerne velke okvetne listky
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
ja viem, ale napriek tomu sa mi tieto kvietocky pacia ovela viac - a ktovie, ak za podobnu cenu narazim aj na vianocny, tak sa necham "ukecat"... alebo ak sa mi podari zohnat odrezky... a potom budem mat uz len jeden problem - kam s nim. Mam totiz malinke deti, takze musim velmi strategicky uvazovat, kam ich umiestnim tak, aby kvietky neutrpeli ujmu na zdravi (ci dokonca na zivote tak, ako naposledy jedna modra gloxinia), a aby im miesto vyhovovalo...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
noo ak ma prijmu na vysku tak by som ti potom mohol nejake tie odrezky mohol podarovat:-) teda ak si z martina
:-)
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
a mne takto tiež kvitne kaktus

Puky má aj červený a bielo-ružovkastý keď rozkvitnú, pridám aj ich foto
DSC01843.jpg  
DSC01844.jpg  
DSC01845.jpg  
1/1
5 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
tak to by ma velmi potesilo...pretoze som z martina...budem drzat palce pri prijimackach:-)
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
andersenka, aj ten tvoj je nadherny
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
noo mne kaktusy akosi zacali upadat na sxodisti, cele boli usxnute hoci vlahu mali , tak sa zasadil posledne clanky a uvidim ake budu, ci sa nejake prijmu...
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
myslel som tie velkonocne...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Snezienky mi kvitnu uz od polovice decembra, hyacint mal tak velky kvet, ze sa prekaca v crepniku,tak skoncil v nadobe na kavu
Nadherne vonia
Naposledy upravil arizona : 12.03.11 at 17:34 Dôvod: omyl
P2090009.jpg  
P1270016.jpg  
P1270017.jpg  
1/1
9 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To je cyklamen?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dik, uz som opravila , chi,chi
cyklamen mam pred nosom .-D
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ved preto.Ale mna by si aj presvedčila,už som začala pátrať po takom vonavom chi chi
0 0
avonboy avonboy

avonboy je offline (nepripojený) avonboy

28/185/88:-) este nieco? :-) ...viac
krasne, ja cakam kym zakvitnu aj mne
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Zopár teplých dní a z pukov sú kvety. A teším sa, že konečne to, čo som kúpila ako fialovú čemericu, vyzerá byť ozaj fialové, a nie biele.
Blyskáč.jpg  
Čemerica.jpg  
Snežienky.jpg  
Fialová čemerica - puk.jpg  
1/1
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať