Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Keďže u nás je zajtra 1. sväté prijímaníe tak polovicu už mám hootvu na zajtra.
Takže zajtra na obed u nas bude:
slepačia polievka
zemiakový šalát a vyprážaná ryba
chlebíčky
torta
a detské šampanské
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Bude asi pršať, tak niečo dám do trúby a bude to guláš..
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:36
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Raňajky. Pre seba obrovský tanier. Pekne uležaný Limburgen už sa /skoro plazil rodinka ma zahnala do vedľajšej izby/ k tomu ovčí syr, 4 krabie klepietka a zapila som acidkom. Ostaný vlastný výber. Väčšinou chlebík s čím chceli a jeden zdravo mysliaci člen mojej rodinky si dal ako vždy jogurt s naklíčeným jačmeňom. Nemôžem povedať čo kto lebo ak by narazili na túto tému šli by sa sťažovať rade OSN pre ľudské práva
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zabudla som ešte na avokádo. Pekne dozrievalo v tme špajzy je také akurát. Mäkučké ako maslo.. Zo zbytku spravím na večeru pomazánku. Uf ešte, že mám dnes všelijaké povinnosti ktoré musím riešiť v pokluse. Inak by som bola ako sud. Ele zas bez energie by som nevládala behať 5 hodín bez zastávky na jedlo. Peknú sobotičku prajem.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
ubka Pozri príspevok
Bude asi pršať, tak niečo dám do trúby a bude to guláš..
Nemôžem to otvoriť.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dnes je dieta.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

2009 Pozri príspevok
Raňajky. Pre seba obrovský tanier. Pekne uležaný Limburgen už sa /skoro plazil rodinka ma zahnala do vedľajšej izby/ k tomu ovčí syr, 4 krabie klepietka a zapila som acidkom. Ostaný vlastný výber. Väčšinou chlebík s čím chceli a jeden zdravo mysliaci člen mojej rodinky si dal ako vždy jogurt s naklíčeným jačmeňom. Nemôžem povedať čo kto lebo ak by narazili na túto tému šli by sa sťažovať rade OSN pre ľudské práva
Ja som tiež veĺkosti XXL , ale s takými detailami čo si dávam na raňajky by som ostatných NEZAŤAŽOVAL.

Inak táto potrava bude pracovať a vedľajší účinik bude "tryskový pohon", ktorý vyvolajú plyny unikajúce z Tvojej zadnice.

a propos , určite SCHUDNEŠ ak budeš jesť každé dve hodiny , ale len okruštek chleba z niečím,
dávka jedla nesmie presiahnuť 150 gramov.

A tekutiny, PITNÝ REŽIM !!!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Laco-monter Pozri príspevok
Ja som tiež veĺkosti XXL , ale s takými detailami čo si dávam na raňajky by som ostatných NEZAŤAŽOVAL.

Inak táto potrava bude pracovať a vedľajší účinik bude "tryskový pohon", ktorý vyvolajú plyny unikajúce z Tvojej zadnice.

a propos , určite SCHUDNEŠ ak budeš jesť každé dve hodiny , ale len okruštek chleba z niečím,
dávka jedla nesmie presiahnuť 150 gramov.

A tekutiny, PITNÝ REŽIM !!!
tak ja som M, a keby som jedla každé 2hod ca 150 gr, hoci aj zeleniny, tak určite som za chvíľu L.

ryba na masle, zemiaky, šalát
Naposledy upravil bettylou : 15.05.10 at 10:21
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

bettylou Pozri príspevok
tak ja som M, a keby som jedla každé 2hod ca 150 gr, hoci aj zeleniny, tak určite som za chvíľu L.

ryba na masle, zemiaky, šalát
REAGOVAL som na príspevok od nicku " 2009"

0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
2009 Pozri príspevok
Zabudla som ešte na avokádo. Pekne dozrievalo v tme špajzy je také akurát. Mäkučké ako maslo.. Zo zbytku spravím na večeru pomazánku. Uf ešte, že mám dnes všelijaké povinnosti ktoré musím riešiť v pokluse. Inak by som bola ako sud. Ele zas bez energie by som nevládala behať 5 hodín bez zastávky na jedlo. Peknú sobotičku prajem.
nesúhlasím
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
2009 Pozri príspevok
Raňajky. Pre seba obrovský tanier. Pekne uležaný Limburgen už sa /skoro plazil rodinka ma zahnala do vedľajšej izby/ k tomu ovčí syr, 4 krabie klepietka a zapila som acidkom. Ostaný vlastný výber. Väčšinou chlebík s čím chceli a jeden zdravo mysliaci člen mojej rodinky si dal ako vždy jogurt s naklíčeným jačmeňom. Nemôžem povedať čo kto lebo ak by narazili na túto tému šli by sa sťažovať rade OSN pre ľudské práva
nesúhlasím
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

bettylou Pozri príspevok
tak ja som M, a keby som jedla každé 2hod ca 150 gr, hoci aj zeleniny, tak určite som za chvíľu L.

ryba na masle, zemiaky, šalát
iné množstvo potravy dokáže sporiadať človek 45-kilový

a na iné množstvo JE ZVYKNUTÝ človek 110-kilovy

Pre teba porcia max 45 gramov
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Plnené zapečené šampiňony, ešte som to nerobila, ale včera som kúpila také krásne veľké a mladučké, že som neodolala.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Plnené zapečené šampiňony, ešte som to nerobila, ale včera som kúpila také krásne veľké a mladučké, že som neodolala.
v Kaufloši ??
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

áno...videl si ma?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Plnené zapečené šampiňony, ešte som to nerobila, ale včera som kúpila také krásne veľké a mladučké, že som neodolala.
tiez sme to nedavno robili a boli vyborne, mnam... len malokedy clovek natrafi na take velke
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

u nás špenát, zemiakové pyré a vajíčko varené
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Jednoduché dedinské jedlo, ktoré robíme ak je málo času a veľa roboty:
haluškovica a halušky s kyslou kapustou (strapačky s kyslou kapustou)
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kurací vývar, kurča na kapuste a zemiaky
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

U nas kalerabova polievka, halušky s kapustou a langoše. Nech sa chlapi najedia, dufam, že langoše zostanu aj na zajtra/ ale to len akože/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať