Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Vyprážané šťavnaté kuracie prsia, varené zemiaky s dusenou cibuľou, kapustový šalát.
5 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

bravčové mäsko na hríbkoch s tarhoňou
8 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

parené buchty so slivkovým lekvárom, jednému posypané pomletým makom premiešaným s práškovým cukrom, druhému posypané škoricovým cukrom, potom preliate rozpusteným maslom
6 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka z kuracích chrbtov a drobkov, krupicové halušky, knedľa , kapusta a plnené pečené kuracie stehná
poobede káva , puding , šľahačka
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kuracia polievka, segedinsku gulas s kysnutou domacou knedlou a za plech pizovnikov pre vnuka..zboznuje ich..len banujem, ze som nezavarila viacej bocikovopaprikovej pomazanky..je to vyborne natriet na listkove cesto, zrolovat, pokrajat na male kusky a upiect..je to rychlo hotove a chutne..
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

calawen Pozri príspevok
hovädzia polievka, bravčové na hrášku a ryža... po obede ešte nejaký koláč, len sa rozhodnúť...
takže nakoniec som nemusela piecť koláč, manžel pripravil čokoládové fondue
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kurací vývar, kung pao s dusenou ryžou.
2 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

adi11 Pozri príspevok
Kuracia polievka, segedinsku gulas s kysnutou domacou knedlou a za plech pizovnikov pre vnuka..zboznuje ich..len banujem, ze som nezavarila viacej bocikovopaprikovej pomazanky..je to vyborne natriet na listkove cesto, zrolovat, pokrajat na male kusky a upiect..je to rychlo hotove a chutne..
Prosím ťa,dopustil by som sa veľkého hriechu keď by som ťa pekne poprosil o recept na tú bôčikovo paprikovú pomazánku?
Veľmi pekne ďakujem!!!
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

kozlicek nedopustil..s radostou, len musim pohladat v receptikoch, tak trochu vydrz
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Pikantna masova natierka

1kg bocika, 1kg cervenej papriky, 1kg rajcin, 3 cibule, 2 str. cesnaku, feferonku a pol sacku preosiateho deka
Bocik uvarit a zomliet. Ostatne suroviny tiez zomliet a zvlast varit pol hodiny. Potom spolu zmiesat a dat do flias sterilizovat na 20 minut.
Natierka je dobra na studeno s chlebikom a aj na teplo so zemiakmi, alebo ako natierka na listkove cesto.
4 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kapustová polievka, údené mäso, hrachová kaša, chlieb
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

adi11 Pozri príspevok
Pikantna masova natierka

1kg bocika, 1kg cervenej papriky, 1kg rajcin, 3 cibule, 2 str. cesnaku, feferonku a pol sacku preosiateho deka
Bocik uvarit a zomliet. Ostatne suroviny tiez zomliet a zvlast varit pol hodiny. Potom spolu zmiesat a dat do flias sterilizovat na 20 minut.
Natierka je dobra na studeno s chlebikom a aj na teplo so zemiakmi, alebo ako natierka na listkove cesto.
Veľmi pekne ďakujem!!!!!
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pizza so šunkou, ananásom a syrom, čierne pivko
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - prazenica s domacou slaninou, jogurtom a hraskom, sipkovy caj.

Obed - jablko s medom, bylinkovy caj.

Vecera - stamprdla vermutu, voda pramenita.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vyprazane file,pecene zemiaky,parena mrkva a cisarske fazule,cervene vinko
1 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Cestoviny s vajcom a šunkou.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lavanda Pozri príspevok
Cestoviny s vajcom a šunkou.
minule som si dala a môj žlčnik to nezvládol.....
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
zajtra zeleninová polievka a špagety so syrovo-smotanovou omáčkou, predtým aj potom mikulášske čokoládovo-cukríkovo-arašidovo-mandarínkové obžerstvo
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

ivuliatko, ... už som sa zľakla , že teraz v noci varíš a pôjdete obedovať ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
zajtra zeleninová polievka a špagety so syrovo-smotanovou omáčkou, predtým aj potom mikulášske čokoládovo-cukríkovo-arašidovo-mandarínkové obžerstvo
..

..nooo, o tom obžerstve -ja s Robom sme včera večer mali arašidovo-jablkové nenažranstvo a v noci sme boli 2x na lúke...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať