Zavrieť

Porady

Čo na HERPES ?

Neviete mi niekto poradiť niečo na Herpes? Mám alergiu na slnko a včera mi vyšiel herpes na úplne celú spodnú peru. Bežné "mastičky" z lekárne nezaberajú , momentálne úžívam vnútorne ZODAC. Ale keby ste mi vedeli poradiť niečo z "prírody", bola by som vďačná za každú radu. Lebo je to nepríjemné, dosť bolestivé a vyzerám ako Quasimodo.
Usporiadat
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Zitulda, gel z dulových semienok sa vytvorí hneď po zaliatí. Dávaj pozor - majú sa používať len nepoškodené semienka. Gel je jemný, vytvorí povlak na herpese a vysušuje ho. Ja sa snažím natierať čím častejšie.
0 0
martinka666 martinka666

martinka666 je offline (nepripojený) martinka666

každý rok sa mi urobí mega velký herpes na brade a zároven s ním ma začnu boliet aj uzliny alebo lepsie povedane časř krku. Može to mař na svedomí herpes?? A najviac by ma zaujímalo čo by bolo najvhodnejšie na liečbu takehoto herpesu na brade aby sa vyliečil čo najrychlejsie resp.aby ho aspon nebolo vidno....Som zufala už neviem ako ho liečiř a čo si nan dat preto prosím o radu!!thanks
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..kúp si propolisovú tinktúru v lekárni, alebo si ju daj vyrobiť, ak si zoženieš propolis od známeho včelára a touto tinktúrou si potieraj postihnuté miesto, ak sa ti herpes objavuje často tak to urob ihneď ako zacítiš také mravenčenie na pere.., za 2-3 dni sa to úplne stratí...
0 0
liek liek

liek je offline (nepripojený) liek

Na niekoho mozno zabera zlte s ucha, ale radsej pouzivam Zovirax. Staci natriet v den ked citim ze budem mat herpes. Na druhy den nemam nic. Ak chces experimentovat skus
Naposledy upravil arizona : 21.03.11 at 17:42 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
LYZíN hlavne ako prevencia
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Herpes je zly, no vekom sa vyskytuje menej. Mne prestane "rast" pouzitim oleja z australskeho cajovnika.
Vyskytuje sa len u ludi so zvysenou Pitta konstituciou, cize uprava stravy pomoze.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ALOE VERA gel, alebo ak chcete dreň z rastliny Aloe vera Barbadensis Miller,

80 % - ný

potierať zvonku a aj užívať vnútorne 0,5 dcl nalačno ráno a večer tiež 0,5 dcl na polosýto
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
virumers, herpesin, vitamín C, isoprinosine, zovirax....
Naposledy upravil pasuliatko : 14.03.12 at 22:16
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Viki Pozri príspevok
Prevencia: vyhýbať sa stresu a užívať B-komplex forte
užívam nepomáha.... mám to v tele, vyhodí sa ked má "správnu klímu".....
0 0
Petronela5 Petronela5

Petronela5 je offline (nepripojený) Petronela5

IT technologie
Mne velmi pomohli vytazky z marihuany ktore predavaju v lekarni v takej malickej flasticke (ako ked mas vzorky vonaviek)...
0 0
Enie Enie

Enie je offline (nepripojený) Enie

mne sa osvedčil akýkoľvek bezfarebný alkohol napr.vodka borovička...častokrát ani nevyjde na povrch ak prikladam alkoholový tampon ešte len pri mravenčeni.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pouzivam na to "dupkovy krem pre deti".

t.j. pityol a podobne.
0 0
K_Vladimír K_Vladimír

K_Vladimír je offline (nepripojený) K_Vladimír

Compeed náplaste sa ukázali pre mňa najlepšie. Sú síce aj dosť drahé.
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Odporúčam domáci med-potrieť...)))
1 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
nám sa osvedčil 100% Tea-Tree Oil z lekárne. potierať až kým sa herpes nevysuší. a potom už len potierať hojivým zázrakom, kým celkom nezmizne...
1 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Podpora imunity.
0 0
Maybell Maybell

Maybell je offline (nepripojený) Maybell

Mám 8 herpesov naraz , potrebujem aby do 4 dní boli preč súrne. :/ mám ich už 3 dni a trochu miznú , do teraz som používala zubnú pastu , ale ako vidim veľmi nepomáha, ešte som uvažovala nad cesnakom .,. može byť ???
Naposledy upravil Dav : 12.07.12 at 19:18
0 0
Maybell Maybell

Maybell je offline (nepripojený) Maybell

Mám 8 herpesov naraz , potrebujem aby do 4 dní boli preč súrne. :/ mám ich už 3 dni a trochu miznú , do teraz som používala zubnú pastu , ale ako vidim veľmi nepomáha, ešte som uvažovala nad cesnakom .,. može byť ???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

veď čítaj
http://www.porada.sk/archive/index.php/t-11541.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať