Zavrieť

Porady

Usporiadat
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Tento rok nejako nestíham, zatiaľ máme len medovníčky (keby som nemusela opravovať milión slohov, už by som mala aj všeličo iné)... ale dala som si záväzok, že od pondelka budem hovadsky produktívna a do konca týždňa vylepším skóre
medovníčky.jpg  
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ivuliatko
Tento rok nejako nestíham, zatiaľ máme len medovníčky (keby som nemusela opravovať milión slohov, už by som mala aj všeličo iné)... ale dala som si záväzok, že od pondelka budem hovadsky produktívna a do konca týždňa vylepším skóre
Veď máš medovníčkov jak pre jeden regiment. Ale peknučké sú.
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tiež som robievala pre radosť rodiny orgie s drobným pečivom. Poučená životom teraz už iba opitého Františka vo forme torty so šľahačkou. Tmavé piškót.cesto s veľmi kvalitným kakaom a ešte dobre pridám, malinový levár, broskyne, postrúhané mandle, cukru aby sa nepovedalo , rumu koľko treba a navrch roztopená min. 90% čokoláda.
Načo prekysľovať organizmus. Aj keď sú Vianoce raz za rok. Radšej ovocný dobrý šalát.
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neviem či do kremu možno pridat nejaky alkohol http://mojerecepty.sk/orechove-uliky.html
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

trisestri
neviem či do kremu možno pridat nejaky alkohol http://mojerecepty.sk/orechove-uliky.html
Dávam, nie veľa, toho krému tiež nie je veľa, tak pridávaj po kvapkách a prešlahaj.
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
korela
Tiež som robievala pre radosť rodiny orgie s drobným pečivom. Poučená životom teraz už iba opitého Františka vo forme torty so šľahačkou. Tmavé piškót.cesto s veľmi kvalitným kakaom a ešte dobre pridám, malinový levár, broskyne, postrúhané mandle, cukru aby sa nepovedalo , rumu koľko treba a navrch roztopená min. 90% čokoláda.
Načo prekysľovať organizmus. Aj keď sú Vianoce raz za rok. Radšej ovocný dobrý šalát.
Je rozdiel medzi opitým Františkom či františkánom a opitým Izidorom?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie - všetci majú v hlave......
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

erzet
korela
Tiež som robievala pre radosť rodiny orgie s drobným pečivom. Poučená životom teraz už iba opitého Františka vo forme torty so šľahačkou. Tmavé piškót.cesto s veľmi kvalitným kakaom a ešte dobre pridám, malinový levár, broskyne, postrúhané mandle, cukru aby sa nepovedalo , rumu koľko treba a navrch roztopená min. 90% čokoláda.
Načo prekysľovať organizmus. Aj keď sú Vianoce raz za rok. Radšej ovocný dobrý šalát.
Je rozdiel medzi opitým Františkom či františkánom a opitým Izidorom?
Izidor je s džemom - bez ovocia
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Ponúknite sa!
Vianočné pečenie 2013.jpg  
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja tie burizónové, ďakujem.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
veronikasad
erzet
korela
Tiež som robievala pre radosť rodiny orgie s drobným pečivom. Poučená životom teraz už iba opitého Františka vo forme torty so šľahačkou. Tmavé piškót.cesto s veľmi kvalitným kakaom a ešte dobre pridám, malinový levár, broskyne, postrúhané mandle, cukru aby sa nepovedalo , rumu koľko treba a navrch roztopená min. 90% čokoláda.
Načo prekysľovať organizmus. Aj keď sú Vianoce raz za rok. Radšej ovocný dobrý šalát.
Je rozdiel medzi opitým Františkom či františkánom a opitým Izidorom?
Izidor je s džemom - bez ovocia
Ďakujem
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lavanda
Ponúknite sa!
Provokuješ?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
lavanda
Ponúknite sa!
Provokuješ?
to je už dávno zjedené
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Áááááááá - do p*****e - zase neskoro
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Áááááááá - do p*****e - zase neskoro
ty si furt nejaký oneskorený
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vyzerali božsky....asi by som bola silno pažravá až na tabletku
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

erzet
veronikasad
erzet
korela
Tiež som robievala pre radosť rodiny orgie s drobným pečivom. Poučená životom teraz už iba opitého Františka vo forme torty so šľahačkou. Tmavé piškót.cesto s veľmi kvalitným kakaom a ešte dobre pridám, malinový levár, broskyne, postrúhané mandle, cukru aby sa nepovedalo , rumu koľko treba a navrch roztopená min. 90% čokoláda.
Načo prekysľovať organizmus. Aj keď sú Vianoce raz za rok. Radšej ovocný dobrý šalát.
Je rozdiel medzi opitým Františkom či františkánom a opitým Izidorom?
Izidor je s džemom - bez ovocia
Ďakujem
ale opití obaja,to je hlavné.
1 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

kopretinka
misoft
lavanda
Ponúknite sa!
Provokuješ?
to je už dávno zjedené
A veru nie je, pokojne sa zastavte, ešte sa vám ujde!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja nič
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lui a to akosi skoro začínaš, už si jak naši obchodníci .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať