Zavrieť

Porady

Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

nerozumiem vyznamu tejto temy.je ich tu "milion "rovnakych.ty si ich nevidela?????????????????????????????????????????? ????????????????
0 0
MiaWallace MiaWallace

MiaWallace je offline (nepripojený) MiaWallace

No bóže Osky - nemusíš všetkému rozumieť. Receptov na vianočné koláčiky nie je nikdy dosť.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ved ich mozme pisat uz do starsich tem.
je to prehladnejsie.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
určite nebudú chýbať medovníčky, linecké venčeky, medvedie tlabky a z krémových metrový koláč ...... ostatné ešte podľa objednávky členov rodiny
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
osky Pozri príspevok
nerozumiem vyznamu tejto temy.je ich tu "milion "rovnakych.ty si ich nevidela?????????????????????????????????????????? ????????????????
nová téma, nové recepty, nové koláčiky, aby si návšteva nemyslela, že sú koláčiky staré od minulého roka!
1 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

bože zase budú vianoce
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ZEvina Pozri príspevok
nová téma, nové recepty, nové koláčiky, aby si návšteva nemyslela, že sú koláčiky staré od minulého roka!
ci pána, to ako keď nájdeš salónky od minulého roka a ideš si zuby vylámať, alebo raz som našla pri upratovaní k Veľkej noci, škatulu od topánok plnú kokosových ježov od Vianoc. Deti mi povedali, tak ti treba nemáš to stále pred nami schovávať
0 0
smutok smutok

smutok je offline (nepripojený) smutok

Som bývalá zdravotná sestra,na invalidnom dochodku.V roku 2007 som stratila syna/22r./,mám dcéru 21 r.na VŠ.Mám dobrého manžela.Svoju rodinu milujem a som schopná pre nich aj...! ...viac
Vanilkové rožky,makové bubáky,linecké kolieska,pusinky a žĺtkové rezy.keďže od 1.vianočného sviatku budeme s hlavou rodiny len sami,tak snáď to všetko zbaštíme.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dalšie recepty na vianočne pečenie najdete aj tu /aj andilci/
http://hospodyne.mojerecepty.sk/cate...ovi-na-vanoce/
http://mojerecepty.sk/vianocne-pecivo.html
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- zajtra zacinam lineckym pecivom (kolieska, srdiecka a pod., zlepujem ribezlovym lekvarom)
- robim z kazdeho druhu vianocneho peciva trojitu davku - pre seba i pre mojich najblizsich (SR+ČR+UK) = delim do 6 krabic - 6 domacnosti


3 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

nic
ale rada si precitam, vase recepty, urcite sa daju pouzit pocas celeho roka nie iba na " stresujuce" Vianoce
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

Práve som urobila cesto na Medovníkovú roládu /recept z porady/, ktorú zajtra upečiem a v nedeľu zbaštíme.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Preco, tento vikend su Vianoce?
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

tetrisss Pozri príspevok
Preco, tento vikend su Vianoce?
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ja som upiekla metrový koláč, rozdelila na viac častí a dala do mrazničky. Postupne som ho v priebehu týždňa vyťahovala a chutil dobre. Vyskúšala som zamraziť aj iné rezy. Takže na Vianoce upečiem čerstvý metrový koláč a k tomu nejaké rezy alebo rolády, keď sa minie všetko krémové a príde nejaká neohlásená návšteva bude dobrá aj mrazená rezerva.
0 0
SMarti SMarti

SMarti je offline (nepripojený) SMarti

Včera som tiež robila ten točený medovník z porady. Dala som tam okrem slivkového lekváru a orechov aj kandiz. ovocie. Je to fantastické, je toho veľa, zajtra chystáme oslavu, tak dúfam, že bude chutiť. A celý deň nám to tu krásne voňalo.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

vratme sa k povodnej teme
- dnes budem piect vanilkove rozky

1 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

- dnes som zacala s vianocnym pecenim
- vyskusala som novy recept na medovniky :
"medovniky mäkke od zaciatku""
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať