Zavrieť

Porady

výpočet zdravotného poistenia-MRP

Ahojte, poprosim o radu, od septembra je nejaká zmena vo výpočte preddavku na zdravotné poistenie? dnes mi doslo z MRP, ze sa to ma počítať na každého zamestnanca osobitne...vy co robite v MRP ako ste to riesili? dakujem velmi pekne
Usporiadat
boitana boitana

boitana je offline (nepripojený) boitana

lenkak
Všetko máš OK, na SF si prišla, len to zaokrúhlenie máš mať na hor ako píšeš, len sa ešte nastavuje Poistné organizácie po zamestnancoch - zafajknuté, a zaokrúhlenie poist. org. za zamestnanca.
AHOJ LENKA,ano vsetko som si vcera urobila a dnes som rada ze si mi to potvrdila :-)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To som rada, napíš aj nabudúce.
0 0
smejočka smejočka

smejočka je offline (nepripojený) smejočka

ahojte, teraz prechádzala zamestnankyňa z materskej dovolenky na rodičovskú dovolenku, do SP som dala RLFO, ukončenie MD a začatie RD a v zdravotnej poisťovni som dala ukončenie MD, začatie RD a odhlášku zamestnankyne tak ako mi poradili v zdravotnej no ak si dám v dochádzke v MRP, ukončenie MD a začatie RD do výkazu zdravotnej poisťovne mi ju aj tak dáva no nemala by tam byť, do výkazu SP má ale s nulovým výkazom, ako toto docieliť, aby mi takto robilo výkazy? ďakujem
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

neprevádzaš výpočet mzdy
do ZP - pri tlači neodfajkneš doplniť zamestnancov bez vystavenej mzdy
do SP - pri exporte sú parametre tlačiť poistencov bez vystavenej mzdy
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

smejočka Pozri príspevok
ahojte, teraz prechádzala zamestnankyňa z materskej dovolenky na rodičovskú dovolenku, do SP som dala RLFO, ukončenie MD a začatie RD a v zdravotnej poisťovni som dala ukončenie MD, začatie RD a odhlášku zamestnankyne tak ako mi poradili v zdravotnej no ak si dám v dochádzke v MRP, ukončenie MD a začatie RD do výkazu zdravotnej poisťovne mi ju aj tak dáva no nemala by tam byť, do výkazu SP má ale s nulovým výkazom, ako toto docieliť, aby mi takto robilo výkazy? ďakujem
Prever si v ZP, či zamestnankyňa mala byť naozaj odhlásená. Podľa mojich skúseností nemala byť odhlásená, stačilo oznámiť koniec MD a zároveň začiatok RP a na mesačných výkazoch má byť uvedená s nulami. Ja mám tento postup odporučený VšZP Košice.
0 0
smejočka smejočka

smejočka je offline (nepripojený) smejočka

to mi povedali vo VšZP v piatok že mala byť ohlásená že to je novela z mája tohto roku v prípade, že nastúpi do zamestnania čo i len na jeden deň tak ju musím prihlásiť. moje informácie boli tiež také, že treba iba oznámiť ukončenie MD a začiatok RP a že nulové výkazy za ňu no už to neplatí podľa novely zákona.

zuzanar ďakujem krásne za pomoc
0 0
smejočka smejočka

smejočka je offline (nepripojený) smejočka

ako sa dostanem k výkazu preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie pre účely ročného zúčtovania poistného? v upgrade píše že by to malo tam byť kde to nájdem ? ďakujem
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Prosím vás, aké je minimálne zdravotné poistenie pre samoplatcov tohto roku a aké je minimálne dôchodkové poistenie pre samoplatcov? vďaka
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
posúvam....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bettylou Pozri príspevok
Prosím vás, aké je minimálne zdravotné poistenie pre samoplatcov tohto roku a aké je minimálne dôchodkové poistenie pre samoplatcov? vďaka
ZP 47,58 a SP http://www.socpoist.sk/tabulky-plate...istneho/31487s
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať