Zavrieť

Porady

Bodovanie

admin
Poznámka (toto píšem len napochytro, najblišie napíšem viac o všetkých novinkách).

Na Porade bol zavedný systém bodovania, ktorý má slúžiť k malému zadosťučineniu pre tých, ktorí aktívne pripievajú k Porade a pomáhajú nám všetkým Poraďákom aj neregistrovaným.

Pravidlá bodovania:

1. Ak mi niekto poskytol radu a teda pomoc, odvďačím sa mu a poďakujem aspoň tým, že mu pridelím PoradaBod stlačením +oceňujem.
2. Porada bod sa udeľuje len za "odborné" rady, neudeľuje sa ako súhlas, alebo len tak pre radosť .-)
3. Ak chcete môžete popri bode zanechať aj svoj komentár. Napr. "ďakujem tvoja odpoveď mi veľmi pomohla". Komentár si bude môcť prečítať prijímateľ v svojich nastaveniach (zobrazí sa mu popri udelenom bode, takže bude vidieť, že kto mu bod udelil).


Čo s Poradabodmi?
- Prvú vec, ktorú si možno všimnúť je zmena v zozname členov, kde si môžete zoradiť členov podľa získaných bodov a aj takto sa rýchlo dozviete kto je dobrým odborníkom a poradcom .-)
- Ďalej vypracujem samostatnú časť, kde bude priamy zoznam podľa bodovania. Bude to akási sieň slávy na Porade. Ak budete hľadať odborníka, určite budete na správnom mieste .-)
- Ak sa mi podarí zohnať sponzorov tak tí "najbohatší" budú zaradení do zlosovania o ceny (podmienky neskôr)
- Najlepší získajú výhody na Porade... väčšiu schránku na súkromné správy, možnosti zvýraznenia a úpravy vlastného mena alebo Porada-titulu, odznak v profile, možnosť uverejnenia reklamy na Porade atď (podmienky a pravidlá budú zverejnené)

Ako som už uviedol v podmienkach, tí ktorí získajú body, môžu si pozrieť od koho v svojich nastaveniach.
Budúcnosť: možno bude možné vidieť bodovanie podľa jednotlivých zameraní /Porád/.
Naposledy upravil Richard : 31.05.07 at 14:55
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Škoda, že sa dokážeme takto zbytočne nechať vyprovokovať a urážať... to sa predsa v živote nepatrí. Toto je téma o bodovaní... takže nech sa tu rieši bodovanie. Urážky v živote nechcem počuť a nie čítať. Takže s rozvahou sa tu prezentujme. Body sú v živote asi fakt veľmi potrebné... a na tejto stránke možno skutočne len také malé "povzbudzovadlo" k radám čo a ako treba urobiť. Niekomu to ušetrí veľa peňazí (ak je rád že sa môže zadarmo vzdelávať a vie použiť dobre mienené rady). Veď na týchto stránkach sa od tém zdravia, stavieb, rodinných problémoch... každý nájde čo ho zaujíma. Ale koho zaujímajú urážky? Smutné... nemôžem si pomôcť je to neskutočne smutné.
Elenka a Ty by si nereagovala, keby si mala cca 25 bodov a to mimo odbornej témy po pár dňoch neprítomnosti a to preto, že som sa niekoho zastala, keď sa mi to zdalo celé nefér a to mám teraz iba pozerať a vytešovať sa? Rozmýšľam prečo a začo ja?
Mojim príspevkom som nikoho neurážala, ani nič podobné, ak som napísala, že mám nesprávne body. A ja nemám rozvahu?..tak pardón, ničoho som sa nedopustila o čom píšeš.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA Pozri príspevok
Elenka a Ty by si nereagovala, keby si mala cca 25 bodov a to mimo odbornej témy po pár dňoch neprítomnosti a to preto, že som sa niekoho zastala, keď sa mi to zdalo celé nefér a to mám teraz iba pozerať a vytešovať sa? Rozmýšľam prečo a začo ja?
Mojim príspevkom som nikoho neurážala, ani nič podobné, ak som napísala, že mám nesprávne body. A ja nemám rozvahu?..tak pardón, ničoho som sa nedopustila o čom píšeš.
Helka, ja s Tebou súhlasím. Ja viem presne o čom píšeš. Ale ja som predsa nepísala že si sa mala niečoho dopustiť Ty. Ty si predsa bola v téme. Nikoho si svojim príspevkom ani neurazila. Nikdy som od Teba ani nič urážajúce nečítala, nepočula. Skôr naopak. Presne tak, ničoho si sa nedopustila o čom píšem.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
richojeblby12 Pozri príspevok
Nevidíš si ďalej od nosa.

Ka Mil
No nehovor. Čo si jasnovidec, či čo?
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Ja som za to, aby sa cele ocenovanie, ci uz + alebo - sprehladnilo a to tym, ze by sa jednak pod "ocenovanym" prispevkom zjavilo meno toho, kto ocenoval, ale zaroven aby sa ocenenie nezjavilo vtedy, ak by ocenovatel nenapisal ktoru cast, vetu "ocenuje". Ale to by sa muselo tykat aj tlacidla "suhlasim", "ziarovka" a "vypinac". Cize slovne vyjadrenie by bolo povinne. Samozrejme, ak by slovne vyjadrenie bol nejaky nezmysel ako napr. ABC, moderator, ale skutocny moderator by dotycnemu na nejaky cas zablokoval ocenovanie.
Totizto nasiel som v starsich temach pri mojich prispevkoch body, samozrejme minusove a tak rad by som od dotycneho vedel, za co !
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Tak to si ty, vseveduci, vsemohuci. Darceky mi kedy donesies? Asi nikdy, lebo jedno jedine nevies - moju adresu. Na tvojom mieste si zmenim nick na 3 x blbak.
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Inteligentny niesom, to ty si aj za mna. Ale som sympaticky, milacik. Tak co, dame to dokopy ??
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
3 x blbak, mam dalsie prispevky, tak rychlo hladaj a nevahaj s minusovymi bodmi. Mozno si ta niekto vsimne.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Nie ste trochu ?
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ahááá, tu je mrník .
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

... ale už "nebuďte bábovky" a
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
triblbak Pozri príspevok
Keď mi zostane čas na blbosti - prečo nie.

Ka Mil

P.S.
Nemusíš sa báť . Debata so mnou púta pozornosť zaručene.
3 blb ak (urcite) kedze sasov nieje nikdy dost, ty nas obstastnujes hned niekolkymi nickmi. Prosim, pokracuj, nech mame vesely Silvester na Porade.

Slavica, dakujem ti za opravu neviem coho. O ziadne body mi nikdy neslo ani nepojde. Iba o transpatentnost. Ked ja (alebo hocikto iny) napise prispevok, nech viem kto a preco ma ako hodnoti.
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Aspon ze vies opisovat, ale IQ neopises.
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Saso, pozrel som si tvoje prispevky a nenasiel som jednu jedinu vetu, ktorou by si niekomu poradil. Tak necmud a zhasni.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Všetci, ktorí budú komunikovať s vylúčeným členom budú dočasne vylúčení, pretože komunikácia s takýmto konfliktným človekom vždy prinesie nánosy blata do každej témy.
A keďže mňa to nebaví upratovať, tak budem tomu takto predchádzať či sa to niekomu páči alebo nie.
Mne sa nepáči momentálny stav v ktorom ľudia ľahkovážne vytvárajú na Porade doslova bordel.
Okrem toho budú všetky takto "pošpinené" témy zatvorené alebo vymazané.
0 0
Bobbix Bobbix

Bobbix je offline (nepripojený) Bobbix

muž
Richard, sorry za otazku, no ako viem, ze komunikujem s vylucenym clenom ??
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
normálny človek ktorý je vylúčený z členstva sa sem už nevráti a nenormálneho sa dá vždy rozpoznať...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
normálny človek ktorý je vylúčený z členstva sa sem už nevráti a nenormálneho sa dá vždy rozpoznať...
Richard, a nemohol by byť niekde zavesený zoznam vylúčených? Aby boli viditeľní aj pre tých, ktorí na nich reagujú.
Naposledy upravil Tweety : 31.12.08 at 12:51
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Tweety Pozri príspevok
Richard, a nemohol by byť niekde zavesený zoznam vylúčených? Aby boli viditeľní aj pre tých, ktorí na nich reagujú.
Myslím si, že toto by nesplnilo účel, lebo keď sa vylúčený člen opäť zaregistruje pod novým nickom, nevieme že ide o toho vylúčeného zo zoznamu a reagujeme na neho skôr než zistíme s kým mame tú česť...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tweety, vylúčený pod vylúčeným nickom nemôže vstupovať na Poradu, ibaže sa zaregistruje pod novým a takto sa snaží pokračovať vo svojom bordelizovaní Porady...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Richard Pozri príspevok
Tweety, vylúčený pod vylúčeným nickom nemôže vstupovať na Poradu, ibaže sa zaregistruje pod novým a takto sa snaží pokračovať vo svojom bordelizovaní Porady...
Richard možno je to nový druh terapie, ale škoda, že práve tu na Porade.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať