Zavrieť

Porady

Bodovanie

admin
Poznámka (toto píšem len napochytro, najblišie napíšem viac o všetkých novinkách).

Na Porade bol zavedný systém bodovania, ktorý má slúžiť k malému zadosťučineniu pre tých, ktorí aktívne pripievajú k Porade a pomáhajú nám všetkým Poraďákom aj neregistrovaným.

Pravidlá bodovania:

1. Ak mi niekto poskytol radu a teda pomoc, odvďačím sa mu a poďakujem aspoň tým, že mu pridelím PoradaBod stlačením +oceňujem.
2. Porada bod sa udeľuje len za "odborné" rady, neudeľuje sa ako súhlas, alebo len tak pre radosť .-)
3. Ak chcete môžete popri bode zanechať aj svoj komentár. Napr. "ďakujem tvoja odpoveď mi veľmi pomohla". Komentár si bude môcť prečítať prijímateľ v svojich nastaveniach (zobrazí sa mu popri udelenom bode, takže bude vidieť, že kto mu bod udelil).


Čo s Poradabodmi?
- Prvú vec, ktorú si možno všimnúť je zmena v zozname členov, kde si môžete zoradiť členov podľa získaných bodov a aj takto sa rýchlo dozviete kto je dobrým odborníkom a poradcom .-)
- Ďalej vypracujem samostatnú časť, kde bude priamy zoznam podľa bodovania. Bude to akási sieň slávy na Porade. Ak budete hľadať odborníka, určite budete na správnom mieste .-)
- Ak sa mi podarí zohnať sponzorov tak tí "najbohatší" budú zaradení do zlosovania o ceny (podmienky neskôr)
- Najlepší získajú výhody na Porade... väčšiu schránku na súkromné správy, možnosti zvýraznenia a úpravy vlastného mena alebo Porada-titulu, odznak v profile, možnosť uverejnenia reklamy na Porade atď (podmienky a pravidlá budú zverejnené)

Ako som už uviedol v podmienkach, tí ktorí získajú body, môžu si pozrieť od koho v svojich nastaveniach.
Budúcnosť: možno bude možné vidieť bodovanie podľa jednotlivých zameraní /Porád/.
Naposledy upravil Richard : 31.05.07 at 14:55
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mandula mandula

mandula je offline (nepripojený) mandula

arizona Pozri príspevok
Mandula, máš pravdu, toto je jedna z mnohých tém,kde sa dajú udeliť body.

Ale je to aj jedna z mála tém, kde si ľudia udelia body úprimne-bez hádania, arogancie a rôznych urážok.

Dostala som nemálo poďakovaní za založenie tejto témy,témy kde si veľa ľudí nájde niečo,čo mu niečo pripomenie alebo spríjemní deň.

Vždy je cennejší bod,keď je udelený úprimne,ako bod za nezmyselnú otázku,alebo z arogancie,alebo len tak...
Nedávam žiaden link na konkrétne príspevky, lebo určite sme si takéto bodíky neraz všimli všetci...


Pekný večer všetkým
Arizona, veľmi ma mrzí, ak som sa ťa dotkla, ver mi, nebol v tom žiadny úmyseľ. (Reagovala som len na to, čo písala Eulalia a VladoaKatka.)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mandula Pozri príspevok
Arizona, veľmi ma mrzí, ak som sa ťa dotkla, ver mi, nebol v tom žiadny úmyseľ. (Reagovala som len na to, čo písala Eulalia a VladoaKatka.)
OK,beriem...
Ale Eulália hovorila o provokačných a zosmiešňujúch bodíkoch.Tie sa myslím spomínanej témy netýkajú
Také "zlé" bodíky určite nepotešia nikoho.
Chválim Euláliu,že sa ho dobrovoľne vzdala!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

len tak mmch, dávno som navrhovala a furt sa nedá oceniť "počítačistov", či sa mýlim?
0 0
mandula mandula

mandula je offline (nepripojený) mandula

arizona Pozri príspevok
OK,beriem...
Ale Eulália hovorila o provokačných a zosmiešňujúch bodíkoch.Tie sa myslím spomínanej témy netýkajú
Také "zlé" bodíky určite nepotešia nikoho.
Chválim Euláliu,že sa ho dobrovoľne vzdala!
No v príspevku, čo som citovala od Eulálie, nebola reč o tých "zlých" bodíkoch.

Eulalia Pozri príspevok
Katka, podľa mňa napr. porady, kde sa riešia právne problémy, alebo technické - okolo počítačov a pod. sú odborné témy, aj keď zaradené v iných Poradách a nie priamo v účtovníctve. Ale sú to veci, kde treba mať skutočne odborné vzdelanie a skúsenosti, aby človek vedel správne odpovedať. Tu sú podľa mňa tie body na mieste. Aj právne aj technické problémy musíme pri svojej práci riešiť bez ohľadu na to, že sme trebárs "len" účtovníci. A tu je dobrá rada nad zlato.
V oddychovkách, priznávam, som to nezaregistrovala, ale ani nepozerám všetky, možno je to tým.
Reagovala som na túto (zvýraznenú) Evkinu vetu a zároveň aj na tento Katkin príspevok.

Pôvodca textu príspevku: VladoaKatka
Veronika to môže byť, po tom som nepátrala ani nebudem, len ak čítam prvý píspevok témy a ešte niekoľko ďalej, kde sa stále vysvetluje, že len odpovede v odborných témach sa dajú oceniť bodom, ... ale ja som postrehla, že aj v oddychovej sekcii je minimálne jedna téma, kde sa body udeľujú...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

kukučka Pozri príspevok
len tak mmch, dávno som navrhovala a furt sa nedá oceniť "počítačistov", či sa mýlim?
Neskúšala som, ale tu by sa bodovanie skutočne hodilo, je to navýsosť odborná a pre mnohých z nás - laikov - veľmi potrebná pomoc.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Prežila som v horách krásne Vianoce. Musela som zísť do doliny, pretože mám veľa práce, okrem toho som ochorela, čo je pre mňa nebezpečné. Musela som aj nakuknúť na Poradu a vidím, že niekto sa chce postarať o to, aby som zasa skolabovala.
Mám kopu bodov, hlavne v oddychových témach, viem kto mi ich pridelil!
Prosím nedávajte mi body, aby ste sa tu vybavovali a robili mi zle. Uvedomte si, že aj takéto bodovanie ma ponižuje. Prečo práve ja?
Požiadala som o ich vymazanie.
Ďakujem.
Naposledy upravil ALDA : 28.12.08 at 10:47
0 0
armaturka armaturka

armaturka je offline (nepripojený) armaturka

kukučka Pozri príspevok
len tak mmch, dávno som navrhovala a furt sa nedá oceniť "počítačistov", či sa mýlim?
Aj ja súhlasím, aby sa mohli bodovať "počítačisti".

Viem, že by bolo nespravodlivé, keby sa odobrali body udelené v oddychovkách, no keby sa body rozlišovali, napr. ak má niekto 100 bodov, uviesť z toho v odborných témach: 80, to by bolo priam úžastné.

Veľmi mi pomáha bodovanie v odborných témach, no ak má pisateľ veľa bodov, môžem sa spoľahnúť na správnosť jeho odpovede, ak body získal aj v oddychovej časti?
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Súhlasím s ALDOU. Heli, aj mne boli dnes udelené 3 body, vraj aby som už bola konečne VIP. Tých 37 som si, myslím, zaslúžila, ale tieto posledné 3 nie a netešia ma.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
richojeblby12 Pozri príspevok
Helka.

Aj teba musí Riško chrániť ?????

Ka Mil
Dostala som, čo som chcela?! Škoda. S týmto som nerátala.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Aňuška Pozri príspevok
Súhlasím s ALDOU. Heli, aj mne boli dnes udelené 3 body, vraj aby som už bola konečne VIP. Tých 37 som si, myslím, zaslúžila, ale tieto posledné 3 nie a netešia ma.
aby to neboli len prázdné slová, daj linky
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

ALDA Pozri príspevok
Dostala som, čo som chcela?! Škoda. S týmto som nerátala.
Heli vobec sa tým nevzrušuj, máme ťa tu radi a na bodoch nezaleží.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
richojeblby12 Pozri príspevok
Daj ich vymazať.

Iba tých 37 je zaslúžených.

Ka Mil
Teba sa nikto na nič nepýtal..
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
richojeblby12 Pozri príspevok
A teba hej ?



Tak odpovedaj JEMU A NIE MNE.

Ka Mil

A RÁD BY SOM VIDEL VAŠE MENÁ - HRDINOVIA schovaní za nicky.
No a ty si aký hrdina s takým nickom čo teraz máš? O čom vypovedá takýto nick? Jedine o tebe.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

ekopo Pozri príspevok
aby to neboli len prázdné slová, daj linky
Napríklad:
http://www.porada.sk/791019-post93.html
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
vidím, že niekto si tu opätovne potrebuje budovať svoje ego, alebo čo to má..., apropo, nechala Ťa frajerka, alebo nebodaj odvrhla matka? Ak je tak, tak sa vyrozprávaj, ale z rozumom. Možno to bude pre Teba ťažké, ale určite prospešné. Prvá moja reakcia na "príspevok" od Ka Mil na Porade bol príspevok č. 336 v tejto téme a posledná reakcia naňho je tento príspevok...
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
máš pravdu
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Hádam stačilo... to je smutné čítanie.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Škoda, že sa dokážeme takto zbytočne nechať vyprovokovať a urážať... to sa predsa v živote nepatrí. Toto je téma o bodovaní... takže nech sa tu rieši bodovanie. Urážky v živote nechcem počuť a nie čítať. Takže s rozvahou sa tu prezentujme. Body sú v živote asi fakt veľmi potrebné... a na tejto stránke možno skutočne len také malé "povzbudzovadlo" k radám čo a ako treba urobiť. Niekomu to ušetrí veľa peňazí (ak je rád že sa môže zadarmo vzdelávať a vie použiť dobre mienené rady). Veď na týchto stránkach sa od tém zdravia, stavieb, rodinných problémoch... každý nájde čo ho zaujíma. Ale koho zaujímajú urážky? Smutné... nemôžem si pomôcť je to neskutočne smutné.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
richojeblby12 Pozri príspevok
Elenka.

Ale veď na Porade je to normálne.
1, Sú takí , čo môžu porušovať Etiketu.
2, Sú takí , čo na píšu - pourážajú a VYMAŽÚ.
3, Sú zakladajúci členovia - NEDOTKNUTEĽNÍ.

Je to smutné, ale je to tak.

Ka Mil

1. Je taký, ktorý nie je schopný rešpektovať pravidlá fungovania takýchto portálov.
2. Je taký, ktorý si vytvára x počet nickov, len aby mohol znepríjemňovať účasť ostatným.
3. Je taký, ktorý nie je schopný prijať skutočnosť, že nie je želaný tu na porade.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Heli , aj ostatní, nedajte si pokaziť príjemné Vianoce a vôbec efekt z tejto stránky- rýchla pomoc v pracovných problémoch a v konkrétnych situáciách. Ak si niekto nedokáže riešiť svoje problémy ináč, ako tým, že uráža a dotýka sa tých, ktorí mu ich nespôsobili- s tým sa nedá nič robiť. Sú jednoducho aj takí ľudi, ktorí si myslia, že tá ich "pravda" je jedinou "pravdou" ...
Ako ja vždy hovorím, každý vie čítať a písať a utvoriť si svoj názor-netreba ho nikomu vnucovať a nemôže sa to ani v určitých prípadoch podariť

P.s. reagujem len preto, že nemám rada, ak muži útočia na ženy, a to len preto, že tie vyslovili súhlas s niektorými názormi človeka, s ktorým má dotyčný problém a nedokáže ho vyriešiť priamo s ním alebo lepšie povedané sám so sebou /resp. nemám to rada u ľuďí všeobecne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať