Zavrieť

Porady

Daňové priznanie za rok 2010 - spolu a dobre.

človek čo opustil Poradu.
Sem sa môžete prísť vyplakať, ak Vás klient nahnevá, alebo sa Vám stane iná nepríjemnosť v tomto pre nás účtovníkov, ťažkom období . Podávať sa tu bude veľmi kvalitná káva, ale urobiť si ju musíte sami.
Inkasovať budem 31.3.2011
Naposledy upravil Melnick : 05.01.11 at 17:53
Usporiadat
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Názov témy sa mi veeeľmi páči, takže komu, kedy a kde môžem posunúť niekoľko DP mojich zlatých??? Len nehovorte, že ste len tak kecali a že nič nebude. To musí niekto garantovať.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Daska Pozri príspevok
A ta ozajstna kavicka kedy bude Maji?
Daška, veď vieš, že hocikedy. Stačí hodiť "do pľacu" termín a ja som pripravená.
Vyrastala som v ére, keď sa "nosilo" vždy pripravený ( jed.číslo). Akosi mi to ostalo.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick Pozri príspevok
Vyrastala som v ére, keď sa "nosilo" vždy pripravený ( jed.číslo). Akosi mi to ostalo.
Kedže si dáma, nedá sa polemizovať, u muža to nie je vždy isté.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
JankaO Pozri príspevok
Názov témy sa mi veeeľmi páči, takže komu, kedy a kde môžem posunúť niekoľko DP mojich zlatých??? Len nehovorte, že ste len tak kecali a že nič nebude. To musí niekto garantovať.
Janka, zajtra sa možno zastavím a zoberiem Ti Fšetky DP a Ty zatiaľ choď na nejakú exotickú dovolenku. Také sme tu my gavalierky.
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Keď fšetky, tak fšetky a aby tá exotická dovolenka nebola na ftáka, tak aj exotického černocha prosím pribaliť. Ja som vedela, že ste zlaté - fšetky.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dobre som sa tu čítaním pobavila...... KSENP ...doklady v igelitke včera prišli.... musela som akceptovať.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
... mne predfčerom a vyúčtovacie faktúry od SLOVAKIA ENERGY budem lúskať až do 31.3.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
jess, ak Ti to aspoň trochu pomôže, nie si s tou faktúrou sám. Tiež riešim preplatok a vzápätí upomienku na preplatok a čo myslíš,od koho je tá faktúra? No predsa od SLOVAKIA ENERGY.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
danushka Pozri príspevok
Tak teda pripomienka č. 1, nezabudnite svojim klientom povedať, že papiere nemajú nosiť v igelitkách .
Krabica od topánok sa už akceptuje .
Danuška, si sa rozhodla ukladať topánky v krabiciach a nejaké krabice Ti chýbajú ???????
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ale aj tak sa teším, že keď si náhodou nebudem vedieť s niečim dať rady, je tu predsa PORADA.
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Najlepšie ak Ti donesú papiere v preprávke 25.marca 2011 alebo aj neskôr.
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Takúto tému som túžobne očakávala . A len tak "by the way" verím, že sa tu potom môže medzi odborníkov-daňovákov-poraďákov vsunúť so svojou pre iných možno jednoduchou otázočkou aj obyčajný trápiaci sa smrteľník a poraďáci-odborníci pomôžu . Bez nosenia papierov v neakceptovateľných igelitkách a v akceptovateľných krabiciach od topánok .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ako som sa fajn zabavila.....super témička a len tak na okraj - zabalím svoje doklady do krabice od topánok - kto mi urobí DP a ja si pôjdem na dovolenku
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
mysimis Pozri príspevok
Ako som sa fajn zabavila.....super témička a len tak na okraj - zabalím svoje doklady do krabice od topánok - kto mi urobí DP a ja si pôjdem na dovolenku
Jáj Miška,veď ja som sa ponúkla všetkým dovolenkujúcim. Však ja Vám z toho narobím taký mišung ,že budete po návrate z dovoleniek síce čierne - opálené , ale takéto vypleštené .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Babenky: ľutujem Vás, ak ste dostali od SLOVAK ENERGY tie ich zlátaniny. Spomínal som v inej téme, že ten ich "účtovník" je Jánošík - účtuje od buka do buka.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
Danuška, si sa rozhodla ukladať topánky v krabiciach a nejaké krabice Ti chýbajú ???????
Ja som to len tak nepovedala Majočka...

Zamysli sa trošku...
Podľa igelitky ťažko ohodnototiť klienta, ale podľa krabice od topánok už vieš cca posúdiť jeho finančný status.
Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
9 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
danushka Pozri príspevok
Ja som to len tak nepovedala Majočka...

Zamysli sa trošku...
Podľa igelitky ťažko ohodnototiť klienta, ale podľa krabice od topánok už vieš cca posúdiť jeho finančný status.
Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
Sľubujem, že zabalím doklady do krabice od najdrahších topánok.....
0 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

Dakujem za tému, konečne príjemná a oddychová téma. Nabrala som z nej energiu a chce sa mi znova pracovať. Taký životabudič pre mňa.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
danushka Pozri príspevok
Ja som to len tak nepovedala Majočka...

Zamysli sa trošku...
Podľa igelitky ťažko ohodnototiť klienta, ale podľa krabice od topánok už vieš cca posúdiť jeho finančný status.
Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
Danielka, ale niekedy to býva aj naopak, myslím s tým platením.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
danushka Pozri príspevok
Ja som to len tak nepovedala Majočka...

Zamysli sa trošku...
Podľa igelitky ťažko ohodnototiť klienta, ale podľa krabice od topánok už vieš cca posúdiť jeho finančný status.
Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
Čo ak by to bola krabica od PIZA
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať