Zavrieť

Porady

Daňové priznanie za rok 2010 - spolu a dobre.

človek čo opustil Poradu.
Sem sa môžete prísť vyplakať, ak Vás klient nahnevá, alebo sa Vám stane iná nepríjemnosť v tomto pre nás účtovníkov, ťažkom období . Podávať sa tu bude veľmi kvalitná káva, ale urobiť si ju musíte sami.
Inkasovať budem 31.3.2011
Naposledy upravil Melnick : 05.01.11 at 17:53
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

to by bolo najlepšie, lebo tých dokladov by nebolo veľa
Naposledy upravil verkaz : 06.01.11 at 17:08
0 0
Saska21 Saska21

Saska21 je offline (nepripojený) Saska21

Melnick Pozri príspevok
jess, ak Ti to aspoň trochu pomôže, nie si s tou faktúrou sám. Tiež riešim preplatok a vzápätí upomienku na preplatok a čo myslíš,od koho je tá faktúra? No predsa od SLOVAKIA ENERGY.
Tak toto je fakt "delo firma" :-////
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tato tema ma dnes tak nabudila, ze sa mi moj najneporiadnejsi klient aj celkom dobre uctoval. A tak som uspesne douctovala november.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Pôvodca textu príspevku: danushka
Tak teda pripomienka č. 1, nezabudnite svojim klientom povedať, že papiere nemajú nosiť v igelitkách .
Krabica od topánok sa už akceptuje .
Dievčence to som dočítala - zvonček na dverách tak idem a čo nevidím igelitka v ruke od človeka, ktorý to doteraz nosieval v šanone - môj úsmev na tvári asi vyzeral dosť čudne
Čo už kríza pokročila
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Úsmev ti zamrzol z toho, že musíš zaplatiť šanon, alebo triediť doklady ?
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

aj aj to triedenie bolo aj keď to bolo v šanone a ten šanom tiež prežijem veď si zato naúčtujem nehorázne prachy.
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Anik Pozri príspevok
aj aj to triedenie bolo aj keď to bolo v šanone a ten šanom tiež prežijem veď si zato naúčtujem nehorázne prachy.
Tak ja radšej zaplatím šanon, lebo zo smetiska v igelitke mi obyčajne neskutočne stúpa tlak. V šanone je už organizovaný neporiadok.

Pokial mi klient nenalepí doklady o nákupe do linajkového zošita (lebo som kázala bloky z pokladne nalepiť). Samozrejme, kázala som mu nalepiť do knihy pokladne denné uzávierky z ERP.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Zita5 Pozri príspevok
Čo ak by to bola krabica od PIZA
To je jasný paušalista, nekompromisná stoFka
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
danushka Pozri príspevok
Ja som to len tak nepovedala Majočka...

Zamysli sa trošku...
Podľa igelitky ťažko ohodnototiť klienta, ale podľa krabice od topánok už vieš cca posúdiť jeho finančný status.
Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
Danushka, prečo nie? nie všetci nosia "rozgajdané" Kaufland, Tesco, Metro.
A naproti tomu poznám jedného pána, ktorý čínske šmejdy balí do krabíc, ktoré si dáva špeciálne na tento účel vyrobiť v iČš.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dievčatká, dobre je tu s Vami, Majka opäť nesklamala.
Síce kávu nepijem, ale dobrý čajík sa tiež ráta.
Teraz mi napadlo, ako budeme nazývať "igelitkárov", keď sa majú zrušiť igelitky? /Začula som niekde takú info/.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

žeby "papiernici?" ... v duchu sa vždy smejem, keď mi prišli a doniesli "papiere" /tak vždy hovorili/
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Rozalka Pozri príspevok
Danushka, prečo nie? nie všetci nosia "rozgajdané" Kaufland, Tesco, Metro.
A naproti tomu poznám jedného pána, ktorý čínske šmejdy balí do krabíc, ktoré si dáva špeciálne na tento účel vyrobiť v iČš.
Srandujéééém , táto témička je tak milunkosrandičkovoodľahčujúca

Keby sme mali klienta podrobiť psychologickému rozboru, tak by sme si ho museli prečítať od hlavy po päty cez mimiku tváre, reč tela a celkovú gestikuláciu a aj tak by sme prišli ku konečnému záveru po nahodení účtovných dokladov do účtovníctva.

Ach jo, nech mi nik nehovorí, že účtovník nie je aj psychológ...

Ja som tu už raz kedysi písala, že raz som svojmu klientovi nahadzovala bankový výpis a tam sa zrazu objavil pos nákup zo sexshopu...nuž, stala som sa aj nemým spovedníkom ...
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

ja som tak asi 3 roky dozadu dostala pekne poskladané papiere
v šanone a hľadala som výpisy a nakoniec som ich našla bola tam len hlavička a pohyby na účte pekne odstrihnuté čo ma to má čo zaujímať no nie ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
danushka Pozri príspevok
Srandujéééém , táto témička je tak milunkosrandičkovoodľahčujúca

Keby sme mali klienta podrobiť psychologickému rozboru, tak by sme si ho museli prečítať od hlavy po päty cez mimiku tváre, reč tela a celkovú gestikuláciu a aj tak by sme prišli ku konečnému záveru po nahodení účtovných dokladov do účtovníctva.

Ach jo, nech mi nik nehovorí, že účtovník nie je aj psychológ...

Ja som tu už raz kedysi písala, že raz som svojmu klientovi nahadzovala bankový výpis a tam sa zrazu objavil pos nákup zo sexshopu...nuž, stala som sa aj nemým spovedníkom ...
Veď aj ja

Anik Pozri príspevok
ja som tak asi 3 roky dozadu dostala pekne poskladané papiere
v šanone a hľadala som výpisy a nakoniec som ich našla bola tam len hlavička a pohyby na účte pekne odstrihnuté čo ma to má čo zaujímať no nie ?
To si pamätám .... klient odstrihnuté obraty postrihal na jednotlivé platby a tie pripojíl k príslušným faktúram.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Rozalka Pozri príspevok
Veď aj ja
Kurňa, ale si ma dostala, už som sa zľakla, že som sa niekoho dotkla , uf, ale mi odľahlo !!!

Nieže by som mala niečo proti aziatom, božechráň, ale tie topánky sa po týždni fakt nedajú nosiť...nebudem už dopodrobna vysvetľovať dôvody...
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
danushka Pozri príspevok
.... Krabica od číňana ti napovie, že za prácu možno ani zaplatené nebude, ale krabica z drahšieho obchodu ťa nabudí do práce, nakopne a vyčarí úsmev na tváričke
Baby ked ja mam skor skusenost, ze zaplati ten s tou krabicou od cinana, a este aj dysko necha, ako ten s drahymi topankami... realita je kruta...
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Melnick Pozri príspevok
Daška, veď vieš, že hocikedy. Stačí hodiť "do pľacu" termín a ja som pripravená.
Mam pred sebou kalendar, ako tak kukam tak najidealnejsi termin pre mna je tak jun 2011
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pijem kávičku...ale nemám žiadnu igelitku....ani šanón....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Daska Pozri príspevok
Mam pred sebou kalendar, ako tak kukam tak najidealnejsi termin pre mna je tak jun 2011
Ak za mnou priletíš, potom ochutnáš origoš "turka".
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cloe Pozri príspevok
Dievčatká, dobre je tu s Vami, Majka opäť nesklamala.
Síce kávu nepijem, ale dobrý čajík sa tiež ráta.
Teraz mi napadlo, ako budeme nazývať "igelitkárov", keď sa majú zrušiť igelitky? /Začula som niekde takú info/.
Papierovosáčkový Vieročka. Tak im budeme nadávať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať