Zavrieť

Porady

Daňové priznanie za rok 2010 - spolu a dobre.

človek čo opustil Poradu.
Sem sa môžete prísť vyplakať, ak Vás klient nahnevá, alebo sa Vám stane iná nepríjemnosť v tomto pre nás účtovníkov, ťažkom období . Podávať sa tu bude veľmi kvalitná káva, ale urobiť si ju musíte sami.
Inkasovať budem 31.3.2011
Naposledy upravil Melnick : 05.01.11 at 17:53
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Tfuj Majka - to aby som už aj voľačo urobila ... a tak sa mi nechcelo.
Spravila som mojej trištvrťke ... a uviedla som tam môj účet - má preplatok (aj podpísal). Bude na medecínku
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

No vidím, že sem nejako nikto nechodí - veď už toľko nerobte !!!!! (od roboty ak kone dochnú) - ja už nemám už do čoho pichnúť
Ale zase - treba dobre porobiť DP - lebo DU na nás vždy myslí (aj keď už nikto iný)
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

priložím niečo pekné - na ukľudnenie - pre tých, čo ešte makajú
https://docs.google.com/presentation...=1#slide=id.p4
len chcem tým pripomenúť, že aj oddýchnuť si treba
ktovie, či by u nás z tých kvetináčov (na jednom obrázku) aj nejaký ostal - do druhého dňa ???
Naposledy upravil Katy a R : 27.03.12 at 00:45
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a tuto sme už dlho nič nenapísali.. rok síce nie je veľmi aktuálny, ale téma určite je..
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Žabka, všetci asi usilovne pracujú?? (mne sa nechce - a ani nemusím☺) - tak len makajte ... a niečo na "povzbudenie" (som nedávno čítala) :
Základný daňový axióm: Ak nemáme dosť času na správne vyplnenie daňového priznania, musíme mať potom 2x toľko času na dodatočné daňové priznanie.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pobavil názov témy - spolu a dobre. Asociovalo to vo mne názov filmu -
Navždy a ďaleko... Čo sú všetci v daňových rajoch?
Ako to, že sem nikto 6 rokov nepáchol a až Žabka oživila túto zombie tému? To už všetci všetko vedia alebo nikto nič nepriznal?
A potom, že chudákovi štátnemu rozpočtovi je furt málo...
Tak šup-šup, nastrúhať ceruzky, versatilky, namočiť máčatko, vymeniť zaschnuté lepidlo, prichystať korektor, nasliniť prsty a ide sááááá...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

no, spolu, to je denno-denne.. a či dobre? to posúdi prípadná daňová kontrola..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať