Zavrieť

Porady

Stalo sa aj Vám ????

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hlavu mi ide roztrhnúť , ale neviem si poradiť . Štyri roky používam inernet banking , nosím v hlave dva prístupové kody na IB . Dnes prídem do práce , chcem sa na jeden z nich pripojiť a zrazu ....... neviem prístupový kód v tú chvíľu som ho zabudla , nie a nie si spomenúť , už som skúšala 10 x a nič . Na 20 pokusov sa zablokuje prístup, ešte som v norme . Len horšie je , že nemôžem nájsť doklady , ktoré som dostala od banky s heslom a PIN kódom. Vlastne zabudla som PIN . No je to možné ????
Neviem čo mám spraviť , asi budem musieť zájsť do banky osobne .Stalo sa aj Vám už také niečo , ako ste postupovali ?

Stretli ste sa už niekto s takýmto unikátnym prípadom výpadku pamäte ? Ja áno .... zrovna dnes . . No neviem ako bude pokračovať deň , keď ho takto krásne začínam .
Naposledy upravil Zita5 : 24.01.06 at 15:45
Usporiadat
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Porazilo.. V spravách pred pár rokmi dávali, že nejaká žena v USA alebo v Austrálii vyhodila mamin matrac, ktorý bol do prasknutia napchatý jej celoživotnými úsporami - a na smetisku už nič nenašla.....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
witch Pozri príspevok
Ja som pred dovolenkou napochytro odložila krásny prívesok po babičke z českých granátov. Posledné si pamätám, že si hovorím ... a teraz ho tu pekne uschovám a keď sa vrátim, dám ho na miesto... Vrátila som sa a nič. Prívesok som hľadala na všetkých možných aj nemožných miestach, ale nenašla. Na to "dobré" miesto, kde som ho zašila, si nie a nie rozpomenúť! Hnevá ma to aj je mi to ľúto, ale v hlave tma a prázdno ..
Určite si nehľadala na jednom mieste.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...ale na ktorom?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
tam, kde to je ....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

witch Pozri príspevok
Ja som pred dovolenkou napochytro odložila krásny prívesok po babičke z českých granátov. Posledné si pamätám, že si hovorím ... a teraz ho tu pekne uschovám a keď sa vrátim, dám ho na miesto... Vrátila som sa a nič. Prívesok som hľadala na všetkých možných aj nemožných miestach, ale nenašla. Na to "dobré" miesto, kde som ho zašila, si nie a nie rozpomenúť! Hnevá ma to aj je mi to ľúto, ale v hlave tma a prázdno ..

Nehľadaj ! Ak nebol zlodej, tak vyčkaj. jednoho dňa telo samo od seba zo sedu či ľahu vstane a odkráča presne k miestu, kde sa ten poklad ukrýva. Moja mnohoročná skúsenosť a veru často v priebehu pár minút "zapotroším" aj somarinku, ktorú som pred chvíľou v ruke mala .
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no to moje decko má také, že:čo nemusíš upratať dnes,neuprac ani zajtra a potom nevieš, kde to hladať...

...alebo: čo nemusíš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni volno...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Paula Pozri príspevok
Nehľadaj ! Ak nebol zlodej, tak vyčkaj. jednoho dňa telo samo od seba zo sedu či ľahu vstane a odkráča presne k miestu, kde sa ten poklad ukrýva. Moja mnohoročná skúsenosť a veru často v priebehu pár minút "zapotroším" aj somarinku, ktorú som pred chvíľou v ruke mala .
Zlodej nebol, lebo všetko ostatné bolo na svojom mieste. Skúsim sa riadoť Tvojou radou, lebo prehľadávanie všetkých zaručených ale i úplne absurdných skovávačiek nezabralo.. Jedno viem, v rúre ich nemám (ako tých 200 tisíc v príspevku o babke). Raz som ale tak dala rozohriať rúru bez toho, aby som ju najprv otvorila a až smrad ma upozornil, že nebola prázdna - bol v nej plech s nedojedenou štrúdlou a nožom s umelohmotnou rúčkou. Našťastie oboje išlo ešte zachrániť, atypicky placatý nôž mi stále pripomína, že rúru treba najprv pozrieť a až potom zapáliť!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

witch Pozri príspevok
Zlodej nebol, lebo všetko ostatné bolo na svojom mieste. Skúsim sa riadoť Tvojou radou, lebo prehľadávanie všetkých zaručených ale i úplne absurdných skovávačiek nezabralo.. Jedno viem, v rúre ich nemám (ako tých 200 tisíc v príspevku o babke). Raz som ale tak dala rozohriať rúru bez toho, aby som ju najprv otvorila a až smrad ma upozornil, že nebola prázdna - bol v nej plech s nedojedenou štrúdlou a nožom s umelohmotnou rúčkou. Našťastie oboje išlo ešte zachrániť, atypicky placatý nôž mi stále pripomína, že rúru treba najprv pozrieť a až potom zapáliť!
Pokiaľ si ch nevyhodila so smeťami, tak sú v dome, a tým pádom sa nemôžu stratiť. A čo sa nestratilo, to sa nájde, neboj. Mne sa dávnejšie prihodilo to prvé.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
No ja si asi pred 3 rokmi vyhodila so smetím snubný prsteň, bol mi voľný a pri úklide sa mi zošmykol s prsta. Od vtedy polovičák hovorí, že je slobodný muž! Stratila som už viac šperkov, nejako odpudzujem zlato.. radšej by som ho priťahovala...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

U mňa to bol obľúbený zlatý prívesok,(kľúčik so srdcom) dala som ho dole a skúšala, či nebude pasovať na manželovu retiazku, potom som ho dala dole na konf. stolík. Zahovorili sme sa, potom som čosi zobrala zo stolíka, že im dať do koša. KeĎ som zistila, že prívesok je fuč, bolo neskoro, smetí vysypané, tak mi ostali len oči pre plač, za príveskom mi je ľúto dodnes, a nie len preto, že bol cenný.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
toto je príklad toho, že človek sa má sústrediť na jedlo a nejesť pri iných činnostiach (alebo naopak):

Spokojne som večerala ruské vajce, vrchnák aj s vrstvou majonézy položený vedľa hrnčeku s čajom, čítam si, keď mi zazvonil mobil. Vybavila som hovor, a s očami už na knihe položila mobil, a pokračujem v jedle aj v čítaní. Po jedle chcem odpratať a vidím, že mobil som odložila presne na vrchnák s majonézou. Tak večera bola obložené vajce a obložený mobil s majonézou...
....našťastie to chudák rozchodil.. už som mu spravila aj horšie, chcela som ho hodiť do tašky, ale nejak som sa netrafila a mrskla som ho s plnej sily na parkety. Vydržal , je to gerój
0 0
katka s. katka s.

katka s. je offline (nepripojený) katka s.

Klient mi doniesol doklady od začiatku roka po vykrádačke. To v akom sú stave nechcite vedieť - poliate čistiacim prostriedkom a hasiacim prístrojom. Externá záloha žiadna takže musím nahodiť celý rok znova, záloha bola len v počítači, ktorý mu ukradli. Doklady som ako tak očistila povytriasala. Čo sa nedalo vyhodila. A vyhodila som aj euroobal v ktorom boli poklad. bločky za prvý štvrťrok. Bločky som oddelila a veeeľmi dobre odložila. Ale teraz neviem kde. Neporadíte? Už som prehľadala asi všetko, urobila väčšie upratovanie v izbe a nič. To mám zato, že som robila cez leto poriadky s papiermi. Dúfam, že som ich tiež neupratala iným smerom.
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Stalo sa mi túto stredu....dovarila som obed a odišla do práce. O pol štvrtej mi volal syn, že prišiel domov a byt je plný čierneho štipľavého dymu. Na sporáku som zabudla vypnúť plyn pod hrncom so zemiakmi. Pokrievka zatavená do hrnca a celý byt smrdí ako cigánska chajda. Sme na studenom odchove, stále sa vetrá a stále to smrdí.

Poraďte mi zároveň, čo na to ....Ďakujem
Naposledy upravil Tara1 : 20.11.11 at 12:24
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Mne sa stalo , že som nevedela nájsť platobnú kartu. Pamätala som si , že som s ňou platila v obchode a po zaplatení odložila do kabelky. Doma som ju v kabelke nevedela nájsť. ASi trikrát som prešla celú kabelku / aj manžel pozeral/ a karty niet. Takže rýchlo volať do banky a zablokovať kartu. Tak som urobila a čudujte sa ,ale o hodinu som tú kartu v tej istej kabelke samozrejme našla. No čo už ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať