Zavrieť

Porady

Nemecko má nakazených 1200 obyvateľov, my žiadnych - veríte tomu ?

Nemecko má nakazených k dnešnému dňu 1200 obyvateľov vírusom zo španielskych uhoriek. Ako vedia naši hygienici v takej krátkej dobe skontrolovať - a to aj dozadu kamióny čo-odkiaľ doviezli? Ako vedia skontrolovať aj malých obchodníkov-živnostníkov či nepredávajú závadné uhorky z Nemecka ......... ja im teda vôbec neverím. A naši ľudia si pri návšteve v Nemecku nedali k "schnitzli" uhorkový španielsky šalát ?
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Uvažujem aký je rozdiel medzi medveďom a rómom, obaja sú chránení, obaja sú v civilizovanom svete škodní, o povolenke na odstrel už ani nehovorím
môj tatko už pradávno hovorieval, že ten pán mal vydržať ešte tak 2-3 roky a nie sa tam okolo stalingradu trtošiť
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A aky bol medzi nimi rozdiel?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

O chvíľu tie jelene dostanú z takej výživy alergiu, kožné choroby - ktorý blbec zasa toto vymyslel? Hlavná vec že ľudí upozorňujú aby si tropické ovocie poriadne poumývali (aj kefkou) kým z neho použijú čo len šupku do koláča. Alabut daj podnet za týranie zvierat. Ešte nejaký podnikateľ zo zelovocu dostane zaplatené od nejakého ďalšieho podnikateľa čo berie štátny príspevok na chov jeleňov ........
Za všetkým vidím peniaze, inak by to dali do škôl alebo detských domovov a privolali televízne kamery za účasti celebrít.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A nie, ovocie maju zadarmo. Inac sa vozi na kompostovisko. Povodne som si myslel, ze sa v lese niekto zbavuje zhnitych pomarancov a mandariniek. Potom som zistil, ze polovnici. .-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
O chvíľu tie jelene dostanú z takej výživy alergiu, kožné choroby - ktorý blbec zasa toto vymyslel? Hlavná vec že ľudí upozorňujú aby si tropické ovocie poriadne poumývali (aj kefkou) kým z neho použijú čo len šupku do koláča. Alabut daj podnet za týranie zvierat. Ešte nejaký podnikateľ zo zelovocu dostane zaplatené od nejakého ďalšieho podnikateľa čo berie štátny príspevok na chov jeleňov ........
Za všetkým vidím peniaze, inak by to dali do škôl alebo detských domovov a privolali televízne kamery za účasti celebrít.
Zhnité ovocie- Miletička, lesné úvozy
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Asi tak. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

už je vraj aj mäso nakazené,mna zarazilo že rodičia dali hamburger 20 mesačnému dietatu a to vraj u nás sú zle stravovacie návyky http://www.topky.sk/cl/11/1277851/De...gerov-z-Lidlu-
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

trisestri Pozri príspevok
už je vraj aj mäso nakazené,mna zarazilo že rodičia dali hamburger 20 mesačnému dietatu a to vraj u nás sú zle stravovacie návyky http://www.topky.sk/cl/11/1277851/De...gerov-z-Lidlu-

Vies co, ked mi nasa rodinna znama - doktorka - hovori, co su schopne mamy dat svojim malym detom jest, tak to je riadne psycho aj u nas. Ako na obed vifonku alebo horalku a colu a pod. a este su to schopne aj povedat jej.
No takze tu mame aj maso... pred par dnami vraj nejaky pan profesor odporucal ludom, aby zeleninu radsej vobec nejedli, tak teraz asi aby nejedli ani maso. Hadam by nebolo od veci vymysliet nejaku vesmirnu vyzivu pre zachranu ludstva.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

budeme jest amarouny,ale teraz sa ešte viac ukazuje ako chýba domáca sebestačnost v produkcii potravín a že sme nemali ustupit zo svojích noriem pri ich kontrole.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Chokma Pozri príspevok
Vies co, ked mi nasa rodinna znama - doktorka - hovori, co su schopne mamy dat svojim malym detom jest, tak to je riadne psycho aj u nas. Ako na obed vifonku alebo horalku a colu a pod. a este su to schopne aj povedat jej.
No takze tu mame aj maso... pred par dnami vraj nejaky pan profesor odporucal ludom, aby zeleninu radsej vobec nejedli, tak teraz asi aby nejedli ani maso. Hadam by nebolo od veci vymysliet nejaku vesmirnu vyzivu pre zachranu ludstva.
Môj syn keď mal 2-3 roky sa bez rozpakov napchával dobrou domácou klobásou, určite obsahovala pálivú papriku.
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

pavol54 Pozri príspevok
Môj syn keď mal 2-3 roky sa bez rozpakov napchával dobrou domácou klobásou, určite obsahovala pálivú papriku.
chi, moje krstňa ju zboznuje a jeho mamu ide slaktrafit (je zdravotna sestra) furt mu predpoveda volaku pankreatitidu...
a co sa tyka mna, tak ja som ako dvojmesacna vylogala plnu flasku superstiplavej polievky (moja teta, ktora ju varila, ju neochutnala, takze az ked som ju celu vychlontala a zacala revat, az potom zistila).
ono podla mna su horsie vselijake umele sajrajty vo vyzive ako prirodzene - hoci klasifikovane ako nezdrave - veci. Napr. ked mamicky deckam davaju pravidelne susene polievky alebo varia vselijake veci z prasku. Ale nie som dr., to je len moj sedliacky rozum.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Áno, je to už vážne všetko choré, keď človek sa musí zamýšlať nad tým, čo jesť a čo nie .... Ja však jem všetko .... zeleninu, ovocie, mäso, cestoviny ... Ak mám umrieť, umriem.... Neviem o nikom, že by žil večne... Denne zomiera kopec ľudí na podvýživu, AIDS, lepru .... ale zomrie pár ľudí na E... a sú všetci v pozore ... myslím, že sme náchylní na všetku tú pliagu len kvôli tomu, že sa snažíme byť čoraz viac "sterilní" ... Môj starý otec cez prvú i druhú svetovú vojnu bol mnohokrát rád, že mohol žuť obyčajnú neumytú repu... dožil sa do 95 bez chorôb a potom ďalšie 4 s rakovinou ...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

evuš Pozri príspevok
Áno, je to už vážne všetko choré, keď človek sa musí zamýšlať nad tým, čo jesť a čo nie .... Ja však jem všetko .... zeleninu, ovocie, mäso, cestoviny ... Ak mám umrieť, umriem.... Neviem o nikom, že by žil večne... Denne zomiera kopec ľudí na podvýživu, AIDS, lepru .... ale zomrie pár ľudí na E... a sú všetci v pozore ... myslím, že sme náchylní na všetku tú pliagu len kvôli tomu, že sa snažíme byť čoraz viac "sterilní" ... Môj starý otec cez prvú i druhú svetovú vojnu bol mnohokrát rád, že mohol žuť obyčajnú neumytú repu... dožil sa do 95 bez chorôb a potom ďalšie 4 s rakovinou ...
Tých názorov na zdravú výživu už bolo (a bude) toľko (a často protichodných), že tiež si hovorím - buď zomriem od hladu, alebo od nejakej "nesprávnej výživy"... tak radšej hádam s plným bruchom...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nuž máme vlastné kvalitné minerálky /aj ked šaraticu ani vincentku u nás nedostat/,takže dúfam že tie sú nezavadné.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V Nemecku to majú na svedomí uhorky , viď téma srandičky.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Uz len cakam, kedy tu bakteriu objavia vo vode z vodovodu. To uz aby sme ani nejedli ani nepili. Alebo jedli a pili a pokapali.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://www.pluska.sk/zahranicie/nove...rancuzska.html
http://www.pluska.sk/zdravie/francuz...ch-e-coli.html
Naposledy upravil Tweety : 09.07.11 at 07:22
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Už si na to nikto nespomenie. Oficiálne vysvetlenie žiadne. I keď pripúšťam, že nemusí byť zverejniteľné.
A novinárska karavána ide ďalej.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Hlavny ciel bol dosiahnuty - farmaceuricke firmy dobre zarobili. A su tichucko.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať