Zavrieť

Porady

Nemecko má nakazených 1200 obyvateľov, my žiadnych - veríte tomu ?

Nemecko má nakazených k dnešnému dňu 1200 obyvateľov vírusom zo španielskych uhoriek. Ako vedia naši hygienici v takej krátkej dobe skontrolovať - a to aj dozadu kamióny čo-odkiaľ doviezli? Ako vedia skontrolovať aj malých obchodníkov-živnostníkov či nepredávajú závadné uhorky z Nemecka ......... ja im teda vôbec neverím. A naši ľudia si pri návšteve v Nemecku nedali k "schnitzli" uhorkový španielsky šalát ?
Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Kedysi sme o cerstvych paradajkach, uhorkach, paprikach mimo sezony ani len nesnivali, jedli sme to, co sme si odlozili na zimu a ziadne epidemie nas neohrozovali. Hubata ma svatu pravdu. V kyslej kapuste je ovela viac vitaminov ako v kontaminovanej zelenine a ovoci, ktore sa teraz dovazaju a za ktore platime nehorazne peniaze. No, ale na druhej strane aj to je sposob, ako nas preriedit, bude treba menej penazi na dochodky a zdravotnu starostlivost.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hubatá Pozri príspevok
Nemecko má nakazených k dnešnému dňu 1200 obyvateľov vírusom zo španielskych uhoriek. Ako vedia naši hygienici v takej krátkej dobe skontrolovať - a to aj dozadu kamióny čo-odkiaľ doviezli? Ako vedia skontrolovať aj malých obchodníkov-živnostníkov či nepredávajú závadné uhorky z Nemecka ......... ja im teda vôbec neverím. A naši ľudia si pri návšteve v Nemecku nedali k "schnitzli" uhorkový španielsky šalát ?
Smrteľná infekcia: Záhada okolo zdroja nákazy pokračuje
Prítomnosť smrtiacej baktérie sa napokon na španielskych uhorkách nepotvrdila.
?????
http://www.cas.sk/clanok/199402/smrt...pokracuje.html

...ja len dúfam , že naši hygienici stihli tie španielske kamióny skontrolovať ...a aj dodáky cca rok dozadu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://www.pluska.sk/zahranicie/span...-konzulat.html

Ako tí Nemčúri prišli práve na Španielov, alebo je za tým úplne niečo iné, či?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Asi za tym bude to NIECO INE. Ved aj to sa casom dozvieme.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durisovad Pozri príspevok
Asi za tym bude to NIECO INE. Ved aj to sa casom dozvieme.
....už teraz je to jasné , wo co gou ...


0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
....už teraz je to jasné , wo co gou ...


Odkedy Feničania vynašli peniaze, všetko sa točí okolo nich. Ale inak, pesnička je to krásna.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Odkedy Feničania vynašli peniaze, všetko sa točí okolo nich. Ale inak, pesnička je to krásna.
To je síce pravda ale platí ešte jeden zákon "Pravdu má vždy víťaz"(teda silnejší)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
http://www.pluska.sk/zahranicie/span...-konzulat.html

Ako tí Nemčúri prišli práve na Španielov, alebo je za tým úplne niečo iné, či?
lebo PIGS
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tak som sa práve dočítala, že výborná prevencia sú kyslé zálievky na šaláty a kvapka dobrého alkoholu po jedle

http://spravy.pravda.sk/smrtiaca-bak..._sk_domace_p23
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

durisovad Pozri príspevok
Kedysi sme o cerstvych paradajkach, uhorkach, paprikach mimo sezony ani len nesnivali, jedli sme to, co sme si odlozili na zimu a ziadne epidemie nas neohrozovali. Hubata ma svatu pravdu. V kyslej kapuste je ovela viac vitaminov ako v kontaminovanej zelenine a ovoci, ktore sa teraz dovazaju a za ktore platime nehorazne peniaze. No, ale na druhej strane aj to je sposob, ako nas preriedit, bude treba menej penazi na dochodky a zdravotnu starostlivost.
Koľkokrát to mám opakovať?Všetko bolo ako teraz,len sme nemali médiá a internet.Takže aj o Černobyle sme sa takmer nedozvedeli.Jednoducho nevedeli sme o tom a tak nás to netrápilo.Nikto sa s tým nestresoval.
Pamatám ako som začala liečiť deti.Jediný liek ktorý bol na alergiu a ekzém,bol Dithiaden.No tak ho dostal každý.Tí solventnejší šli do Madarska kúpiť Tavegyl a najsolventnejší dali TIRakom doniesť zo Švajčiarska Fenistil gtts.Dithiaden je liek od dvoch rokov.Lenže iné nebolo a tak to dostali všetci aj tie jednodnové deti.Taký výskum ako sme my tomu lieku spravili a zadara a na deťoch
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Odkedy Feničania vynašli peniaze, všetko sa točí okolo nich. Ale inak, pesnička je to krásna.


...poopravím trošičku ...

VŠETKO sa točí okolo niečoho iného ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok


...poopravím trošičku ...

VŠETKO sa točí okolo niečoho iného ...
Šak to, ale na zemi sa najviac točia oni.
0 0
bager bager

bager je offline (nepripojený) bager

Chobot Pozri príspevok
A ako si môžu byť istí, že všetkých 1200 ľudí sa nakazilo práve vírusom zo špan. uhoriek?

Aj u nás sú prípady hnačiek, len je ťažké dokázať, že to presne z toho a toho. Príčin môže byť veľa. A zbytočne sa nafukuje tá bublina. Rovnako, ako kedysi šialené kravy a kuratá s vtáčou chrípkou. Zase niekto potreboval zamedziť dovozu uhoriek zo zahraničia (nemyslím tým našu krajinu...).

A čo je to 1200 ľudí z 82 miliónov obyvateľov? Je to necelých 0,0015%! AK u nás dostane 70 ľudí sračku, bude sa z toho robiť panika?
Vyborny postreh! 100 bodov!!!
No napr. ja som mal tu moznost rozpravat sa s viacermi Ukrajincami, ked u nich vypukla pred cca 2 rokmi ta "nakaza" a Ukrajina musela nakupit (okrem inych krajin) nehorazne mnozstvo ockovacej latky, a ti dotycni mi povadali, ze nikto (ale nikto!!!) tam nechodi s nejakymi ruskami na tvari a o nijakej epidemii nevedia. A to boli ludia jeden z Kijeva, jeden z Lvova, a traja odtialto z Mukaceva a z nejakeho Truskavca. Jedine, co potrehli bolo, ze sa zavreli uz aj tak dost zatvorene hranice do Europy.
KTO LEN POTEBUJE NEUSTALE SIRIT INFORMACNY TEROR a KLAMSTVA medzi obyvatelov???
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009




novacena.jpg  
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Sorry toto bolo iba na odľahčenie.
http://www.extraplus.sk/content/view/376 toto je článok môjho bývalého svokra Libora Ebringera profesora mikrobiológie.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... ja zas pridám, môj manžel sa vrátil z týždňového pobytu - na výstave z Nemecka - dokonca aj v nejakom šaláte jedol uhorky , bude doma už týždeň a je zdravý... osobne si myslím, že choroba a jej zmutovanie bolo zásahom človeka a nie len prírodným samovoľným vznikom......
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

marleau Pozri príspevok
No farmaceutické korporácie potrebujú zarobiť,tak vymýšľajú nové choroby.Zaujímavé,že doteraz neboli.A ako zázrakom prídu o dva-tri týždne s medicínou na záchranu ľudstva,hlavne že to sype.
Jedzte bryndzu,cesnak a chren a nemusíte sa báť umelo vytvorených nákaz.Je za tým viac,ale v jednej téme ma už odbili,teraz mi tiež neuveria.Budúcnosť ukáže,ale bude neskoro.
Ešte dodám,že si naše "pravdovravné" a úplne "nestranné" média dovolia odvysielať názor obstarožnej Nemky,že ona v živote surovú zeleninu už nezje,len uvarenú.No pekný príklad.Niekomu strašne "záleží" na našom "zdraví",preto ten vírus...
tiez som toho názoru... každý rok sa "náhodou" niečo vyskytne...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sisima Pozri príspevok
tiez som toho názoru... každý rok sa "náhodou" niečo vyskytne...
1.Možno že španieli nechceli jesť tie dioxínové nemecké svine tak vymysleli niečo na revanš.
2. nebojte sa geneticky modifikované potraviny sú naprosto bezpečné
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Je ale normálne,že sa každý rok niečo vyskytne.To že máme 21 storočie neznamená,že evolúcia skončila.E.coli a aj ostatné bakterie od veky vekov s nami žijú a spôsobujú choroby,no a my sme na ne vymysleli antibiotiká.Lenže ked bakteria spôsobí chorobu,my dáme antibiotiká a následne vyničíme dané bakterie,ale je smiešne si myslieť,že všetky.Vždy ich pár prežije a tie už potom na daný liek reaguju zle alebo vôbec.Takže ked spôsobia chorobu tie,rezistentné,tak my musíme dať iné antibiotiká atd.Skôr alebo neskôr príroda vymyslí bakteriu,ktorá na antibiotiká nebude reagovať.Nie je otázka či,ale kedy.No a samozrejme všetci to čakáme,len odkedy čakajú s nami aj médiá,tak je z toho panika viac x ročne.
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

BXL, a nie je lepsie sa s tymi bakteriami skamaratit? :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať