Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Toto je naša Lara, lepšie povedené, psík mojej dcéry.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tweety
Toto je naša Lara, lepšie povedené, psík mojej dcéry.
Aké smutné očká má... ale krásna.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ
Aké smutné očká má... ale krásna.
Ona vie urobiť zo seba takého utýreného psíka. Takto často machruje.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ajacik
a aj ho škrabkáš? Lebo ten môj psík má strašne rád, ked ho škrabkáme po "stehienkach". ešte sa ho len chytíš a ..............."roztiahne nohy ako ropucha"

náš pes tiež má rád to škrabkanie po "stehienkách" aj po chrbte aj po "..........." proste všade.je to hnedý trpazličí pudlík. má 8 mesiacov.
a máme ešte 2 morčatá, 2 kanáriky proste celú zoo.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tweety
Ona vie urobiť zo seba takého utýreného psíka. Takto často machruje.
To poznám , naša kokršpanielka to tiež tak vedela, volali sme ju herečka. Aj Oscara by si bola niekedy zaslúžila ako to na nás vedela zahrať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DanielaSĽ
To poznám , naša kokršpanielka to tiež tak vedela, volali sme ju herečka. Aj Oscara by si bola niekedy zaslúžila ako to na nás vedela zahrať.
Takže oni si v podstate s nami dospelými zahrávajú. Kto by to bol povedal.
Naposledy upravil Tweety : 04.04.06 at 09:45
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

A toto je môj miláčik, v lete bude mať už 11 rokov..
rejozazetu1.jpg  
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ZuzanaA
A toto je môj miláčik, v lete bude mať už 11 rokov..



Ježiši, to je ale krása!!!!!!!!! to je toy????????? my máme hnedého trpazličieho má 8 mesiacov
zbožňujem pudlíkov, mali sme aj stredného čierneho, ale keď mal 11 rokov, tak nám umrel v r. 2001
som rada, že teraz máme jeho huncúta, on je taký huncút :p :p :p
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Nie Anika, je to trpaslík Aj ja som do pudlov blázon. Je mi ľúto toho vášho, aj mne môjho prvého zrazilo auto A môj sen je veľký biely pudel, raz si ho určite zaobstarám
Naposledy upravil ZuzanaA : 04.04.06 at 11:56
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ZuzanaA
A toto je môj miláčik, v lete bude mať už 11 rokov..
Presne takého krásavca som mala Zuzka. Akoby ich jedna mater mala
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Fakt? Nemáš foto, nech kuknem A dík za toho krásavca, odkážem doma
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Tweety
Takže oni si v podstate s nami dospelými zahrávajú. Kto by to bol povedal.
Predsa psi a iní maznáčikovia sú chovaní "pre radosť"...

...ich vlastnú
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ZuzanaA
Fakt? Nemáš foto, nech kuknem A dík za toho krásavca, odkážem doma
Zuzka, mám, ale nie v PC-íkovi.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot


Všetkým chovateľom domácich maznáčikom dávam do pozornosti anketu o domácich zvieratkách, kde zároveň môžete pokračovať vo svojich chválospevoch na svojich obľúbencov.

http://www.porada.sk/showthread.php?p=221568#post221568
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Príloha 5005

Príloha 5012

Tá čierna pôvodom z útulku je už u nového majiteľa- snímka je od neho a stafáčik (6) (patrí síce bratovi) náš liebling, ktorý žije s nami v spoločnej domácnosti a najviac miluje svoju 4 ročnú gazdinku - moje mladšie dítko. Okrem neho máme ešte fenku pouličnú, tá u nás zakotvila pred 14 rokmi. A pred nimi kocúr (+16), krížený jazvečík (+13), doberman so siedmimi šteniatkami a jazvečík (+5), a na chvíľu doga zachránená od smrti hladom ešte ako šteniatko, ktorej sme našli nového majiteľa - mäsiara (nehovoriac o tom, že má u neho kopy chutného papánička a vlastný gauč) Chcela by som byť u nás psom
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:21
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ZuzanaA
Nie Anika, je to trpaslík Aj ja som do pudlov blázon. Je mi ľúto toho vášho, aj mne môjho prvého zrazilo auto A môj sen je veľký biely pudel, raz si ho určite zaobstarám

Ahoj Zuzi, tu v Blave chovajú bielych stredných pudlíkov s PP--- stojí 10000,- uff
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Špeciálne pre PORADU ...BRUNO a ALAN......strážcovia firmy , podnikajúci na psí živnostenský list ........za sladkú odmenu ....
DSC00001.JPG  
DSC00002.JPG  
DSC00014.JPG  
DSC00012.JPG  
1/1
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Špeciálne pre PORADU ...BRUNO a ALAN......strážcovia firmy , podnikajúci na psí živnostenský list ........za sladkú odmenu ....
Pekní, pekní, len či za nich odvádzaš odvody súvisiace s podnikaním?.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Pekní, pekní, len či za nich odvádzaš odvody súvisiace s podnikaním?.
Daň za psa ...............odvody do SP a ZP ....... a potom sa vytešujú , že majú náklady na potravu ......teraz budú dostávať aj stravné poukážky v hodnote 55% z ....no však to poznáš .... len neviem či budú mať nárok aj cez dni pracovného pokoja ....:p
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Daň za psa ...............odvody do SP a ZP ....... a potom sa vytešujú , že majú náklady na potravu ......teraz budú dostávať aj stravné poukážky v hodnote 55% z ....no však to poznáš .... len neviem či budú mať nárok aj cez dni pracovného pokoja ....:p
Deň pracovného pokoja, vtedy nepracujú, nemajú nárok papať.:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať