Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

dakujem za ukludnenie
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

andreaS Pozri príspevok
ked uz spominate ochranu pred kliestami... tak som zachytila (aspon pre mna) novinku, ze nie obojok ale privesok na obojok, ktory ma chranit pred kliestami... mate s tym niekto skusenosti?

nasi dvaja tento rok chvalabohu zatial ziadneho... mlady je chlpaty a biely a jedneho som nasla po nom lozit, tak som sa nestihol prichytit... ale starsi je na kratko, tam nemaju tolko roboty predierat sa srstou... a kedze sa radi a casto maznaju tak s tym obojkom nic moc...

a mozno trochu mimo temy... mam trosku zdravotne problemy s alergiou... cakaju ma nove testy (po 14 rokoch...) a bola som rodinnym prislusnikom postrasena, co spravim, ked tam bude alergia na psy (mala som aj predtym, ale velmi slabunku) ... ze ci ich dam prec... a ja ze v ziadnom pripade, vsak nech ma liecia... a odpoved bola, ze ci sa dam radsej zabit ... tak som z toho trochu mimo... problemy mavam len v tomto obdobi kazdorocne, nie cely rok, tak tie psy to asi nebudu... to hlavne... ale priznavam, ze sa zacinam bat vysledkov tych testov...
my sme mali 15 rokov kocura, nikto nemal alergiu, deti ju dostali, az ked nam odisiel, teraz mame cicu a bojuju statocne, pomocou liekov, ked nema problemy, tak sa nic nedeje
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Máte niekto osobnú skúsenosť s používaním Furminatora na vyčesávanie psa alebo mačky? Na internete je veľa pozitívnych hodnotení, ale takých anonymných Oplatí sa ho kúpiť aj napriek jeho otrasne vysokej cene?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

andreaS Pozri príspevok
...

a mozno trochu mimo temy... mam trosku zdravotne problemy s alergiou... cakaju ma nove testy (po 14 rokoch...) a bola som rodinnym prislusnikom postrasena, co spravim, ked tam bude alergia na psy (mala som aj predtym, ale velmi slabunku) ... ze ci ich dam prec... a ja ze v ziadnom pripade, vsak nech ma liecia... a odpoved bola, ze ci sa dam radsej zabit ... tak som z toho trochu mimo... problemy mavam len v tomto obdobi kazdorocne, nie cely rok, tak tie psy to asi nebudu... to hlavne... ale priznavam, ze sa zacinam bat vysledkov tych testov...
Drzim palce, aby si psikov mohla mat dalej. Ja osobne tomu verim, ze skor pomozu,ako uskodia. Pred par rokmi som bola velmi silny alergik,napchavana silnymi liekmi a injekciami. Vadilo mi snad vsetko. Kvitnutia kvetov,pele, baktreie,plesne,srst,kosenie travy a pod. tak som sa rozhodla klin,klinom vybit
Prestahovala som sa do domu so zahradou,zahradu mam plnu rozlicnych kvetov,travnik, mam 3 macky,psa,casto vystiskam aj vseliake susedovie
a neviem, co je alergia ! Moj obvodak,ani alergolog nechapali,prve roky neverili,doteraz krutia hlavami,ako je to mozne...
...asi pomohol ten klin
6 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Llívia Pozri príspevok
Máte niekto osobnú skúsenosť s používaním Furminatora na vyčesávanie psa alebo mačky? Na internete je veľa pozitívnych hodnotení, ale takých anonymných Oplatí sa ho kúpiť aj napriek jeho otrasne vysokej cene?
zavisi od toho akeho mas psa... na mojho je furminator zbytocny...

ja pouzivam len trimovacie hrable a aj to len na oblast chrbata, aby sa odstranila zbytocna srst... moji dvaja to maju radi, lebo ich to aj masiruje

a dakujem za povzdubenie, tiez som nato isla ze klin klinom a nemam pocit ze to bude hlavny dovod... pridruzeny mozno a aj to si myslim, ze nie pes ako taky, ale prach ktory na sebe nanosia, obzvlast nas chlpaty...

uz minuly tyzden pri prvom zhorseni som zrusila zavesy v spalni a nahradila ich roletou a jemnuckymi priesvitnymi organzovymi zaclonami a psy dostali zakaz do spalne... a v spalni mi je fajn... nie je tam tolko prachu a chlpov...

najhorsie mi je v obyvacke, tam mam velikanske zaclony a aj tazsie zavesy a na sedacke kadejake prehozy... takze to pojde vsetko dole, aj tam dame roletky, zaclony musim ozeliet uplne, sedacku dam vytepovat... a ked sa mi bude po tychto zmenach dychat lepsie, tak hlavny problem bude ten prach...
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pes je pôvodu neznámeho Ani vet nevedel, čo to je za rasu (vlastne rasy dokopy v jednom psovi). Ale má dlhú, kučeravú srsť a pĺzne.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Poradili by ste mi, prosím vás, kde by som mohla kúpiť súrne Proplan pre psov buď okolie Hodžovho nám., ev. Šancová ul. a blízke okolie. Polus je pasé.
Ďakujem.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Skús u nejakého veterinára.
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Neda mi nepridat dnesne fotky mojej dcery u koni. Boli sme pozriet nasu kobylu- tu velku ciernu s hviezdou na cele a den bol super, hoci sme ho travili s ponikom !!! Nadherny oddych !!
Obrázok 034.jpg  
Obrázok 014.jpg  
Obrázok 017.jpg  
Obrázok 025.jpg  
Obrázok 028.jpg  

Obrázok 033.jpg  
Obrázok 057.jpg  
Obrázok 077.jpg  
VINETA.jpg  
Obrázok 073.jpg  

Obrázok 061.jpg  
1/1
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

nadherny konik, normalne ti zavidim :-)
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Tak ta nasa Hviezdicka je naozaj lubivy konik, hoci dcera chodieva aj na nej ale ponik ten je sukromny a predsa je len mensi a lepsie s nim moze manipulovat . Ale pravdu povediac nasu by som v zivote nedala za nic je to proste inteligent na urovni a je na nu neskutocny spolah aj ked je mala pri nej. Velmi ju mame radi.
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Ta hneda s hviezdou tu si kupila jedna kocka co mi chodila od dietata do klubu a trenovala som ju aj sa tato kobylka u nas narodila a aj som jej pomahala na svet a uz ma 4 roky ako to leti !!! Ale je tiez nadherna vydarena kobyla. Po tatinkovy.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

pripajam nove video s "nasimi" drobcami:



neviem sa dockat, kedy ich pojdeme pozriet

zaroven pripajam info, ze tieto psicky hladaju milujucu rodinu... spolu s kupou steniatka ziskavaju komplet servis... t.j. pomoc s akymkolvek problemom, poradenstvo o upravu srsti... samozrejme zavisi od miesta kam steniatko poputuje, ale mame vcelku fajn podchytene cele sr
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

AndreaS, toto je od teba strašne nefér . Takto provokovať!!!
Držím hafanom palce, aby sa dostali do dobrých rodín (ku mne nemôže ísť ani jeden ).
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ani nevrav... obavam sa navstevy, aby som domov neniesla novy prirastok... ... su take krasne!!! neviem sa na ne vynadivat... medvediky nase... ale aspon sa zase nabijem energiou, lebo nic nevie dat tolko energie ako steniatka...
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

sú prekrásne
Ja sa tiež pochválim s prírastkom, ide len o dočasnú opateru z útulku ale je prekrásna. Ide asi o 10 mesačnú fenku kokerku. Bola vyhodená a mne ju priniesli ľudia, lebo si mysleli, že je to môj psík, a že mi ušiel. Bola krásna, ostrihaná, vôbec nie zanedbaná. Zobrala som je k zverolekárovi a nahlásila aj policajtom a dali sme aj na facebook, že sa našla. Zverolekár zistil, že je mladučká a že sa hára. Nechal si ju 3 dni a potom mi zavolal, že ju bude musieť utratiť. To som v žiadnom prípade nedovolila a zaniesla som ju do útulku. Pokým sme tam došli, tak sa na výzvu ozvala mladá rodinka z neďalekej obce, že si ju môže vziať do dočasnej opatery. Mali ju asi 10 dní ale ich psík začal veľmi žiarliť a majú dve malé deti, tak že ich psík zaútočil na staršiu dcérku, keď sa maznala so Saškou (tak pomenovali kokerku). Skončila znovu v útulku, kde strašne plakala, tak ju od piatku mám doma. Môj Dany sa s ňou znáša dobre, tak ju mám, pokým sa nenájde dobrá duša, ktorá si ju adoptuje. Je veľmi prítulná, maznavá, poslušná a naučená na poriadok.
Neviem si vysvetliť,ako ju mohol niekto vyhodiť, lebo ak by bola ušla, tak by ju už určite majiteľ hľadal. A nie je z nášho okolia, lebo ani jeden zverolekár nemá o nej záznam.
Keď idem s nimi na prechádzku, tak sa stále smutne pozerá do dvorov rodinných domov, ba pokúša sa aj otvoriť bráničku, tak asi bola v rodinnom dome.
Držte mi palce, aby si našla dobrých majiteľov, zaslúži si to.
Jej fotky sú vo výzve útuloku Tuláčik.
Naposledy upravil verkaz : 27.06.11 at 09:13
4 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Su nadherneeeeeeeee!!!!!
0 0
PLUMERIA PLUMERIA

PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

Volám sa Soňa :-)
Pridávam aj ja mojho miláčika.....moja najvačšia láska....:-)
012.jpg  
060.JPG  
013.jpg  
005.jpg  
1/1
2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

roztomiléééé
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať