Zavrieť

Porady

euro business slovakia

Dobry den ,prosim vas ma niekto skusenosti s firmou euro business slovakia so sidlom v Banskej Bystrici, poskytuju vraj uvery za isty poplatok. Pravdepodobne som sa stala obetou podvodu ,po podpisani zmluvy vypytali si poplatok za sprostredkovanie uveru a potom sa po nich zlahla zem nefunguje žiadne telefonne čislo.Dakujem za odpoved.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

zdravim Vas, poznam tuto spolocnost mala som dobru skusenost. v podstate sa Vam zo sidla ozvu sami ak ste dali seriozne kontaktne udaje.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Dobrý deň. Ja mám tiež záujem o úver z tejto firmy a preto si zháňam bližšie informácie. Zatiaľ sme v telefonickom kontakte a z ich prístupu som milo prekvapená, no predsa sa obávam. Lu.ka, máte s nimi už dlhšiu skúsenosť? Ďakujem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem,požičky z takýchto všelijakých firiem- nemám k ním doveru- keď už tak radšej banku...
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Ale keď máte zápis v bankovom registri, tak Vám nič iné neostáva. Aj napriek tomu, že som chcela ručiť nehnuteľnosťou v banke som nepochodila a dokonca mi bolo povedané, že mám ísť do nebankovej spoločnosti a potom môžem prísť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hviezdy Pozri príspevok
Ale keď máte zápis v bankovom registri, tak Vám nič iné neostáva. Aj napriek tomu, že som chcela ručiť nehnuteľnosťou v banke som nepochodila a dokonca mi bolo povedané, že mám ísť do nebankovej spoločnosti a potom môžem prísť.
OK,nevedel som,že máš zápis-ale fakt si daj pozor, lebo medzi takýmito požičkovými firmamy je strašne veľa..., no ako to povedať slušne...
A tykaj mi kludne...
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Dolezite je citat, co clovek podpisuje (zmluvu, obchodne podmienky) - a nasledne aj dodrziavat to, k comu sa zaviazal.
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Je to pravda, že človek si musí dôkladne prečítať čo podpisuje. Keď som s nimi telefonovala, tak mi povedali, že pred tým ako zmluvu podpíšem si ju môžem dať skontrolovať svojmu advokátovi a až potom podpísať ak budem s podmienkami súhlasiť. Tak neviem, ale v mojej situácii je to asi jediné rozumné riešenie, lebo telefonovala som do viacerých firiem a už ten prístup bol celkom iný.
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

ale ano mam skusenost uz dlhsiu, som "nepriechodna" v banke z dovodu ze mam dve deti tak som to skusila. pravdaze som hladala ja a nasla som. velmi som sa potesila. je to seriozna spolocnost! samozrejme vsetci sme ludia a chybime preto dolezite je hlavne napisat skutocne a pravdive kontakty na seba telefon a e-mail aby vas mohli kontaktovat! priamo z firmy vas kontaktuju a daju vam info ake potrebujete. No opatrnosti nikdy nie je dost ako sa hovori tak si zmluvu skontrolujte! ja som problem nemala su to mily ludia odporucila som aj znamim a tiez su spokojny zatial ziadny problem len treba komunikovat
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Ďakujem za pozitívnu informáciu, len mám problém, že treba vyplatiť dopredu nejakú splátku a s tým mám problém, lebo toľko financií nemám. Akú skúsenosť máte s tým vedia to nejako upraviť, alebo nie? Ďakujem
0 0
jozzo269 jozzo269

jozzo269 je offline (nepripojený) jozzo269

Dobry den mam velmi dobru skusenost s eurobusiness slovakia vybavoval som si hypoteku a nikde ma nevybavili a prisiel som o 18 tisic. V eurobusinuse som zaplatil zakladny poplatok a za 3 tyzdne som uz mal peniaze no proste super. Ak chcete mam na niektorych kontakt. Maju uvery aj pre zivnostnikoch. Pekny den prajem
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Dobrý deň. Ďakujem za informáciu ja tiež skúšam už viac ako mesiac zohnať úver na splatenie iných a dosť nevýhodných, kvôli ktorým som sa dostala do registra a preto mi v banke úver zamietli a odporučili ma na nebankovú spoločnosť a keď budem mať všetko splatené mám sa vrátiť a potom mi ho poskytnú. Minulý týždeň som sa spojila s touto spoločnosťou no zatiaľ ma odrádza ten poplatok, lebo mi povedali, že sa jedná o 2x290Eur, lebo by som to potrebovala vybaviť v zrýchlenom konaní. Bol to aj u Vás tak vysoký poplatok? Ďakujem.
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

no s poplatkom asi neurobia nic, ja som zaplatila, urcite netreba platit pokial neni spisana ziadost o pozicku pripravte sa ked pred vami ziadost zacnu pisat vtedy je to v poriadku
0 0
Endžinka Endžinka

Endžinka je offline (nepripojený) Endžinka

Prečo sa obraciate na rôzne fin.spoločnosti s ktorími nemáte žiadne skúsenosti???Treba sa pozrieť akí úrok ste podpísali alebo ak máte internet tak si pozrite rôzne banky s rôznymi úrokmi a pod.podmienky,mes.splátky..
Ja osobne robím s financiami,ale nikto my neplatí žiadny poplatok ani neplatí žiadnu vopred danú splátku!!!
Viete dnes je podvodníkov veľa síce jednému pomôžu,ale ostatných piatich môžu podviesť.
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

Dobrý den pani alebo slečna Endžinka.
Čítal som váš príspevok, a musím naň apelovať. Prečo rozne fin.
spoločnosťi ???. No tí ľudia čo tu píšu, sú určite v bankovom, tak
aj nebankovom registry, a nehnutelnosť majú založenú, alebo
nie. Vy udávate, že pracujete z financiami, (tak sa pýtam z
akými)? Skúste teda osloviť polovičku z týchto inzertantov, a
uvidíme, či im pomožete. Musím povedať, že viem čo im poviete (
BOHUŽIAL, NEDÁ SA NIČ ROBIŤ ). Také sú vaše možnosťi. Tak
nechajme voľný priebeh tejto spoločnosťi, a tí čo u tej
spoločnosti, už zaplatili poplatok na úver, uvidíme či ho dostanú. Ja som si
tam tiež vybavoval úver, zaplatil som 145eur, tak uvidíme. Ak ho
dostanem, budem všetkých informovať. Mám na to 3 týždne, ale
ja dám mesiac, a uvidíme. Verte viem čo viem, a ak ho dostanem poviem vám viac.
Za pochopenie dakujem.
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Tiež som sa obracala na banky, ale nikde som nepochodila, lebo som v registri a aj napriek tomu, že som chcela ručiť vlastnou nehnuteľnosťou. Vopred si síce banky nič neberú, ale potom si to pekne narátajú. A tiež v jednej nemenovanej banke mi povedala pracovníčka, aby som išla do nebankovky a keď si všetko vyplatím môžem prísť. Tak k akej pomoci sa vlastne človek v banke dostane? Z 13% vám dajú 11,5% a myslia si ako sme Vám pomohli. Toto je tiež moja osobná skúsenosť asi s pred 1,5 roka. Tak čo mi poradíte teraz?
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

Nemožete platiť 2x290, lebo to je 2x145eur. Keď ste to spravila, ako píšete je to chyba.
Táto správa je pre( hviezdy ) pisatela.
Naposledy upravil bianta : 20.08.09 at 14:55 Dôvod: Nezadanie oslovenia.
0 0
hviezdy hviezdy

hviezdy je offline (nepripojený) hviezdy

Nie zatiaľ som ešte nič neplatila, momentálne si ešte len zisťujem informácie o tejto firme.
0 0
bianta bianta

bianta je offline (nepripojený) bianta

hviezdy Pozri príspevok
Nie zatiaľ som ešte nič neplatila, momentálne si ešte len zisťujem informácie o tejto firme.

Verte o tej firme nič moc nezistíte. V čechách je to Euro Makler, asi tak.
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

1. o tejto firme sa daju zistit rozne informacie
2. spolocnost má zastupenie vo viacerích krajinach
3. Nerozumiem preco sa niektori zakomplexovani ludia snazia znechutit zivot tím ostatnim, JA SOM BOLA TIEZ NAIVNA A POCUVALA SOM NAZORY TICHO LUDI ALE JEDNEHO DNA SOM POVEDALA DOST!!! MAM SVOJ ROZUM SVOJE SCHOPNOSTI!!! A VIETE CO SA STALO? Z MAMICKY DVOCH DETI, KTORA OSTALA KVOLI CHLAPOVI POMALY NA ULICI SA STAL NIEKTO! A PRAVE VDAKA EURO BUSINESS SLOVAKIA PRETOZE VDAKA NIM MAM TERAZ BYT! POVEDZTE MI VY MUDRE HLAVY Z BANKY?? DALI BY STE BYVANIE MAMICKE S DVOMI DETMI? DALI BY STE MOZNOST CLOVEKU, KTROY SA NECHTIAC DOSTAL DO PROBLEMOV? JAJ TAK AKO TU BOLO SPOMENUTE POKRCITE PLECAMI A TO JE VSETKO!!!! HLAVNE ZE HUNDRETE A ODRADZATE!!! NECHAJTE LUDI SLOBODNE ROZHODNUT SA
0 0
lu.ka lu.ka

lu.ka je offline (nepripojený) lu.ka

na prijate peniaze Vam urcite musia vystavit prijmovy doklad vo vyske 145 eur alebo expres 290 eur viac nie menej tiez nie menej a zaroven vam do ruk dat zmluvu - kopiu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať