Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto funguje....je to síce "masaker" ale funguje....
http://wanda.atlas.sk/ako-schudnut-d...ie/810571.html
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nejako sa mi moc nedarilo tak som začal chodiť do fitka .Konečne sa to pohlo dolu a hlavne sa cítim o 100% lepšie.Nikdy predtý som do fitnes nechodil a môžem len odporúčať.
http://www.body-line.sk/aerobik-skupinove-hodiny/
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak vela šťastia a nech ti to vydrží na furt a hlavne nech ťa nič nebolí....
ja necvičím schudla som a hlavne nič ma nebolí.....
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dva roky mi chrbticu kurírovala jedna žena.Konečne som sa začal cítiť v pohode.Ona mi odporučila cičenie.Doma som sa akosi nevedel prinútiť.Ale ja som blázon a keď niečo robím tak to robím na 100%.Zachvíľu tam budem robiť inštruktora.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám chrbticu tiež v prdeli, na krčnej narušené platničky, v strede chrbta zrastené 4 stavce, ale cvičko mi vždy urobilo dobre na chrbticu...ale mňa už boleli kolená, bedrový klb, ešte ostali chodidlá ale to ráno rozchodím a je OK, ja som dlho robila skákavé cvičko, viem že som ho robiť už dávno nemala....kondične som stíhala, ale ráno som sa musela steny držať ked som išla dole schodmi.....mám o rok viac ako ty.....
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
43 r.?Mne pomohlo s tou chrbticou neustále naprávanie a výživa.Zatiaľ chvalabohu pomohlo.Keď ma to chytilo tak som si nedokázal predstaviť ,že by som niekedy skákal na trampolíne.Teraz je to super .Verím že mi to vydrží.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pozor na to naprávanie...ak je nejaký problém už so stavcami...netreba sa nechať naprávať, mňa lekárka varovala. Mne pomáhajú každý týždeň masáže a cvičenie. Bohužiaľ teraz som už poriadne necvičila dva roky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hej do septembra 43...takže robíš cvičko v kolektíve...tiež som robila kolektívne cvičko je to fajn, aj ked viem vo fitku cvičiť sama aj na strojoch..kedysi dávno som na MD chodila...ale to je už svinsky dávno....základ je mať dobrú obuv, ale to určite vieš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože Danielka, ja stále snívam, že budem chodiť pravidelne na masáž a neviem nejak naskočiť na ten "masážny vlak" a pritom kolegyňa bankuje a masážuje a druhá tiež masážuje, a ešte v robote su nejaké stroje na masáž chrbta a ja nikde nechodím..pomoc aká som ja trúba
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Teraz som nebola masírovaná od liečenia....nejako nebol čas a potom operácia. Ale ako príde dcéra domov, tak mi privezie moju masérku ku nám aj s masážnym stolom. Už sa neviem dočkať...masáž potrebujem teraz ako soľ. A keď dostanem vychádzky, budem chodiť znova pravidelne aspoň raz v týždni. Že to mám robiť... tak mi poradil neurochirurg v Košiciach. Inak ja rada cvičím kalanetiku...mám doma DVD a som spokojná...vedela som sa prinútiť. Lenže bohužiaľ, jedna nevydarená operácia mi obrátila život hore nohami...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Najlepšia operácia je žiadna operácia.Ja mám špičkovú naprávačku kostí.Žiadny samouk.Doktor mi pomohol akurát tak že mi pichol injekcie z ktorých mal bakšiš.Cvičím v kolektíve samé kočky tak mám motiváciu naviac.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to je super samé baby...k nám na tae-bo, ked prišiel chlap tak už viac neprišiel...slabý jedinec doma asi zdochol...moj obv.dochtor tiež napráva...najprv RTG....ak už niekoho pozná ako je "vychýlený" aj bez...
inak v septembri sa chystám cvičiť do Tučepi, tiež samé baby.....cvičí sa ráno večer s vlastnou váhou tela...tento rok večer že latino....cvičko
Naposledy upravil lujza.j : 04.05.13 at 21:48 Dôvod: preklep
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Lujzi to by sa aj mne páčilo...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som bol zatiaľ štyrikrát ,sám medzi peknými ženami .Tiež na mňa čumia ako na mimozemšťana. Ale pomáha mi to v nežraní chcem mať peknú postavičku bez slaniny.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No to máš ozaj dobrú inšpiráciu....
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
To si buď istá.Keď to vidím ako predo mnou trasú pozadím ani spať nemôžem.Mi to zrýchluje tep ,tlak a odbúravanie tukov.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať