Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

tak som dnes večer po príchode z roboty, zjedla pol misky boršču a pol syra s tromi zemiakmi, ja viem, že večer sa už nesmie, no ale aj tak som hrdá, že som nezjedla toľko čo inokedy
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Planujem si to pripnut na chladnicku....az mi tej pani luto..

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja skôr ľutujem tvoju chladničku - veď ju preváži
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1 Pozri príspevok
Planujem si to pripnut na chladnicku....az mi tej pani luto..

a čo tento chudáčik a on pritom zato nemôže
0 0
Lubo44 Lubo44

Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Lubo44 Pozri príspevok
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným.
šikuláčik tak nech sa darí ďalej....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Lubo44 Pozri príspevok
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným.
aj niečo cvičíš?
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Lubo44 Pozri príspevok
Ahojte, tak ako sa darí so zhadzovaním kilečiek? Ja zatiaľ cca 6 kg za mesiac a pol. Ešte aspoň raz toľko a budem spokojný. Držím palce aj ostatným.

To je teda úspech
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

No ja viem, že treba aj cvičiť ale mňa by zaujímalo či niečo aj papá. Lebo ja keď nepapám tak musíííím spať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivenka Pozri príspevok
No ja viem, že treba aj cvičiť ale mňa by zaujímalo či niečo aj papá. Lebo ja keď nepapám tak musíííím spať.
všetko okolo redukcie hmotnosti začína v hlave
0 0
Lubo44 Lubo44

Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

lujza.j Pozri príspevok
aj niečo cvičíš?
Snažím sa jesť v pravidelných intervaloch. Upravil som jedálniček, jem zdravšie jedlá, len chudé mäso (hydina, ryby), veľa zeleniny a ovocia, obmedzil som sladké, pijem len minerálku. A večer pri správach cvičím na rotopede (cca 30 min.). A ešte keď výjde čas a počasie tak si zájdem na svah, trochu polyžovať. Okrem toho som ešte vysadil 2.,3.,X-tú večeru , tak sa sanžím po ôsmej večer už nič nejesť (to je ale asi najťažšie ). Ale samozrejme, aj ja som len človek a sem tam teda dobre "zhreším". Veď kto by odolal tekej čerstvo zaúdenej, voňavej klobáske. Alebo, kolegyňa robí neskutočne dobrú škvarkovú pomazánku a nosí nám do roboty "koštovku". Tak to by bol hriech si nedať . A vlastne bez takýchto úletov by som to možno ani nevydržal. Samozrejme, súhlasím s tým že všetko je v hlave. Tak keď človek chce, tak sa dá aj schudnúť.
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja sa snažím jesť menej, ale väčšinou to teraz dopadne tak, že v robote stihnem tak 3 kávy a liter čaju, medzi tým nejaká hrianka, a keď prídem domov, tak nastáva koniec sveta jedlu, zbodnem čo vidím, a do večera nahadzujem účto a popritom niečo zobem /slnečnicové semienka napr./ a uvarím si zo dva litre čaju, a hovorím si , že keď skončí 31.marec tak už bude lepšie, aj už bude čas ísť von a budem sa dokonca viac hýbať. ešte som sa od novembra neodvážila postaviť na váhu, ale pohľad do zrkadla a možnosť nosenia jedných riflí dookola mi hovorí svoje.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.redukcni-dieta.cz/
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja sa idem pochváliť svojím úspechom. Za 13 dní som schudla -4 kg, a po 3 cm v páse bokoch , a na nohe....A vôbec som necvičila, len som upravila stravu...... Pocit je super, pokračujem ďalej......... Kúpila som si teraz knihu fresh diet , naštudujem a uvidím .....
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam, teda, však keď nám to chudnutie pôjde tak dobre a ľahko, vláda nám ho hodí do zákona a budeme ho musieť rešpektovať...ako všetky bl*osti, čo nám servíruje...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

6 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja sa idem pochváliť svojím úspechom. Za 13 dní som schudla -4 kg, a po 3 cm v páse bokoch , a na nohe....A vôbec som necvičila, len som upravila stravu...... Pocit je super, pokračujem ďalej......... Kúpila som si teraz knihu fresh diet , naštudujem a uvidím .....
to u mňa platí tiež, keď som po dvoch veľkých
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

10 prírodných spaľovačov tukov.

Neděle v 16:15


Sú ideálne pre váš zoštíhľovací program. Zaraďte ich do jedálneho lístka čo najčastejšie, kombinujte ich s pohybom a športom. Sú to: voda, zelený čaj, cmar, citrón, zázvor, škorica, čili, cibuľa, treska, rastlinné klíčky.



Voda: uhasí smäd, naplní žalúdok, zmierni pocit hladu, oživí lenivý metabolizmus a to všetko bez jedinej kalórie. Ak denne vypijete 2l.vody,najlepšie jeden pohár pred každým jedlom, zjete menej až o 100 kalórií.

Zelený čaj : brzdí ukladanie tukov v tele a v pečeni, urýchľuje spaľovanie kalórií, znižuje hladinu cholesterolu a oxidantami, vhodné je vypiť dve šálky denne.


Cmar : pol litra bielej kyslastej tekuti

ny, pokryje už 15% dennej potreby vápnika, obsahuje málo tuku, je bohatý na bielkoviny a lecitín, plus acidofilné baktérie, ktoré podporujú trávenie.

Citrón : obsahuje najväčšie množstvo vitamínu C, ktorá podporuje imunitu v ľudskom tele spolu s vitamínom B6 riadi tvorbu L-Karnitínu, podporuje očistu pečene a obličiek pri chudnutí.


Zázvor : štipľavo ostré látky, ktoré sa nachádzajú v čerstvom korení podporujú látkovú výmenu, krvný obeh a trávenie a tým pomáhajú vylučovať tuk z tela, vynikajúce je piť zázvorový čaj a pre regeneráciu zázvorové pivo podľa hmotnosti.


Škorica : zabraňuje aby hladina inzulínu vo vašom tele viac ako treba, ak ju použijeme ako dochucovadlo u niektorých sladkých jedál, znížime tým hladinu cukru v krvi.


Čili : podobne ako športová aktivita aj malé čerstvé papričky podporujú krvný obeh, urýchľujú termoreguláciu a zvyšujú spotrebu energie, hoci len nakrátko a dočasne.


Cibuľa : zlepšuje prekrvenie, podporuje trávenie a metabolizmus, urýchľuje spaľovanie tukov, najlepšie konzumovať za čerstva nakrájanú, pri nežiaducom nadúvaní použite Espumizam.


Treska : je bohatá na bielkoviny, neobsahuje žiaden tuk a má vysoký obsah jódu, ktorý pomáha upravovať hmotnosť, treska alebo iné morské ryby zaraďte do jedálnička aspoň 2x týždenne.


Rastlinné klíčky : sú bohatým zdrojom enzýmov, ktoré podporujú trávenie, obsahujú rastlinné bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály, znižujú hladinu cholesterolu v krvi a riziko rakoviny.

Záver : Nejedzte rýchlo, nejedzte v strese ,hlavne jedzte a nehladujte.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať