Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Dôležitým pomocníkom pri naštartovaní metabolizmu je tiež vitamín B. konkrétne vitamín B-12 je základným vitamínom pre energiu. Pokiaľ pociťujete nedostatok energie, ideálne je užívať B komplex spolu so samostatným vitamínovým preparátom B-12. Proti únave je účinný tiež Koenzým Q10, L-Carnitine a extrakt zo zeleného čaju. Tieto látky sa nachádzajú tiež prirodzene v potrave, preto sa tiež odporúča častá konzumácia čerstvej alebo len mierne tepelne upravenej zeleniny a ovocia.
2 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
...u mňa je to s tým chlastom asi trochu problém, koľkokrát pri odchode z práce vylievam zvyšok pollitrového čaju, lebo jednoducho sa mi nežiada piť... ale pracujem na sebe, snažím sa to zlepšiť...
ideme do toho, evuš?
(len mám trochu obavy z následkov tej citrónovej vody nalačno - či sa mi podarí dôjsť bez ujmy do práce, he he)
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

A.Helenka Pozri príspevok
...u mňa je to s tým chlastom asi trochu problém, koľkokrát pri odchode z práce vylievam zvyšok pollitrového čaju, lebo jednoducho sa mi nežiada piť... ale pracujem na sebe, snažím sa to zlepšiť...
ideme do toho, evuš?
(len mám trochu obavy z následkov tej citrónovej vody nalačno - či sa mi podarí dôjsť bez ujmy do práce, he he)
...no ja mám výšku asi 172 cm, váha terajšia 75 , takže dnes kupujem vitamín B12, kilo citrónov a môžeme začať... ešte sa musím premerať po "partiách" a het za vytúženou váhou , oky ? Inak ja denne slopnem asi 2-3 litríky vody bežne...
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
....evuš, ak si čítala môj prvý príspevok, tak sa iba tíško hanbím, ja mám výšku cca takú ako Ty a hmotnosť podstatne rozdielnu, och... ale musím sa pochváliť čo sa týka pitného režimu, dnes som už stiahla 1,5 l. Netuším sama, ako sa mi to podarilo, ale rolku určitého druhu papiera ani nestíham odkladať...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

A.Helenka Pozri príspevok
....evuš, ak si čítala môj prvý príspevok, tak sa iba tíško hanbím, ja mám výšku cca takú ako Ty a hmotnosť podstatne rozdielnu, och... ale musím sa pochváliť čo sa týka pitného režimu, dnes som už stiahla 1,5 l. Netuším sama, ako sa mi to podarilo, ale rolku určitého druhu papiera ani nestíham odkladať...
A.Helenka, čítala som...neviem síce Tvoj vek, ale Ty máš až 4 deti, takže nerieš rozdiel v hmotnosti - brala si lieky... , a chválim Ťa, že začínaš prijímať viac tekutín - to je tiež veľmi dôležité... pomeraj sa i Ty - pás, boky, prsia a môžeme si cez ss zasielať úbytky , "ve dvou se to táhne líp" , dúfam, že na Vianoce bude nejaké to kilečko tam-tam...
0 0
pepa78 pepa78

pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

Vyšší výdaj ako príjem, je to čo nás chudnúcich posunie ďalej...ja sa nejak extra nekontrolujem, jem v podstate všetko, samozrejme s mierou, popritom pravidelne behám a od januára 2011 som dal dole 11 kg...a je to vidieť a hlavne, ja sám sa lepšie cítim

Tak veľa zdaru
3 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
evuš Pozri príspevok
A.Helenka, čítala som...neviem síce Tvoj vek, ale Ty máš až 4 deti, takže nerieš rozdiel v hmotnosti - brala si lieky... , a chválim Ťa, že začínaš prijímať viac tekutín - to je tiež veľmi dôležité... pomeraj sa i Ty - pás, boky, prsia a môžeme si cez ss zasielať úbytky , "ve dvou se to táhne líp" , dúfam, že na Vianoce bude nejaké to kilečko tam-tam...
moja, mám práve čerstvo štyridsať a, áno, 4 deti, ale toto nechcem zneužívať ako výhovorku, nie je to dôvod chodiť rozkysnutá a cítiť sa nepríjemne, nie?
na to, ako sa posielajú ss-ky musím ešte prísť, nie som ešte taká ostrieľaná tu na Porade, a nabrať odvahu prezradiť svoje hrozné parametre, uffff...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som bola cez víkend na stretku zo školy. A jedna spolužiačka schudla, možno aj na polovičku svojej predošlej váhy. V škole bola tak trochu pri sebe. A teraz má dve deti. Povedala, že si upravila stravu a cvičí. Prácu má sedavú..
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

A.Helenka Pozri príspevok
moja, mám práve čerstvo štyridsať a, áno, 4 deti, ale toto nechcem zneužívať ako výhovorku, nie je to dôvod chodiť rozkysnutá a cítiť sa nepríjemne, nie?
na to, ako sa posielajú ss-ky musím ešte prísť, nie som ešte taká ostrieľaná tu na Porade, a nabrať odvahu prezradiť svoje hrozné parametre, uffff...
Stačí si kliknúť na meno a tam je poslať súkromnú správu..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepa78 Pozri príspevok
Vyšší výdaj ako príjem, je to čo nás chudnúcich posunie ďalej...ja sa nejak extra nekontrolujem, jem v podstate všetko, samozrejme s mierou, popritom pravidelne behám a od januára 2011 som dal dole 11 kg...a je to vidieť a hlavne, ja sám sa lepšie cítim

Tak veľa zdaru
...viacerí už napísali ...

No potom je na mieste aj otázka ...dokedy to môže trvať ???

...veď ani vo financiách sa to nedá , nie to ešte aj pri organizme ako takom ...

Skolabujú obe ...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

A.Helenka Pozri príspevok
moja, mám práve čerstvo štyridsať a, áno, 4 deti, ale toto nechcem zneužívať ako výhovorku, nie je to dôvod chodiť rozkysnutá a cítiť sa nepríjemne, nie?
na to, ako sa posielajú ss-ky musím ešte prísť, nie som ešte taká ostrieľaná tu na Porade, a nabrať odvahu prezradiť svoje hrozné parametre, uffff...
Helenka, ak je to problém, nemusíš povedať pôvodné cm, ale len tie, keď budú -, čiže napr. prsia -2cm, pás -1 cm, boky -2 cm a tak /ale nám verím ešte skôr, než sme začali, však ?? /
No neboj, už aj ja sa cítim vo svojej koži, skôr ako v koži vyžratej medvedice... Kde je tých nádherných 62 kg ??! Čo rok manželstva, to rok nadváhy ... fšak, ak budeme spolu 40 rokov, to budem mať cez 100 a to už ani OP nepotrebujem, rovno zakálací list
Takže od dnes chudneme ?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
...viacerí už napísali ...

No potom je na mieste aj otázka ...dokedy to môže trvať ???

...veď ani vo financiách sa to nedá , nie to ešte aj pri organizme ako takom ...

Skolabujú obe ...
...uf, Juraj, ja som čítala, že pri orgazme
Nemboj, my nebudeme chudnúť diétami, ale pohybom a zmenou jedálnička, a nie drasťárňami - na tie teda nie som
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A.Helenka Pozri príspevok
... ako tu už ktosi v tejto téme napísal, aj ja by som ocenila skúsenosti tých, ktorí prudko pribrali po liekoch, čo je aj môj prípad.
Ja osobne absolútne neverím žiadnym diétam, "nežratiu", hladovkám, prípravkom na chudnutie a iným blbostiam, je mi jasné, že treba jesť často, menšie porcie a viac sa hýbať, dodržiavať pitný režim. Chcela by som radu, ako nanovo naštartovať metabolizmus.
strava 5x denne
cvičenie 3-4x týždenne
pitný režim 2-3l

týmto naštartuješ metabolizmus, už som ti to písala.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš Pozri príspevok
...uf, Juraj, ja som čítala, že pri orgazme
Nemboj, my nebudeme chudnúť diétami, ale pohybom a zmenou jedálnička, a nie drasťárňami - na tie teda nie som
...a nemáš jedno ???

Pohyb , tak pohyb ...
Spotíš sa tak či tak ...
Záleží len od okolností , kto si ako predstavuje ten výsledok ...
Akurát , že ten jeden je oveľa príjemnejší ...

Drasťárny ...???

Hm , dnes som sa celkom slušne dokatoval , pohyboval sa a narábal s kameňmi pri stavbe múrika ...
Ale taký pohyb večer na dobrú noc by som si ešte vedel predstaviť ...dal by som si povedať ...
1 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

no...mate uz najlepsi recept na schudnutie okrem diety?
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

1Dara Pozri príspevok
Prísna varianta

Raňajky
* 2 vaječné bielka na tvrdo, káva bez cukru
* cottage syr
* nízko tučný tvaroh
* prazenica zo styroch bielok, k tomu dva racio chlebiky

Desiata
* 1 banán
* 2 kiwi
* grep
* pomaranč

Obed
* Polievka (kurací, hovädzí, alebo zeleninový vývar )
* 100 gr. kuracie prsia, 100 gr. ryža
* 100 gr morčacie prsia, 100 gr. varené zemiaky
* 150 gr rybie filé,100 gr ryža
* 150 gr hovädzí steak, zelenina

Olovrant
* 1 banán
* 2 kiwi
* grep
* pomaranč

Večera
* 180gr tuniak vo vlastnej šťave, 2 listy z čínskej kapusty
* nízkotučný tvaroh
* zeleninová misa ( brokolica, uhorka, paprika, paradajka)

z uvedeného si vybrať podľa chuti a dostupnosti


2. večera – aj je veľký hlad tak grep

Pitný režim
* voda
* minerálka
* cola light
* káva, čaj bez cukru
* suché víno

používať minimum soli a váha jedla je vo varenom stave
ak sa dá vydržať 6 týždňov
dôležitý je úbytok v cm, nie v kg!

- pozor tí ktorí majú problém s nejakou zložkou z uvedených potravín – poraďte sa s lekárom (hlavne grep a kombinácia liekov)

------------
este doplnim - varenie je len na vode bez tuku!
ale najprv...nemas nejaky postup, ktory stiahne zaludok? az potom sa to da vydrzat
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
evuš Pozri príspevok
...uf, Juraj, ja som čítala, že pri orgazme
Alebo aj tak

Preložím.

I tak še dá.
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

duves Pozri príspevok
No ja som na tom podobne. Tiež + 10 kil, ale za 7 rokov, vyška 178, z 76 na 86.
nechapem na co sa stazujete (aj zadavatel), ved mate dobru vahu na svoju vysku
Naposledy upravil BIZAL : 13.09.11 at 17:21 Dôvod: si, sa...
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

katalóg Pozri príspevok
Tabuľky sú neúprosné. Ešte aj v šesťdesiatke je diktát štíhlosti.
Dá sa aj tancom pre seniorov udržať kondíciu a krásne držanie tela.(V rodine príklad.)
O.i. ešte tu nikto nespomenul psychiku a vplyv na váhové výkyvy, priberanie.
s chodakmi
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

adi11 Pozri príspevok
..alebo si zadovazit havinka a on prinuti od PC..
mojmu sa nedari
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať