Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Z akej váhy?ľahko sa chudne ľuďom čo majú nadnadmernú nadváhu.
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Nie je to individualne?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Podľa mňa keď ak ma Tono 90kg a výšku 177 tak to ešte nieje nič hrozné , ale keď má niekto 165cm a 75kg tak to už je hrozné
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
už mám len 86 kg.A nedržím žiadnu dietu ani nerátam kalorie len trochu menej žerem.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Dnes, 20:28
Podľa mňa keď ak ma Tono 90kg a výšku 177 tak to ešte nieje nič hrozné , ale keď má niekto 165cm a 75kg tak to už je hrozné

takže u chlapa OK, a 165cm vysoká žena by mala mať asi koľko, podľa teba?
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

lujza.j Pozri príspevok
pivko Dnes, 20:28
Podľa mňa keď ak ma Tono 90kg a výšku 177 tak to ešte nieje nič hrozné , ale keď má niekto 165cm a 75kg tak to už je hrozné

takže u chlapa OK, a 165cm vysoká žena by mala mať asi koľko, podľa teba?
Asi das 30...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BIZAL Pozri príspevok
Asi das 30...

a skončí ako anorektička
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

kopretinka Pozri príspevok

a skončí ako anorektička
Neboooj, ani nezačne byť...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
50kg
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

To predsa zalezi od typu postavy, nie? A...chude zeny nikto nechce, skoda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BIZAL Pozri príspevok
To predsa zalezi od typu postavy, nie? A...
chude zeny nikto nechce, skoda.
...vitaj v klube ...


....he .......že diky , Barbie ....

0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

buchač Pozri príspevok
...vitaj v klube ...


....he .......že diky , Barbie ....

Mám to ja šťastie, ze nemám 50kg
Ani nám ženám sa nepáčia chlapi pod 90
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BIZAL Pozri príspevok
Mám to ja šťastie, ze nemám 50kg
Ani nám ženám sa nepáčia chlapi pod 90
...vitaj v klube ...
0 0
bcjan bcjan

bcjan je offline (nepripojený) bcjan

odporúčam jesť pravideľne!!! osobne si myslím, že to je odpoveďov pre všetkých ľudí aj ženy.
2mesiace som jedol podľa pravidiel delenej strany + dodižiaval som pravidelnú stravu a to: /pár krát som delenú stravu porušil/

7:00 raňajky
10:00 desiata
12:00 obed
15:00 ??
17:00 večera č.1
20:00 večera č. 2

výsledok za 2 mesiace som schudol 8kíl, čo pri mojej výške 183 a vtedajčích 92kg som schudol na 84kg, čo je super výsledok.
takže odpoveďov je len pravidelnosť + cviČenie.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

odporúčam jesť pravideľne!!! osobne si myslím, že to je odpoveďov pre všetkých ľudí aj ženy.
2mesiace som jedol podľa pravidiel delenej strany + dodižiaval som pravidelnú stravu a to: /pár krát som delenú stravu porušil/

7:00 7:00-9:30 raňajky
10:00 10:15-11:30 desiata
12:00 12:30-14:00 obed
15:00 15:00-17:00 ?? zobkanie
17:00 19:00-20:00 večera č.1
20:00 22:00-22:30 večera č. 2 tzv. dorážačka

výsledok za 2 mesiace som schudol 8kíl, čo pri mojej výške 183 a vtedajčích 92kg som schudol na 84kg, čo je super výsledok. stále rovnako
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bcjan Pozri príspevok
odporúčam jesť pravideľne!!! osobne si myslím, že to je odpoveďov pre všetkých ľudí aj ženy.
2mesiace som jedol podľa pravidiel delenej strany + dodižiaval som pravidelnú stravu a to: /pár krát som delenú stravu porušil/

7:00 raňajky
10:00 desiata
12:00 obed
15:00 ??
17:00 večera č.1
20:00 večera č. 2

výsledok za 2 mesiace som schudol 8kíl, čo pri mojej výške 183 a vtedajčích 92kg som schudol na 84kg, čo je super výsledok.
takže odpoveďov je len pravidelnosť + cviČenie.
je nasledovná.......blbosť jak TRAKY ............hotové Rudolfovo číslo........



...ale v podstate sa dá súhlasiť......

Za dva mesiace 8 kíl ...?
Za tri - štyri som dal dole cca 3x viac ...
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Diety, hladovky, delene stravy....staci ak clovek stiahne ten svoj roztiahnuty zaludok a je to. Vacsinou je to o prezierani a jedeni toho, na co ani nemame chut a nies me hladni, len to robime automaticky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Dnes, 07:06
50kg

waw, takže takzv. "kostejka" kostnaté kolená, ramená a pichľavé lakte + vráskavý ksicht.

ja mám 165cm, ale 50kg teda nemám ani by som nechcela mať a ťažko by som ich pri mojej svalovej predispozícii dosiahla. vždy je niečo na úkor niečoho iného, moje heslo som tu už písala viac krát "radšej trochu väčší zadok ako vráskavý ksicht" s 50kg by mi asi ťažko niekto povedal, že moja dcéra je moja sestra-dvojča, či som mala decko v 15r a pod. aj ked momentálne potrebujem dať dolu pár kíl /nie je to žiadna tragédia/ cvičenie nastavené teraz na 3x + sobotná makačka 4-5h upratovanie, pravidelná strava s nízkym glykem.indexom + pitný režim 3l a upratané v hlave ja mám ten problém, že ja ked schudnem tak najprv z tváre a prstov na rukách raz mi moj "pán bytný" hovorí, "prosim ťa ty nechudni, lebo schudneš 5kg tak na rukách ti vylezú žili a vyzerajú ako keby si mala 80r" no moj chlap je zaťažený /aj/ na ženské ruky to je prvé čo si na žene všimne,podľa toho súdi....
1 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

A potom niet ani cici ani rici...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať