Zavrieť

Porady

nefér spôsoby slovak telecomu

optimistka
ahojte, včera som sa vytočila ... volala som do call centra Slovak telecomu overiť si, či mám pevnú linku bez viazanosti, na to mi pani povedala, ze ju mam viazanu do r. 2013 a to od maja 2011 na dalsie 2 roky. NIč som nepodpisala, viem o tom, ze prisla daka zmluva, ale nic som neposlala späť, vraj niekto od nich volal, zdvihla to moja dcera a predpokkladám, že jej podsunuli nejakú otázku a predlzili si zmluvu. je toto vôbec možné ? vraj ked niekto vie moje rodne cislo, zdvihne moju pevnu linku a povie ano, tak je to v poriadku a im to stač na opätovné predlzenie viazanosti. Napadli by ste to ? Chcela som ju zrusit a teraz neviem co ??
Usporiadat
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
v tomto smere by nebolo vhodné do problému zaangažovať aj slovenskú obchodnú inšpekciu ak nepochodím u ST ??
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

optimistka Pozri príspevok
v tomto smere by nebolo vhodné do problému zaangažovať aj slovenskú obchodnú inšpekciu ak nepochodím u ST ??
to nebude treba- v telekome vedia čo a ako a uznajú ti to- ak sa ozveš tak ti to uznajú-oni len skúšajú...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi- nemáš pravdu...
..

..hm..nemám?..a ak ti po ukončení zmluvne dohodnutej doby sami od seba zrušia prívod signálu, čo urobíš?..však by boli sami proti sebe!! a to je ich biznis, teba nechajú pokračovať tým, že ti dajú signál-ale už podľa ich podmienok..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..hm..nemám?..a ak ti po ukončení zmluvne dohodnutej doby sami od seba zrušia prívod signálu, čo urobíš?..však by boli sami proti sebe!! a to je ich biznis, teba nechajú pokračovať tým, že ti dajú signál-ale už podľa ich podmienok..
Pepsi, ja ťa mám rád, to vieš- ale teraz miešaš hrušky s hlávkovým šalátom...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

optimistka Pozri príspevok
ahojte, včera som sa vytočila ... volala som do call centra Slovak telecomu overiť si, či mám pevnú linku bez viazanosti, na to mi pani povedala, ze ju mam viazanu do r. 2013 a to od maja 2011 na dalsie 2 roky. NIč som nepodpisala, viem o tom, ze prisla daka zmluva, ale nic som neposlala späť, vraj niekto od nich volal, zdvihla to moja dcera a predpokkladám, že jej podsunuli nejakú otázku a predlzili si zmluvu. je toto vôbec možné ? vraj ked niekto vie moje rodne cislo, zdvihne moju pevnu linku a povie ano, tak je to v poriadku a im to stač na opätovné predlzenie viazanosti. Napadli by ste to ? Chcela som ju zrusit a teraz neviem co ??
snáď nebudem
podobnú praktiku má aj UPC.ja som minulý rok vedela, že mi končí viazanosť tak ako oni to zvyknú tak vyvolávajú už v predstihu, ked dotyčný pán zavolal tak som si ho tak podala, že nech si pre mňa prichystá takú ponuku, aby som neodišla ku konkurencii. prešla nejaká doba/chlap už nevolal/ a mňa napadlo, že zavolám do UPC ako sa veci majú, zdvihla to ženská a hlási mi, že vy máte predĺženú zmluvu o dalšie 2r ved sme vám posielali list ja jej hovorím, že ale ja som žiadny list nedostala.inak volala som v posledný deň kedy som mohla niečo zmeniť. takže asi takto to nejak robia.
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
ale mne neskončilo číslo, mne skončila akcia a to je ten rozdiel !!! prečo by mi mali zrušiť signál ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak ešte raz:

ahojte, včera som sa vytočila ... volala som do call centra Slovak telecomu overiť si, či mám pevnú linku bez viazanosti, ...vedela si, že zmluva je platná do mája, podľa toho, čo píšeš o riadok nižšie...ty si sama v máji tú službu nezrušila...na to mi pani povedala, ze ju mam viazanu do r. 2013 a to od maja 2011 na dalsie 2 roky...signál si mala ďalej, takže bola fakturácia-na základe čoho?.. NIč som nepodpisala, .. ale nic som neposlala späť, vraj niekto od nich volal, ..pokiaľ zákazník sám nedá podnet na zrušenie poskytovania služby, firma službu poskytuje podľa podmienok , platných v čase použitia bez úpravy...zdvihla to moja dcera a predpokkladám, že jej podsunuli nejakú otázku ..pýtali sa, či chcete mať aj naďalej pevnú linku...a predlzili si zmluvu. je toto vôbec možné ? vraj ked niekto vie moje rodne cislo,..mali predsa prvú zmluvu, kde sú tvoje nacionálie,signál ti musia účtovať, takže oni problém nemali... zdvihne moju pevnu linku a povie ano, tak je to v poriadku a im to stač na opätovné predlzenie viazanosti......áno, stačí, ty si sa predsa im neozvala, že zmluva končí a službu už nechceš... Napadli by ste to ? Chcela som ju zrusit a teraz neviem co ??...takže dúfam, že je to jasné...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
optimistka Pozri príspevok
ale mne neskončilo číslo, mne skončila akcia a to je ten rozdiel !!! prečo by mi mali zrušiť signál - podľa boha pravdy ti ho mohli v ten deň zrušiť, lebo si im neoznámila, či signál chceš aj nadalej...ale oni točia biznis, tak ti dali signál podľa svojich podmienok...a ty teraz máš nervy!!..smola, no..?
..

????????...akcia skončila, mala si zdvihnuť zadok, alebo slúchadlo a vyriešiť to..neurobila si nič, tak ti faktúrovali signál podľa platných taríf...chápeš??
0 1
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsi, ja ťa mám rád, to vieš- ale teraz miešaš hrušky s hlávkovým šalátom...
..

..aj ja ťa mám rada, Staník...podľa témy som odpovedala, zadávateľka nech zájde do telecomu a zistí si, kto mal pravdu, ...ja sa tu hádať nebudem a dokonca ja by som takéto niečo tu ani neriešila, pretože to môže jedine v telecome...asi takto ja..
0 1
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
ja neviem, ale mne sa tvoj spôsob komunikácie nepáči, bavíš sa tu so mnou ako s nejakým pohodlným leňochom, ak to slušne napíšem...
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

optimistka Pozri príspevok
ja neviem, ale mne sa tvoj spôsob komunikácie nepáči, bavíš sa tu so mnou ako s nejakým pohodlným leňochom, ak to slušne napíšem...
bože nebuď taká precitlivelá .....
0 1
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
optimistka Pozri príspevok
pepsikova, naozaj nechapem tvoje nazory, ja som si objednala nejakú službu so zvýhodnenou cenou na nejaké obdobie viazanosti, ak v službe pokračujem po jej uplynutí, telefonujem už za štandardnú cenu, prečo by som mala chodiť do telecomu a niečo riešiť ? ked nejdem, tak tým suchlasim, ze mi budu spravidla uctovat cenu nezvýhodnenú ale ja viem, ze môžem kedykoľvek odísť ?? ved takto je to v orange a myslím aj u iných mobilných operátorov
..

..no a len tak, medzi nami dvomi...čo teda riešiš v tejto téme?..vššak ti je všetko jasné...či?...máš len dobrý pocit?..
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Logika mi hovorí, že ak sa kvôli nejakým výhodám alebo nižším tarifám zaviažeš na 2 roky, tak po uplynutí tých 2 rokov máš nárok na využívanie dohodnutých podmienok bez nejakého ďaľšieho viazania. Poprípade využiješ inú ich ponuku alebo dovi a dopo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
optimistka Pozri príspevok
ja neviem, ale mne sa tvoj spôsob komunikácie nepáči, bavíš sa tu so mnou ako s nejakým pohodlným leňochom, ak to slušne napíšem...
..

..no , podľa zadania v téme, podľa tvojej nechápavosti a podľa toho, čo riešiš-no, nooo, nie si ďaleko od pravdy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
KoxXxo Pozri príspevok
Logika mi hovorí, že ak sa kvôli nejakým výhodám alebo nižším tarifám zaviažeš na 2 roky, tak po uplynutí tých 2 rokov máš nárok na využívanie dohodnutých podmienok bez nejakého ďaľšieho viazania. Poprípade využiješ inú ich ponuku alebo dovi a dopo.
..

..a takto logicky som to tu aj popísala...ale asi po španielsky...nevadí..
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
takto ďaleko som to ozaj zaviesť nechcela ... a to nemáme len rovnaký názor, ja si nemyslím, že to tu vyriešim, ale o názory sa snáď podeliť navzájom môžeme, či už máme z nich dobrý poct aleb nie
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
pepsikova Pozri príspevok
..

..no , podľa zadania v téme, podľa tvojej nechápavosti a podľa toho, čo riešiš-no, nooo, nie si ďaleko od pravdy...
troška odvážne je to tvoje písanie ...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

to pepsikova a optimistka: Prosím, nehádajte sa. Sme si to tu povedali, vysvetlili a nepozabíjajte sa za to. Som tu registrovaná troška dlhšie, ale vrátila som sa a prispievam len nejaký tretí mesiac, lebo vtedy som sa tiež na jednu "poraďáčku" naštvala, ako ma odtiaľto vyštvala. Už som sa poučila. Tentokrát len túto tému už ďalej odignorujem.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Asi vezmem kutáč a vyženiem mobilných aj pevných operátorov zo Slovenska,lebo vyvolávajú občiansku vojnu na Porade.
No že mne sa toto nestane aby ma zaviazali na dlhšie...bych im dal...
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
pepsikova Pozri príspevok
..

..a takto logicky som to tu aj popísala...ale asi po španielsky...nevadí..
podľa mňa KoxXxo má iný názor ako ten, čo prezentuješ ty po slovensky
dobrú noc,
P.S. nechcela som rozhádať rodinu poradákov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať