Zavrieť

Porady

Usporiadat
klauduska klauduska

klauduska je offline (nepripojený) klauduska

Ahoj,tak zo sportdirectu sa stale neozvali....inak asi mam teda pocit,ze ta objednavka k nim naokniec ani nepresla....:-/

Este som sa chcela spytat...ak tu platbu sportdirect neodobri...co sa stane?Ono sa do nejakeho casu caka apotom sa vynuluje?Alebo?...
Neviem ci mam teda cakat,alebo mam spravit znovu celu objednavku....
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

Skús sa pozrieť do svojho Paypalu, či sa nedá tá platba zrušiť aj z tvojej strany? Ak sa dá, zrušil by som obidve na tvojom mieste ak sportdirect nereaguje.
Alebo zruš len jednu. Daj im ešte 2-3 dni či ti odpovedia na email... ak nie, zruš aj duhú platbu a urob objednávku znovu. No ešte predtým si checkni či nemáš nejaké limity na svojom paypal účte, a ak máš, treba ich poriešiť ešte predtým ako budeš objednávať za "vyššie" čiastky..
0 0
klauduska klauduska

klauduska je offline (nepripojený) klauduska

Práveže sa to na mojom paypal účte zrušiť nedá,to som už riešila hneď ako som na to prišla....preto sa pýtam,či sa to časom zruší samo alebo čo....a tie limity si teda skontroluj,dík za tip...
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

hmmmmm...čudné...
Myslím že to je určite kvôli nejakému limitu, no nemôžem to potvrdiť na 100% keďže to nevidím. Skús požiadať Paypal aby tie dve platby zrušil.
A porieš si tie limity potom.
A od sportdirectu ti neprišiel žiadny email že objednávka bola zaznamenaná, alebo platba prijatá...nič?
0 0
klauduska klauduska

klauduska je offline (nepripojený) klauduska

práveže nie,neprišiel žiadny potvdrdzujúci e-mail ako tomu bolo prvý krát keď som objednávala....preto sa domnieval,že tá objednávka asi nebola dokončená a že ju teda ani nemajú....
A paypal mám kontaktovať normálne mailom,cez ich stránku?som v tomto nováčik,robím to len 2 krát,tak privítam každú radu....
0 0
klauduska klauduska

klauduska je offline (nepripojený) klauduska

ešte som sa na paypal stránke dočítala toto....

If your payment is unclaimed for 30 days or your payment was denied or refunded, you’ll get your money back

Znamená to že, ak nebude platba odobrená do 30 dní, budú mi peniaze vrátené?Chápem to dobre?
A limit mám nastavený na 500e denne,takže tá objednávka sa tam zmestí....
0 0
888tomasko888 888tomasko888

888tomasko888 je offline (nepripojený) 888tomasko888

chcel by som sa spýtať, platievam pravidelne cez paypal, no viac z menej od overenych predajcov, chcem teraz zaplatit za tovar cca 300usd, od neovereneho predajcu (cinan), najprv naliehal pre platbu cez western union no ja som chcel iba paypal a pristupil mi na to, mam nejaku istotu ze ked vyplatim tak sa nestane ze by mi uz viac neodpisal a teda by som neuvidel svoje peniaze ani tovar ktory si chcel kupit? dakujem.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

888tomasko888 Pozri príspevok
chcel by som sa spýtať, platievam pravidelne cez paypal, no viac z menej od overenych predajcov, chcem teraz zaplatit za tovar cca 300usd, od neovereneho predajcu (cinan), najprv naliehal pre platbu cez western union no ja som chcel iba paypal a pristupil mi na to, mam nejaku istotu ze ked vyplatim tak sa nestane ze by mi uz viac neodpisal a teda by som neuvidel svoje peniaze ani tovar ktory si chcel kupit? dakujem.
istotu nemas nikdy,ved tu riesia ludia rozne veci okolo.....skor sa mi zda podozrive ze činan nechcel hned platbu cez paypal,ja co som zatial objednaval z azie vecsinou vyzadovaly paypal ale to neznamena ze je nespolahlivy mozno je zo zapadakova
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

len ma tak napadlo ze tam maju schopnych vekslakov ked uctuju to halabala
From amont €53,20 EUR
To amount $68,00 USD
Exchange rate: 1 Euro = 1,27819 U.S. Dollars

oficialny kurz bol ten den 4.4.2012 .....1,314 hmmmmmmmm
0 0
888tomasko888 888tomasko888

888tomasko888 je offline (nepripojený) 888tomasko888

ano to mas pravdu aj ja skoro vzdy ked objednavam vyzaduje paypal, jeden krat som platil cez western union aj na to som doplatil tak, ze sa viacej ani neozval a tym padom som prisiel o peniaze, tak presne tohoto sa bojim aj teraz aj ked vecsina ludi tvrdi ze paypal je v tomto bezpecny, tak som sa chcel spytat ci sa to da nejakym spobom "vymahat".
to mas pravdu ten kurz je prinajmensom velmi cudny.
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

888tomasko888 Pozri príspevok
ano to mas pravdu aj ja skoro vzdy ked objednavam vyzaduje paypal, jeden krat som platil cez western union aj na to som doplatil tak, ze sa viacej ani neozval a tym padom som prisiel o peniaze, tak presne tohoto sa bojim aj teraz aj ked vecsina ludi tvrdi ze paypal je v tomto bezpecny, tak som sa chcel spytat ci sa to da nejakym spobom "vymahat".
to mas pravdu ten kurz je prinajmensom velmi cudny.
vlastná skúsenosť:
naletel som podvodníkovi a zaplatil som cez paypal 150 USD za niečo čo som nedostal.
Priamo na stránke paypal sa dá vyvolať tkz. reklamácia , kde je potrebné opísať všetky skutočnosti (paypal účet príjemcu peňazí ,č. transakcie,dátum a pod)
Obratom príde do emailu č. "reklamácie" s pokynami a upozornením, že bude kontaktovaný príjemca penazí s myslím 14 dňovou lehotou na vyjadrenie.
V mojom prípade príjemca nereagoval a paypal mi cca 21 dní od zadania reklamácie pripísal na môj účet 150 USD.

Veľmi korektný a rýchly prístup zo strany paypalu, preto na neho nedám dopustiť a veľmi často ho používam.
0 0
888tomasko888 888tomasko888

888tomasko888 je offline (nepripojený) 888tomasko888

aha presne takuto radu som potreboval
takze v pripade ze by som urobil objednavku (zo stranky icehockeysale.com) kde je moznost platit cez paypal, a nedostal by som ziadnu odpoved od nich po uhradeni penazi, tak da sa bez najmensich problemov tie peniaze vymahat spet, dobre hovorim?
Dakujem ti velmi pekne za rady.
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

888tomasko888 Pozri príspevok
aha presne takuto radu som potreboval
takze v pripade ze by som urobil objednavku (zo stranky icehockeysale.com) kde je moznost platit cez paypal, a nedostal by som ziadnu odpoved od nich po uhradeni penazi, tak da sa bez najmensich problemov tie peniaze vymahat spet, dobre hovorim?
Dakujem ti velmi pekne za rady.
Áno presne tak , ale aj paypal vyžaduje nejakú komunikáciu s príjemcom z Tvojej strany,tzn. upomienku a pod.(treba to priložiť ako prílohu k reklamácii)
0 0
mito06 mito06

mito06 je offline (nepripojený) mito06

čo sa myslí pod slovom overenie bank.účtu.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Ma niekto prosim skusenosti ohladom paypalu s vratenim penazi? refund? Objednal som tovar cez ebay a po uhradeni platby mi napisali, ze nemozu tovar poslat, lebo sklad bol zaplaveny, alebo take nieco. Ze mi vratia peniaze a poskytnu 10% zlavu z dalsieho nakupu.
No od piatku som nezaznamenal ani zvysenie balance, ani na kreditke ziadne navysenie.
kolko to moze trvat?

Dakujem
0 0
888tomasko888 888tomasko888

888tomasko888 je offline (nepripojený) 888tomasko888

trva to pribizne 3tyzdne, teda mam na mysli tie 3tyzdne to je to ked upozornis paypal na to ze si neobdrzal ani peniaze ani tovar, inak ked by ti posielali naspet peniaze ten dotycny tak by to malo trvat 2dni zhruba.
0 0
sundaysun sundaysun

sundaysun je offline (nepripojený) sundaysun

vulxy Pozri príspevok
istotu nemas nikdy,ved tu riesia ludia rozne veci okolo.....skor sa mi zda podozrive ze činan nechcel hned platbu cez paypal,ja co som zatial objednaval z azie vecsinou vyzadovaly paypal ale to neznamena ze je nespolahlivy mozno je zo zapadakova
Pozor na vec. Vacsi obchodnici a aj seriozne velke spolocnosti z Azie vyzaduju vacsinou Wester Union. PayPal je internetova penazenka, teda tiez nie je dobre v nej "nosit" vacsi obnos penazi. Vzdy si pred nakupom treba zistit referencie toho-ktoreho predajcu. Co je ale moja skusenost, ako som pisal, velke firmy a zvlast samotni vyrobcovia tovaru pozaduju platbu cez Western Union. PayPal si uctuje za transakcie v radovo tisickach USD alebo EUR dost vysoke poplatky a provizie. A to nehovorim o dalsich poplatkoch spojene s transfermi z PayPalu na bankovy ucet. Cize zaklad si je pretuknut predajcu/vyrobcu - pokial ma dobre referencie a meno, viac-menej by sa nemalo nic vazne stat. Pre nich su dobre meno a kvalitne poskytovanie sluzieb o dost dolezitejsie, ako u nas.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Asi som to zle napisal, ale priamo predajca mi odpisal, ze mi vratil peniaze v piatok 1.6.2012

Hello,

Thanks for your reply, we just full refunded to you.
Have a nice holiday.


Best regards,
Tim

Pride to na ucet paypal?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

focus3ccd Pozri príspevok
Asi som to zle napisal, ale priamo predajca mi odpisal, ze mi vratil peniaze v piatok 1.6.2012

Hello,

Thanks for your reply, we just full refunded to you.
Have a nice holiday.


Best regards,
Tim

Pride to na ucet paypal?
Aj mne už refundoval predajca. Tiež som si niečo objednal cez eBay z Thajska, mali tam záplavy, tak mi to cca týždňa predajca poslal späť peniaze. Prišlo to na môj účet, z ktorého som to platil platobnou kartou na PayPal. Takže cez PayPal to len prebehlo a peniaze skončili späť na mojom účte v SLSP.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Dakujem za odpoved, no budem cakat....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať