Zavrieť

Porady

Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Mame.
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

ano mam, pouzivam obcas. a aka je otazka?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misomiso Pozri príspevok
Mame.
som rád, že píšeš v mn. čísle
0 0
Meichan Meichan

Meichan je offline (nepripojený) Meichan

Podľa vás sa to oplatí? Máte aj nejaké negatívne skúsenosti?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ci sa to oplati alebo neoplati - zalezi, za co platis
0 0
tomcop tomcop

tomcop je offline (nepripojený) tomcop

len pozitivna skusenost, super vec na platenie...vyuzivam vzdy,ked je na vyber,nemusis na danej stranke zadavat cislo karty,co je urcite bezpecnejsie
0 0
Internetový marketing Internetový marketing
Zo strany platcu je to obycajna platobna brana ako x dalsich a funguje v poriadku, bez rizik. Zo strany prijemcu penazi uz je to horsie, lebo PayPal si berie dost vysoke percenta z platby + ak konvertujete na inu menu, napr. na ceske koruny, tak maju dost zly kurz.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Prijmanie platieb cez PP ja trocha drahsie ako platobnymi kartami, ale funguje zasa spolahlivejsie.
0 0
Podnikanie Podnikanie

Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

http://www.podnikanie.net
Keď ti pribudne na účet niekoľko tisíc eur v krátkom čase, tak ti ho môžu zablokovať. Ináč super platobný procesor
0 0
solvent.sk solvent.sk

solvent.sk je offline (nepripojený) solvent.sk

pozdravujem vas ..

chcel by som sa spytat .. ako to je s prijimanim penazi - platbami za faktury .. ak mne niekto posle Paypalom peniaze, aky tam je poplatok ?? je mozne, ze to bude prevysovat aj 10 % ??

dalej sa chcem spytat, ci mate skusenosti aj s inymi moznostami platieb:

Moneybookers

AlertPay
Western Union

Kde by boli najnižšie poplatky?? Potrebujem si dať vyplatiť províziu za spoluprácu zo zahraničnej (americkej) firmy a hľadám najlepšie riešenie .. Posielajú len cez Paypal, Moneybookers, AlertPay a Western Union ..

Vďaka za odpoveď :-)

0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Poplatky ma Paypal nehorazne, no stale lepsie ako Western Union..
Paypal ma poplatok okolo 3.4% za prijatu platbu, je to na ich stranke presnejsie.
(inac aj ebay ma extremne poplatky, nechapem co ich ludia vyuzivaju stale..)
Vybrat z Paypalu to bude potom uz len za 2 eura.

Zalezi od toho kolko a za aku cinnost (pozor, nie kazdy dovoluje prijimat platby za akukolvek cinnost, mozu ta zablokovat a ktovie ci ti pustia peniaze - treba si precitat podmienky)

Budu posielat v USD ? (pozor na zmenarenske poplatky, tie mozu byt vo velmi blbom kurze, alebo priblizne v normalnom, no zavedu 2% poplatok za zmenu, tazko sa to da obsit, ak vobec - netusim, no len aby si vedel)
0 0
solvent.sk solvent.sk

solvent.sk je offline (nepripojený) solvent.sk

ako je to overene, stovky ludi si tak dava vyplacat peniaze od tej firmy ako to chcem spravit aj ja ..

bude to vyplacane v USD z ich strany ..

len, zaraza ma jedna vec, co tu ktosi napisal, ze ak pribudne v kratkom case niekolko tisic tak mozu zablokovat ucet .. preboha, ved ja nejdem robit odrby, chcem si nechat vyplatit co mi patri a nebudem predsa jednu sumu davat vyplacat na 10 x :-)

cize, ostatne sposoby co som uviedol, asi velmi neodporucas .. paypal bude zrejme najbezpecnejsi a najlacnejsi a zrejme aj najrychlejsi ..
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
No ak prijmes okolo 2-3 tisic eur ci usd, tak tak ci tak ti zablokuju ucet a overia totoznosti (budu chciet minimalne fotu/scan obcianskeho myslim) - to je rutina, aby sa tam neprali peniaze, avsak potom ho odblokuju (ani sa nebudu pytat odkial su tie peniaze podla mna) a mozes ficat dalej..
AlertPay nepoznam, tak neviem a Moneybookers som davno tiez pouzival na online nakup a myslim ze tam je to este o nieco vyhodnejsie ako u paypal, mozem sa pozriet ak chces, mas tam uz ucet? (ak nie, mozem ti dat moj affiliate link a potom ti poslem 1/2 ak vies co myslim..)
0 0
solvent.sk solvent.sk

solvent.sk je offline (nepripojený) solvent.sk

kludne mi mozes poslat na info@solvent.sk link na affiliate - nemam tam ucet .. ja sa tomu povenujem najblizsie dni .. ide o to aby to bolo bezpecne a co najnizsie poplatky ..
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Nechcem zakladat novu temu, preto posuvam tuto temu hore s mojou otazkou.
Mam problem zaplatit cez Paypal. Doteraz vsetko islo OK, posledna platba cez PP bola realizovana 23.12.2011. Dnes ale na ebay po poslednom kroku pri plateni skončim s haskou, ze poziadavka nemohla byt spracovana... Error code 10417
Po presmerovani na PP dostanem info o chybe:

You have requested an outdated version of PayPal. This error often results from the use of bookmarks.


Viete mi niekto poradit co s tym? Skusal som to zaplatit z dvoch PC, dokonca aj cez mobilnu aplikaciu, ale platba proste neodide...

Vdaka za kazdu radu!
Naposledy upravil dalid : 29.12.11 at 05:38
0 0
miguel.santoro miguel.santoro

miguel.santoro je offline (nepripojený) miguel.santoro

Len pozitívne skúsenosti. Už som zopárkrát platil týmto spôsobom, a všetko prebehlo v poriadku.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
dalid Pozri príspevok
Nechcem zakladat novu temu, preto posuvam tuto temu hore s mojou otazkou.
Mam problem zaplatit cez Paypal. Doteraz vsetko islo OK, posledna platba cez PP bola realizovana 23.12.2011. Dnes ale na ebay po poslednom kroku pri plateni skončim s haskou, ze poziadavka nemohla byt spracovana... Error code 10417
Po presmerovani na PP dostanem info o chybe:

You have requested an outdated version of PayPal. This error often results from the use of bookmarks.


Viete mi niekto poradit co s tym? Skusal som to zaplatit z dvoch PC, dokonca aj cez mobilnu aplikaciu, ale platba proste neodide...

Vdaka za kazdu radu!
Skús vymazať históriu v prehliadači a vyskúšať platbu opäť. Vymazať môžeš kláv. skratkou Ctrl + Shift + Delete.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Letko - zmazanie historie nepomohlo , ALE na hotline Sl. sporiteľne som sa dozvedel, ze od 27.12.2011 menili nastavenia na platby kartami na internete tak, aby sa vzdy musel zadavat CSV kod. Ten sice je na PP zadany, ale mozne, ze zmeny co SLSP urobila v nastaveniach pre internetove platby stale nejako blokuju platby PP .
Pani na linke mi este poradila poziadat o vymenu platobnej karty - hlavna vec, ze mi ju menili pred mesiacom, kedza stara bola platna do 11/2011.. Predpokladam, ze ma budu chciet za to samozrejme skesovat, kedze to bude "akoze" na ziadost zakaznika...
Alebo pockat par dni a skusit zaplatit po novom roku, lebo "mozno to uz pojde".

Podla toto mi vyplyva, ze nikto kto ma kartu vydanu Slovenskou sporitelnou v tychto dnoch nic nezaplati cez PayPal!!!

Vyborne, asi nastal cas pre prvy negativny feedback na ebay, vdaka mojej banke.
Zajtra idem na pobocku robit prievan.. asi si sice nepomozem, ale aspon niekoho naser**m, tak ako banka mna
Naposledy upravil dalid : 29.12.11 at 07:42 Dôvod: doplnenie
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Na tvojom mieste kontaktujem predajcu s opisom problému. Škoda, že na PayPale nemáš nejaké voľné prostriedky.
Potom máš ešte jednu možnosť, no je drahšia a to taká, že mu zaplatíš prevodom na účet, no poplatky sú dosť vysoké.
A aj keby si si dal žiadosť o vydanie novej karty, budeš si za ňou musieť počkať 1 - 2 týždne. (zo skúsensti z TB cca 10 dní)
1 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Predajcu som rano kontaktoval, ale to som este nevedel, ze banka zmenila nastavenie pre platby na internete... Kedze je z Koreji, tak asi az zajtra od neho dostanem nejaku odpoved..
Ani som nevedel, ze sa na PP ucte daju nechat volne prostriedky.. No teraz ich tam aj tak nedokazem poukazat...
Vdaka za radu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať