Zavrieť

Porady

Dovolenka v Grécku - Leto 2012 - riskujem?

Anketa: Plánujete dovolenku na niektorý Grécky ostrov aj v lete 2012?

Počet hlasujúcich
37. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Pôjdem na dovolenku do Grécka

    13 35.14%
  • Neviem sa rozhodnúť

    4 10.81%
  • Určite tento rok do Grécka nepocestujem

    20 54.05%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Viem, že tu nenájdem asi nikoho, kto mi odporučí dovolenku na niektorom Gréckom ostrove aj v tomto roku, ale ja už uvažujem o objednaní a zaplatení First Moment. Myslíte, že veľmi riskujem? Vyskúšal som aj iné krajiny, ale grécky Rhodos, Kréta, Korfu alebo Kos to vyhráva. Čo poviete riskujem, že tento rok prídem o peniaze?

Chcel by som aby táto téma pomohla v rozhodovaní všetkým ľudom, ktorí si zamilovali Grécke ostrovy a nevedia, ako sa vyvinie situácia s krachujúcim Gréckom. Budem rád a pokúsim sa, aby bola táto diskusia stále živá až do leta 2012, kedy sa dúfam budeme tešiť z vydarenej dovolenky 2012
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Lehátka neviem či aj v Leptokárii alečo sme pochodili v Grécku fungovali vždy tak že ich mali taverny, reštaurácie mohli ste tam lebediť celý deň len ste si sem tam "museli" objednať nejakú tú sladkú žbrndu prípadne obed sladkosti atd.Pri lehátkach boli nápisy ,že sú zadarmo poskytované len hosťom reštaurácie.Ak sme tam nechali uterák a pod tak sa nám tam nikto neodvážil nasťahovať.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

no zacina to byt zaujimave, sakra ...
http://ekonomika.idnes.cz/nekteri-ob...zahranicni_neh
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

Táto situácia naplno prepukne po voľbách a do konca júna sa to asi všetko vyvrbí... Píšem to skôr pre seba ako ubezpečenie, lebo ja odchádzam teraz v piatok 1.6. a vraciam sa 15. 6. dva dni pred voľbami... po návrate budem hneď informovať... držte palce
bubkoch Pozri príspevok
no zacina to byt zaujimave, sakra ...
http://ekonomika.idnes.cz/nekteri-ob...zahranicni_neh
Naposledy upravil mazanova : 31.05.12 at 07:05
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Podľa mňa je to ujovina .Novinári hľadajú a vymýšlajú aby predali ten svoj toaletný papier čo nazývajú novinami.Všetko je to o tom poškodiť Grékov a potom ukazovať ako sa majú zle keď opustili euro.
0 0
miro344 miro344

miro344 je offline (nepripojený) miro344

Zdravím vás ja sa chystám aj s rodinku 27.6. 2012 tiež do grécka presnejšje na ostrov kos. boli ste tam už niekto a môžte povedať ako tam bolo? Ďakujem
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na Kose bola suseda, nebola spokojna.Hotel bol OK, plaz bola vraj skareda, neudrziavana, v mori vela necistot. Ale neviem, v ktorom stredisku bola a hlavne jej vadil sustavny silny vietor. Osobnu skusenost nemam.
0 0
miro344 miro344

miro344 je offline (nepripojený) miro344

No jedna sa o hotel Mitsis Family Village a oblast kardamena.
0 0
angie3535 angie3535

angie3535 je offline (nepripojený) angie3535

aj ja rozmyslam nad leptokariou, ale mam aj ponuku na paraliu, neviem sa rozhodnut.............
0 0
Stanka B. Stanka B.

Stanka B. je offline (nepripojený) Stanka B.

mazanova Pozri príspevok
Stanka, náš občiansky v Srbsku a Macedónsku platí?, netreba pas?
Tiež som sa bála či platí....Ano platí, bez problemov, dokonca mám ešte ten stary zelený
0 0
Stanka B. Stanka B.

Stanka B. je offline (nepripojený) Stanka B.

My ideme na dovolenku 19.6....dva dni po volbach grecka. Čo ak grécko vystúpi z Eu a my si budeme hovieť na dovolenke u nich. No pri navrate bude problém pretože máme len občiansky preukaz, ktorý by pri prechode hranicami po vystúpení grécka asi mal byť problémom....vie niekto na to odpovedať? čo by sa dialo? V CK nám nedokázali dať odpoveď!
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Stanka B. Pozri príspevok
My ideme na dovolenku 19.6....dva dni po volbach grecka. Čo ak grécko vystúpi z Eu a my si budeme hovieť na dovolenke u nich. No pri navrate bude problém pretože máme len občiansky preukaz, ktorý by pri prechode hranicami po vystúpení grécka asi mal byť problémom....vie niekto na to odpovedať? čo by sa dialo? V CK nám nedokázali dať odpoveď!
Po prvé, Grécko nevystupuje a ani nemá v úmysle vystúpiť z EÚ, Grécko nanajvýš vystúpi z menovej únie a ani to sa neudeje zo dňa na deň! Rozhodne nie v deň volieb, to je dlhodobý proces.
Po druhé, občiansky preukaz ako cestovný doklad celkom určite bude platiť aj naďalej, predsa s občianskym preukazom ako cestovným dokladom možno cestovať aj do viacerých krajín, ktoré vôbec nie sú ani členskými štátmi EÚ!
http://www.foreign.gov.sk/sk/cestova...skym_preukazom
0 0
Stanka B. Stanka B.

Stanka B. je offline (nepripojený) Stanka B.

Excise Duty Pozri príspevok
Po prvé, Grécko nevystupuje a ani nemá v úmysle vystúpiť z EÚ, Grécko nanajvýš vystúpi z menovej únie a ani to sa neudeje zo dňa na deň! Rozhodne nie v deň volieb, to je dlhodobý proces.
Po druhé, občiansky preukaz ako cestovný doklad celkom určite bude platiť aj naďalej, predsa s občianskym preukazom ako cestovným dokladom možno cestovať aj do viacerých krajín, ktoré vôbec nie sú ani členskými štátmi EÚ!
http://www.foreign.gov.sk/sk/cestova...skym_preukazom
Ďakujem za odpoveď, ja sa v tom nevyznám, ale tiež som hovorila že by to bol určite dlhý proces, tak sa netreba obávať, ale zneistila ma pani z CK, ktorá odporúčala stihnúť termín do volieb ...a nevedela sa vôbec k tomu vyjadriť.....ďakujem za ubezpečenie
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Stanka B. Pozri príspevok
Ďakujem za odpoveď, ja sa v tom nevyznám, ale tiež som hovorila že by to bol určite dlhý proces, tak sa netreba obávať, ale zneistila ma pani z CK, ktorá odporúčala stihnúť termín do volieb ...a nevedela sa vôbec k tomu vyjadriť.....ďakujem za ubezpečenie
Tej pani z CK je treba nasypať zrno...
Ja osobne by som z nej urobil nezamestnanú, ona má predávať a nie strašiť zákazníkov. Ak nevie, tak nech zobe to zrno!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

miro344 Pozri príspevok
No jedna sa o hotel Mitsis Family Village a oblast kardamena.
kuk tu:http://recenzie-hotelov.invia.sk/gre...amily-village/
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

miro344 Pozri príspevok
No jedna sa o hotel Mitsis Family Village a oblast kardamena.
Tak to sa tam stretneme.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Po tohtoročnej skúsenosti s Tureckom do Grécka už nikdy. na porovnanie Turecko : Grécko = 100:1
0 0
miro344 miro344

miro344 je offline (nepripojený) miro344

to J. Motyckova: tak super a mete aj male deti?
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

pivko Pozri príspevok
Po tohtoročnej skúsenosti s Tureckom do Grécka už nikdy. na porovnanie Turecko : Grécko = 100:1
akej skusenosti ?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
bubkoch Pozri príspevok
akej skusenosti ?
Porovnanie 5* hotel v Turecku s 5* v Grécku je také že ten v Turecku má 5* a ten v Grécku tak maximum 3* / komplet vo všetkom od hotela stravy služieb , jedla , atd atd/
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Kto tomu neverí a preferuje Grécko / ja som bol v Grécku 7x - pevnina + korfu + rhodos + kreta/ tak nech raz v živote zažije dovolenku v hoteli http://hotelseaworldresort.com/seaworld/en/ a potom bude zdieľať moj názor.
Skrátka 5* v Grécku je ...............................
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať