Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
Po revolúcii sa na Mečiara zosypalo obvinenie že tu všetko tuneloval a najmä že spôsobil krach slovenských bánk. To bol tak silný že mal vplyv aj na grécke, španielske či Cyperské bvanky?
pavol, nie...chrapúni v politike sú všade na svete, nie len u nás...
my si tu nádávame polka na fica, polka na dzurindu, ale kradne sa všade vo svete..
pozri si nemecko - helmuta kohla a jeho čierne fondy..
mitterand mal škandaly, širáák bol odsúdený, šarkozy je vyšetrovaný..
berlusconi ani nehovorím..
a na východ od nás snád ani netreba komentovať..
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
pavol, nie...chrapúni v politike sú všade na svete, nie len u nás...
my si tu nádávame polka na fica, polka na dzurindu, ale kradne sa všade vo svete..
pozri si nemecko - helmuta kohla a jeho čierne fondy..
mitterand mal škandaly, širáák bol odsúdený, šarkozy je vyšetrovaný..
berlusconi ani nehovorím..
a na východ od nás snád ani netreba komentovať..
Ludia, ale jar88 by to vo svete dal do poriadku, len taky fukot
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

erik555 Pozri príspevok
Zial, tie istoty urcuje aj europska unia...pod 3%ta
chcel by si prežrať budúcnosť naších detí ?
prečo si myslíš, že je to "žial" ??
v osobnom živote si asi tiež nenarobíš dlhy, ktoré nebudeš schopný splácať...tak sa musí chovať aj štát...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Či podsúva alebo aj trebárs posúva ... mne je jedno .....ale rozhodne súhlasím ....
Čo volič SMERu = to blbec ...!!!

Maťovič nejak nesníva ... ten ešte z politických plienok nevyrástol , nuž má nie iba maslo na hlave ...ale aj nasraté za ušami a poriadne ...
Keby bola u nás volebná povinnosť koho že by si volil ty? (lebo určite teraz tvrdíš že si nevolil nikoho ) Možno tak 99%, veď Weis na búchačkách zbohatol. Radšej budem voliť zo všetkých možností smer ako nejakého megazlodeja a dzurindu a spol. Takže asi som blbec. A ty si teda inteligent lenže vzhľadom na množstvo získaných hlasov a so skúsenosťami s politikou iných strán za posledných 20 rokov sa nám nejak inteligenti míňajú.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

erik555 Pozri príspevok
Ludia, ale jar88 by to vo svete dal do poriadku, len taky fukot
aspon sa snaží a hladá riešenia...viacerým z vás sa zdajú naivne a smejete sa, ale určite je mi to sympatickejšie, ako rezignovať, platiť dane s vedomím, že to chrapúni aj tak rozkradnú...

pozri čo spravila masa nespokojných v bulharsku..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis Pozri príspevok
chcel by si prežrať budúcnosť naších detí ?
prečo si myslíš, že je to "žial" ??
v osobnom živote si asi tiež nenarobíš dlhy, ktoré nebudeš schopný splácať...tak sa musí chovať aj štát...
Inak na Cypre tie dlhy nenarobil štát ale treba povedať natvrdo súkromný kapitál ktorého majitelia(nie sú žiadni socani) sa teraz rehlia že účet bude platiť niekto iný.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
chcel by si prežrať budúcnosť naších detí ?
prečo si myslíš, že je to "žial" ??
v osobnom živote si asi tiež nenarobíš dlhy, ktoré nebudeš schopný splácať...tak sa musí chovať aj štát...
Aj teraz zopakujem: zial, buducnost dalsich generacii nie je vobec ruzova a to ani nie z pohladu zadlzenia statu, ale z pohladu co zereme, co pijeme, co dychame!!!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
Inak na Cypre tie dlhy nenarobil štát ale treba povedať natvrdo súkromný kapitál ktorého majitelia(nie sú žiadni socani) sa teraz rehlia že účet bude platiť niekto iný.
áno, ale súkromný kapitál robí iba to, čo mu politici - a tu nepochybujem, že skorumpovaní-dovolia..
práve to je úloha štátu, nastaviť jasné a férové podmienky na podnikanie..
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

erik555 Pozri príspevok
Aj teraz zopakujem: zial, buducnost dalsich generacii nie je vobec ruzova a to ani nie z pohladu zadlzenia statu, ale z pohladu co zereme, co pijeme, co dychame!!!
ver tomu, že toto určite hovorili aj naši pra pra ... pra dedovia v 1356.-tom
neboj, príroda si poradí...a aj ked tu priatelia spoludiskutujúci nebudú súhlasiť...TRH si poradí ...možno to už naša generácia nezažije, ale poradí si...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis Pozri príspevok
pavol, nie...chrapúni v politike sú všade na svete, nie len u nás...
my si tu nádávame polka na fica, polka na dzurindu, ale kradne sa všade vo svete..
pozri si nemecko - helmuta kohla a jeho čierne fondy..
mitterand mal škandaly, širáák bol odsúdený, šarkozy je vyšetrovaný..
berlusconi ani nehovorím..
a na východ od nás snád ani netreba komentovať..
To si neviem predstaviť že by za mnou prišiel politik a povedal že mám dať nejakému okoloidúcemu moje vlastné peniaze ak to neide cez daňový systém ale keby mi povedal že sa dohodneme fifty fifty a že oficiálnu stratu mi niekto vykompenzuje tak potom môžem tvrdiť že vrchol korupcie: je symbióza politika - kapitalistu(teda pravice, lebo ľavičiar, teda socan nie je podnikateľ teda kapitalista)
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
aspon sa snaží a hladá riešenia...viacerým z vás sa zdajú naivne a smejete sa, ale určite je mi to sympatickejšie, ako rezignovať, platiť dane s vedomím, že to chrapúni aj tak rozkradnú...

pozri čo spravila masa nespokojných v bulharsku..
Znova zopakujem!!! Kde mate istotu, ze masa ludi zmeni aj zmyslanie politikov??? Ja som len velmi zvedavy, co bude o par rokov v Bulharsku, ci tam zas nebudu tych "dobrych" znova nahanat s cepami a vidlami. Politika je viac o osobnom prospechu a prospechu svojich "kamosov", vplyvnych skupinach, ktore financovali kampane!!!
To ze sa jar88 snazi tu na fore, nam nic v zivote neprinasa! Je potrebne to niekde inde propagovat. A v konecnom dosledku tu uz bolo za 20 rokov tolko krasnych reci, ale skutek utek!!! Dokonca sme si mali utahovat opasky sprvu 5 rokov, potom dalsich 5 rokov a to uz teraz ani nespominaju, pretoze si utahujem nonstop Takze "reci sa hovoria a chlieb sa je!"
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

erik555 Pozri príspevok
Znova zopakujem!!! Kde mate istotu, ze masa ludi zmeni aj zmyslanie politikov??? Ja som len velmi zvedavy, co bude o par rokov v Bulharsku, ci tam zas nebudu tych "dobrych" znova nahanat s cepami a vidlami. Politika je viac o osobnom prospechu a prospechu svojich "kamosov", vplyvnych skupinach, ktore financovali kampane!!!
To ze sa jar88 snazi tu na fore, nam nic v zivote neprinasa! Je potrebne to niekde inde propagovat. A v konecnom dosledku tu uz bolo za 20 rokov tolko krasnych reci, ale skutek utek!!! Dokonca sme si mali utahovat opasky sprvu 5 rokov, potom dalsich 5 rokov a to uz teraz ani nespominaju, pretoze si utahujem nonstop Takze "reci sa hovoria a chlieb sa je!"
no tak to sa potom politikom podakuj...robia vela pre tvoju postavu a zdravie...ked stále uťahujem opasky
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
To si neviem predstaviť že by za mnou prišiel politik a povedal že mám dať nejakému okoloidúcemu moje vlastné peniaze ak to neide cez daňový systém ale keby mi povedal že sa dohodneme fifty fifty a že oficiálnu stratu mi niekto vykompenzuje tak potom môžem tvrdiť že vrchol korupcie: je symbióza politika - kapitalistu(teda pravice, lebo ľavičiar, teda socan nie je podnikateľ teda kapitalista)
teda môžem povedať, že tento rok...som vlastnou hlavou zabezpečil...a budúci rok dalších.....
....a fedor ma nebude držať za gule......
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
ver tomu, že toto určite hovorili aj naši pra pra ... pra dedovia v 1356.-tom
neboj, príroda si poradí...a aj ked tu priatelia spoludiskutujúci nebudú súhlasiť...TRH si poradí ...možno to už naša generácia nezažije, ale poradí si...
Pra pra dedovia pouzivali pesticidy, v potravinach konzervanti, atd. atd.? Ano, priroda si rokmi poradi a clovek to najskor vsetko zozere. A to tak, ze to vsetko aj clovek povolil predavat!
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
no tak to sa potom politikom podakuj...robia vela pre tvoju postavu a zdravie...ked stále uťahujem opasky
Obratil si to na zart, ale to je podstata politiky, co jar88 naivne sniva o lepsom systeme Ako som pisal, to sa musi naklonovat a obsadit vsetky statne fleky, atd.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Keby bola u nás volebná povinnosť koho že by si volil ty? (lebo určite teraz tvrdíš že si nevolil nikoho )
...hehehehe......ako vieš ????
Fakt som nevolil , ale na voľbách som bol od vidím do nevidím ...
Možno tak 99%, veď Weis na búchačkách zbohatol. Radšej budem voliť zo všetkých možností smer ako nejakého megazlodeja a dzurindu a spol. Takže asi som blbec. A ty si teda inteligent lenže vzhľadom na množstvo získaných hlasov a so skúsenosťami s politikou iných strán za posledných 20 rokov sa nám nejak inteligenti míňajú.
...keď vezmeme do úvahy tie voľby , tak sa za inteligenta považujem .....
...tú inú stránku inteligencie nech posúdia iní ...

Ale súhlasím s tým názorom...máš úplne jedno , že kto je pri moci ....
Počnúc Mečiarom , Weisom , Čarnogurským , Dzurindom končiac Ficom je to vsio rovno ...a keby vyhral povedzme Lipshits , aj tak by sa nevyspovedal z tých svojich minulých a aj budúcich hriechov ...

Vládu by v podstate mali tvoriť politici , ktorí sú dávno za vodou a majú plnú plnku na účtoch ...proste by nepotrebovali tie rôzne dohadzovačky a následne byť niekomu zaviazaný na 10 námorníckych uzlov jak Titanic ...aj ten šiel ku dnu - naši politici pomaly ale iste vodu naberajú ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nuz uz aj v Rumunsku premier byvaly sedel,len u nas nepadlo ani obvinenie
Helmut Kohl zjednotil Nemecko a tie jeho cierne fondy mozno nic oproti tomu co sa rozkradne u nas v jedinom okrese,tym nepopieram jeho vinu-ale asi v Nemecku sa tak nerabuju verejne zdroje ako u nas,ved tahaju celu ekonomiku eurozony a aj napriek dvom prehratym svetovym vojnam drzia vysoky standard zivotnej urovne.
zadlzuje sa nie kvoli ludom,ale kvoli pijavicam na verejnych zdrojoch,lebo narod svojou pasivitou dovolil aby politiku ovladli babky v rukach oligarchoch a byvalej estebackej elity.
pre skeptikov ktory tvrdia ze ludia nic nezmôzu,tu je nielen priklad Bulharska,ale napr verejne mienka prinutila politikov aby aspon nejake prachy isli na vytlky,obcan nemusel zaplatit druhykrat peniaze socialnej poistovni kvoli daremnemu exekutorovi,matke vratili deti,lekari vybojovali vyssie platy,televizia predlzila lehoty na preukazovanie oslobodenia od poplatko,vysluhovy dochodcovia zabranili zdaneniu svojich dochodkov-sustavny tlak medii za silnej podpory verejnej mienky dokazu menit veci,aj ked viem ze tam kde ide o velke ksefty je to omnoho komplikovanejsie,ale su rozne nastroje obcianskych aktivit a bez masovej ucasti to nejde-lebo demokracia nie je iba o vhadzovani volebnych listkov,ale je aj o dalsich aktivitach obcanov na verejnu a zakonodarnu moc.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

buchač Pozri príspevok
Vládu by v podstate mali tvoriť politici , ktorí sú dávno za vodou a majú plnú plnku na účtoch ...proste by nepotrebovali tie rôzne dohadzovačky a následne byť niekomu zaviazaný na 10 námorníckych uzlov jak Titanic ...aj ten šiel ku dnu - naši politici pomaly ale iste vodu naberajú ...
Sorry, ja tomuto tiez neverim! ale to je tym, ze ja neverim v politike uz nikomu Dajme tomu, ze by oni uz nepotrebovali pre seba, ale vies si predstavit, ze taky clovek kolko ma priatelov? (a to asi nie su ludia z osad )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
nuz uz aj v Rumunsku premier byvaly sedel,len u nas nepadlo ani obvinenie
Helmut Kohl zjednotil Nemecko a tie jeho cierne fondy mozno nic oproti tomu co sa rozkradne u nas v jedinom okrese,tym nepopieram jeho vinu-ale asi v Nemecku sa tak nerabuju verejne zdroje ako u nas,ved tahaju celu ekonomiku eurozony a aj napriek dvom prehratym svetovym vojnam drzia vysoky standard zivotnej urovne.
zadlzuje sa nie kvoli ludom,ale kvoli pijavicam na verejnych zdrojoch,lebo narod svojou pasivitou dovolil aby politiku ovladli babky v rukach oligarchoch a byvalej estebackej elity.
pre skeptikov ktory tvrdia ze ludia nic nezmôzu,tu je nielen priklad Bulharska,ale napr verejne mienka prinutila politikov aby aspon nejake prachy isli na vytlky,obcan nemusel zaplatit druhykrat peniaze socialnej poistovni kvoli daremnemu exekutorovi,matke vratili deti,lekari vybojovali vyssie platy,televizia predlzila lehoty na preukazovanie oslobodenia od poplatko,vysluhovy dochodcovia zabranili zdaneniu svojich dochodkov-sustavny tlak medii za silnej podpory verejnej mienky dokazu menit veci,aj ked viem ze tam kde ide o velke ksefty je to omnoho komplikovanejsie,ale su rozne nastroje obcianskych aktivit a bez masovej ucasti to nejde-lebo demokracia nie je iba o vhadzovani volebnych listkov,ale je aj o dalsich aktivitach obcanov na verejnu a zakonodarnu moc.
Ak je to v Nemecku s verejnými zdrojmi tak ako s ich potravinami tak si nerob ilúzie A Bulharsko zopár neukojených politikov využilu dieru a zaktivizovalo masy nič iné. Ak je niekto ešte aj po dvadsiatich rokoch chudobný ako kostolná myš ani ten štát nedokáže zorganizovať tak aby bol prosperujúci. Ten posledný chudobný bol pred dvetisíc rokmi a bol z iného kráľovstva.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať