Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Téma je uzavretá.
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
trisestri Pozri príspevok
pri biede nasho futbalu radsej pastviska ako ihriska,ak uz investovat do sportu,tak prisne ucelovo viazane prostriedky pre mlade talenty a podporu sportovych aktivit deti- u nas vybudovalo mesto 2 sportoviska,zacali vyberat poplatky,tak stoja nevyuzite-nevedia ze dostat mladch k sportovaniu je problem zadarmo,nie ze by este platili za sportoviska.
pre koho stadiony,ved aj tie ktore su prazdne.
Podpora talentov ? Však nech si ju platia kluby, ktoré chcú práve na tých talentoch zarobiť. Pre mňa by malo byť účelom prostriedkov zo štátneho rozpočtu resp. daní len amatérske športovanie, A cieľom by malo byť pritiahnuť na športoviská aj nemehlá - napríklad mňa. Určite by to malo byť bezplatné a pritiahnutie čo najviac detí by malo byť cieľom. Na zápas horný kontra dolný koniec nie je treba certifikované športovisko za ťažké peniaze, stačí plácek a snaha pritiahnuť mladých. Lenže asi máme viac peňazí a myslíme si, že bez tej snahy to pôjde. Omyl - nepôjde.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lubko6394 Pozri príspevok
Podpora talentov ? Však nech si ju platia kluby, ktoré chcú práve na tých talentoch zarobiť. Pre mňa by malo byť účelom prostriedkov zo štátneho rozpočtu resp. daní len amatérske športovanie, A cieľom by malo byť pritiahnuť na športoviská aj nemehlá - napríklad mňa. Určite by to malo byť bezplatné a pritiahnutie čo najviac detí by malo byť cieľom. Na zápas horný kontra dolný koniec nie je treba certifikované športovisko za ťažké peniaze, stačí plácek a snaha pritiahnuť mladých. Lenže asi máme viac peňazí a myslíme si, že bez tej snahy to pôjde. Omyl - nepôjde.
to bol jeden z navrhov,amaterske sportovanie mladych,a nie len tych je dolezite pre zdravy vyvin a vrati sa to v znizenej chorobnosti-len to je narocne a pre tunelovanie financii netraktivne.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
trisestri Pozri príspevok
to bol jeden z navrhov,amaterske sportovanie mladych,a nie len tych je dolezite pre zdravy vyvin a vrati sa to v znizenej chorobnosti-len to je narocne a pre tunelovanie financii netraktivne.
Súhlas. A nejedná sa len o šport. Veď akákoľvek zmysluplná aktivita detí by mala byť cieľom. Je mi jedno, či mládež bude hrať futbal, vypaľovať keramiku, pliesť košíky, viazať povrazové písmo... stačí aby to bolo pre nich zaujímavé a stratili čas na iné, menej ušľachtilé aktivity.

Akurát neviem ako presvedčiť Čaptoša a Hranola že využitie zo mňa zodratých bubákov si predstavujem inak a že tú ich predstavu nezdieľam a vlastne som úplne proti nej.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lubko6394 Pozri príspevok
Vŕta mi v makovici k čomu je dobré z našich daní financovať štadióny - teda najprv stavba, potom údržba, ak na nich budú hrať futbal súkromné FK, ktoré si ešte musia z nedostatku dobrých futbalistov u nás nakúpiť hráčov trebárs z Hondurasu a zadara ma tam nepustia.
...mne ani nie ...
jar88 Pozri príspevok
To sa financuje hlavne z rôznych lotérií, ako napríklad Loto, nie zo štátnych daní.
------------------
Sú tu aj iné hry, ako futbal či OH a tie majú inak finančne zainteresovaných "fanúšikov", ako futbal. A lóve z nich inak striekajú, ako z takých, ktorí niekde sedia a kritizujú. Raz kritizujú hru, inokedy financovanie, ale skutek utek.
Toto akože fakt myslíš vážne ???

Tí fanúšikovia v úvodzovkách hrajú také hry , o akých sa Černákovi ( vraj " bossovi " podsvetia ) ani len nesnívalo ...
Keď sa na to tak pozrieme , možno si chlapec trochu omočil zobák ...ale všade potrebujú nejakého na špinavú prácu ...

Zaujímavé je , že boli postavené všeliaké tie stánky športového typu ...
Hlavne pod tým názvom " Národný " .....tenisový , hokejový , futbalový ....
Všetky v Blave ...
Všetky pod patronátom Širokého ...
Všetky za premiéra Fica ...

Previazané jak sviňa ......
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...mne ani nie ...

Toto akože fakt myslíš vážne ???

Tí fanúšikovia v úvodzovkách hrajú také hry , o akých sa Černákovi ( vraj " bossovi " podsvetia ) ani len nesnívalo ...
Keď sa na to tak pozrieme , možno si chlapec trochu omočil zobák ...ale všade potrebujú nejakého na špinavú prácu ...

Zaujímavé je , že boli postavené všeliaké tie stánky športového typu ...
Hlavne pod tým názvom " Národný " .....tenisový , hokejový , futbalový ....
Všetky v Blave ...
Všetky pod patronátom Širokého ...
Všetky za premiéra Fica ...

Previazané jak sviňa ......
Ten národný tenisový je miklošov pomník
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač Pozri príspevok
...mne ani nie ...

Toto akože fakt myslíš vážne ???

Tí fanúšikovia v úvodzovkách hrajú také hry , o akých sa Černákovi ( vraj " bossovi " podsvetia ) ani len nesnívalo ...
Myslel som skalných fanúšikov hracích automatov.
Tí sú ochotní investovať do svojho fanúšikovania, doslova všetky peniaze. Sú naozaj veľmi obetavý a neskutočne verní.
To sa s tými futbalovými nedá zrovnávať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

socani sa nám rozbiehajú.. http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...nice-su-spaet/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač Pozri príspevok
...mne ani nie ...

Toto akože fakt myslíš vážne ???

Tí fanúšikovia v úvodzovkách hrajú také hry , o akých sa Černákovi ( vraj " bossovi " podsvetia ) ani len nesnívalo ...
Keď sa na to tak pozrieme , možno si chlapec trochu omočil zobák ...ale všade potrebujú nejakého na špinavú prácu ...

Zaujímavé je , že boli postavené všeliaké tie stánky športového typu ...
Hlavne pod tým názvom " Národný " .....tenisový , hokejový , futbalový ....
Všetky v Blave ...
Všetky pod patronátom Širokého ...
Všetky za premiéra Fica ...

Previazané jak sviňa ......
tenisový bol postavený za dzurindu, štát prispel 55%, ostatné platí tenisový zväz..
hokejový je typická a ukážková ISTOTA.....
futbalový- asi mi niečo uniklo, kde v ba a kedy ho postavili ??
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis Pozri príspevok
Ono tie zemné práce sa nedajú presne nakalkulovať už len preto že sa nevie čo je pod povrchom. U nás išli robiť kanalizáciu už keď bolo paženie na 3 m, zrazu sa dalo do pohybu montér stačil tak tak vyskočiť a ešte dva dni to paženie dolovali bager a dva žeriavy -pohyblivé piesky a to sa nedá zarátať na to sú tie dodatky. Ale ceny diela neobhajujem, len sa nedá všetko zakalkulovať
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
Ono tie zemné práce sa nedajú presne nakalkulovať už len preto že sa nevie čo je pod povrchom. U nás išli robiť kanalizáciu už keď bolo paženie na 3 m, zrazu sa dalo do pohybu montér stačil tak tak vyskočiť a ešte dva dni to paženie dolovali bager a dva žeriavy -pohyblivé piesky a to sa nedá zarátať na to sú tie dodatky. Ale ceny diela neobhajujem, len sa nedá všetko zakalkulovať
„Návrat k spôsobu tendrovania z čias Ľubomíra Vážneho je výsmechom do očí slušným ľuďom na Slovensku. Za falošné považujeme vyjadrenia Smeru, ktorý nás vtedy vyzýval, aby sme dali do zmlúv klauzulu o zákaze dodatkovania, aj napriek tomu, že metóda žltej knihy FIDIC dodatkovanie neumožňuje,“ tvrdí Figeľ.

čo sa na stavbe dialnic zmenilo za ten rok, čo nie je smer v opozícii??
prečo už nechcú zákaz dodatkovania???

nemusíš odpovedať, obidvaja to vieme.....zlodeji ryšaví-hranatí...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis Pozri príspevok
„Návrat k spôsobu tendrovania z čias Ľubomíra Vážneho je výsmechom do očí slušným ľuďom na Slovensku. Za falošné považujeme vyjadrenia Smeru, ktorý nás vtedy vyzýval, aby sme dali do zmlúv klauzulu o zákaze dodatkovania, aj napriek tomu, že metóda žltej knihy FIDIC dodatkovanie neumožňuje,“ tvrdí Figeľ.

čo sa na stavbe dialnic zmenilo za ten rok, čo nie je smer v opozícii??
prečo už nechcú zákaz dodatkovania???

nemusíš odpovedať, obidvaja to vieme.....zlodeji ryšaví-hranatí...
prakticky čomu rozumiem k tomu sa vyjadrujem, a čo hovoria politici ma ani veľmi nezaujíma lebo všetci doradu sú schopní pred kamerami alebo mikrofónmi dookola verklikovať hlúposti s krédom "čím horšie popľujem tým lepšie pre mňa" a všetci sú najmúdrejší v opozícii.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Zaujímavé je , že boli postavené všeliaké tie stánky športového typu ...
Hlavne pod tým názvom " Národný " .....tenisový , hokejový , futbalový ....
Všetky v Blave ...
Previazané jak sviňa ......
bjuty smis Pozri príspevok
tenisový bol postavený za dzurindu, štát prispel 55%, ostatné platí tenisový zväz..
hokejový je typická a ukážková ISTOTA.....
futbalový- asi mi niečo uniklo, kde v ba a kedy ho postavili ??
...ani v podstate nie ...

Nechytajme sa za slovíčka , myslené na všeobecné politické myslenie v mojom prípade ...
Úplne jedno , kto postaví ...
No Fico hraje prvé husle ...

Futbalový ???
Čo nie je , veď bude ...či ?
http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis Pozri príspevok
„Návrat k spôsobu tendrovania z čias Ľubomíra Vážneho je výsmechom do očí slušným ľuďom na Slovensku. Za falošné považujeme vyjadrenia Smeru, ktorý nás vtedy vyzýval, aby sme dali do zmlúv klauzulu o zákaze dodatkovania, aj napriek tomu, že metóda žltej knihy FIDIC dodatkovanie neumožňuje,“ tvrdí Figeľ.

čo sa na stavbe dialnic zmenilo za ten rok, čo nie je smer v opozícii??
prečo už nechcú zákaz dodatkovania???

nemusíš odpovedať, obidvaja to vieme.....zlodeji ryšaví-hranatí...
On ti nikdy neprizná, že zo spoločného sa najlepšie kradne. Neviem prečo to nechce ani len pripustiť, lebo vyzerá tak, akože nič z toho kradnutia nemá. Asi je "veriaci socan".
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54 Pozri príspevok
Ono tie zemné práce sa nedajú presne nakalkulovať už len preto že sa nevie čo je pod povrchom. U nás išli robiť kanalizáciu už keď bolo paženie na 3 m, zrazu sa dalo do pohybu montér stačil tak tak vyskočiť a ešte dva dni to paženie dolovali bager a dva žeriavy -pohyblivé piesky a to sa nedá zarátať na to sú tie dodatky. Ale ceny diela neobhajujem, len sa nedá všetko zakalkulovať
Ale to nieje ospravedlnenie. To je jeho riziko a s nim do toho šiel.
Raz je daná zmluva o nejakom diele za nejakú sumu a tým musí byť dané všetko.
Všetko až po termíny, zmluvné pokuty, zábezpeky a garancia záruky.
Veď to sú zmluvy s podnikateľmi.
A ako všetci vieme, alebo by sme mali vedieť, podnikanie je činnosť vo vlastnom mene, na vlastné náklady a na vlastné riziko. To znamená, že všetko čo dosiahne, strata či zisk je jeho.
Tu sa nemá čo špekulovať, či prípadnú stratu nahradiť, alebo prípadný zisk niekomu vracať.
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

Slovensko včera a dnes

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88 Pozri príspevok
Ale to nieje ospravedlnenie. To je jeho riziko a s nim do toho šiel.
Raz je daná zmluva o nejakom diele za nejakú sumu a tým musí byť dané všetko.
Všetko až po termíny, zmluvné pokuty, zábezpeky a garancia záruky.
Veď to sú zmluvy s podnikateľmi.
A ako všetci vieme, alebo by sme mali vedieť, podnikanie je činnosť vo vlastnom mene, na vlastné náklady a na vlastné riziko. To znamená, že všetko čo dosiahne, strata či zisk je jeho.
Tu sa nemá čo špekulovať, či prípadnú stratu nahradiť, alebo prípadný zisk niekomu vracať.
zase ako obyčajne táraš. Ak by som mal pre teba stavať tak by som urobil výkaz výmer na práce v teréne len "kalkulácia pôdne zloženie kameň, lebo ak by ti stavebník nakalkuloval náklady v cene podľa obvyklého podložia napr. pôda alebo piesčitá tak by si v prípade nepredvídateľných komplikácií ich za navyše výkony nezaplatil? no sú aj takí podnikatelia vieš ako im hovoríme?
Naposledy upravil pavol54 : 01.04.13 at 08:45
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

aktaK Pozri príspevok
Slovensko včera a dnes

takze ani vtedy, ani teraz ziadna slava...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erik555 Pozri príspevok
takze ani vtedy, ani teraz ziadna slava...
Beriem síce s nadsádzkou porovnávku rokov ...

Ale aj tak ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

erik555 Pozri príspevok
takze ani vtedy, ani teraz ziadna slava...
Len s tým, že to včera na fotografii je pravdivé a to dnes, je doplnené klamstvo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať