Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

​Ako to do seba všetko pekne a nenápadne zapadá.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

už vieš, čo sú to istoty ??
len sa dostať na ten zoznam
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
už vieš, čo sú to istoty ??
len sa dostať na ten zoznam
Zial, taketo "istoty" mali vsetky vlady v nasom samostatnom Slovensku a budu ich mat asi vzdy aj dalsie. To je nas narodny sport a nie nejaky hokej, ktory je ajtak len sporadicky uspesny
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

erik555 Pozri príspevok
Zial, taketo "istoty" mali vsetky vlady v nasom samostatnom Slovensku a budu ich mat asi vzdy aj dalsie. To je nas narodny sport a nie nejaky hokej, ktory je ajtak len sporadicky uspesny
nie, žial nemáš pravdu...ak sa diali takéto svinstvá za radičovej, tak boli pachatelia odvolaní, vedú sa vyšetrovania....

ak sa to dialo za fica, tak sú pachatelia znova menovaní naspäť.....
a dozvedáme sa o tom len vdaka radičovej, ktorá zaviedla povinné zverejnovania zmlúv...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Povinné zverejňovanie zmlúv majú aj všetky školské kuchyne a myslíš že to má nejaký vplyv na to aby tam neboli zabetonovaní najdrahší dodávatelia? Prečo ? lebo pri konkurze ponúkli nereálnu najlacnejšiu cenu
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
Povinné zverejňovanie zmlúv majú aj všetky školské kuchyne a myslíš že to má nejaký vplyv na to aby tam neboli zabetonovaní najdrahší dodávatelia? Prečo ? lebo pri konkurze ponúkli nereálnu najlacnejšiu cenu
naozaj nechápem, čo si chcel týmto príspevkom povedať...

je povinnosť zverejňovať zmluvy , ktoré zaviedla radičovej vláda a vdaka čomu sa dozvedáme o týchto svinstvách politikov zlý, alebo dobrý krok ??
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

bjuty smis Pozri príspevok
a vdaka čomu sa dozvedáme o týchto svinstvách politikov zlý, alebo dobrý krok ??
Dobry, ale to sa robili za kazdej vlady a aj budu robit v dalsich! Nic nove pod slnkom...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

erik555 Pozri príspevok
Dobry, ale to sa robili za kazdej vlady a aj budu robit v dalsich! Nic nove pod slnkom...
nie, nebudú....určite nie tak okato, také sumy....sú pod kontrolou, musia vymýšlať ovela rafinovanejšie....už nastačí zavesiť na nástenku oznam na jeden den, za zamknutými dverami a 100 000 000 evri odfučí......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis Pozri príspevok
naozaj nechápem, čo si chcel týmto príspevkom povedať...

je povinnosť zverejňovať zmluvy , ktoré zaviedla radičovej vláda a vdaka čomu sa dozvedáme o týchto svinstvách politikov zlý, alebo dobrý krok ??
Za komunistov frčal vtip: Zvolala sa stranícka schôdza a tam sa oznámilo "Od zajtra bude drahšia káva" A pýta sa jeden - a čo z toho ja mám? odpoveď Nič ale v rámci informovanosti to viete vy komunisti ako prví tak to je to isté aj s tými zmluvami síce nič s tým nemáme šancu spraviť ale sme o nich dobre informovaní. Takže sviňa pri koryte najviac mliaska
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis Pozri príspevok
nie, nebudú....určite nie tak okato, také sumy....sú pod kontrolou, musia vymýšlať ovela rafinovanejšie....už nastačí zavesiť na nástenku oznam na jeden den, za zamknutými dverami a 100 000 000 evri odfučí......
Jednoznačne, tak ako si napísal, je to dobrý krok, ale určite aj zbytočný krok.
Nič sa tým vlastne nedosiahne, lebo tak ako píšeš v tomto príspevku, že budú musieť vymýšľať oveľa rafinovanejšie spôsoby, a aj tak tie evri odfrčia.
-----------------------------------------------------
Jediný reálny spôsob, ako tomu zabrániť, je nemať reálne príležitosti a to znamená nemať čo rozkrádať. Jednoducho nesmie byť v štátnej kase žiadne voľné Euro. Všetko čo je v štátnej kase, musí mať konkrétne a jasné určenie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela Pozri príspevok
​Ako to do seba všetko pekne a nenápadne zapadá.
Presne tak. Všetko pekne zapadá, ale ako celok, je to totálna sprostosť.
Je naozaj neuveriteľné, ako môžu vzdelaní ľudia, niečo také absurdné vypotiť.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

V súvislosti s tým nápadom o bezpodmienečnom základnom prijme, by som bol zvedavý, či tí geniálni stvoritelia uvažovali aj nad tým, čo asi budú tí s prímom a bez práce robiť so svojim voľným časom.
-------------------------
Či si myslia, že budú špekulovať nad nejakou prácou a pritom nemyslieť na čosi úplne iné. Veď určite budú mať menej peňazí, ako tí čo si budú aj zarábať a určite tiež budú chcieť čosi viac, alebo aspoň to čo majú ostatní.
-------------------------
Budú vznikať nejaké zaopatrené zločinecké tlupy s kopou voľného času, alebo len krúžky ručných prác?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
Za komunistov frčal vtip: Zvolala sa stranícka schôdza a tam sa oznámilo "Od zajtra bude drahšia káva" A pýta sa jeden - a čo z toho ja mám? odpoveď Nič ale v rámci informovanosti to viete vy komunisti ako prví tak to je to isté aj s tými zmluvami síce nič s tým nemáme šancu spraviť ale sme o nich dobre informovaní. Takže sviňa pri koryte najviac mliaska
že reaguješ mimo príspevkua meníš témy, je bežné...ale že nevieš odpovedať ani na jasnú otázku....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88 Pozri príspevok
Jednoznačne, tak ako si napísal, je to dobrý krok, ale určite aj zbytočný krok.
Nič sa tým vlastne nedosiahne, lebo tak ako píšeš v tomto príspevku, že budú musieť vymýšľať oveľa rafinovanejšie spôsoby, a aj tak tie evri odfrčia.
-----------------------------------------------------
Jediný reálny spôsob, ako tomu zabrániť, je nemať reálne príležitosti a to znamená nemať čo rozkrádať. Jednoducho nesmie byť v štátnej kase žiadne voľné Euro. Všetko čo je v štátnej kase, musí mať konkrétne a jasné určenie.
určite nie je zbytočný, vdaka nemu sa zistili zlodejstvá..

neviem, kde ty žiješ , ale na slovensku nie len že nie je ani jedno volné evri v štátnej kase, u nás dokonca každý rok žijem nad pomery a zvyšujem štátny dlh .....

máš pocit, že sa nekradne?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://finweb.hnonline.sk/c1-5965886...ukryte-biliony
Naposledy upravil 220870 : 09.04.13 at 17:41
533807_486381928093870_298867720_n.jpg  
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88 Pozri príspevok
V súvislosti s tým nápadom o bezpodmienečnom základnom prijme, by som bol zvedavý, či tí geniálni stvoritelia uvažovali aj nad tým, čo asi budú tí s prímom a bez práce robiť so svojim voľným časom.
-------------------------
Či si myslia, že budú špekulovať nad nejakou prácou a pritom nemyslieť na čosi úplne iné. Veď určite budú mať menej peňazí, ako tí čo si budú aj zarábať a určite tiež budú chcieť čosi viac, alebo aspoň to čo majú ostatní.
-------------------------
Budú vznikať nejaké zaopatrené zločinecké tlupy s kopou voľného času, alebo len krúžky ručných prác?
To by asi mali mať iba na holé prežitie.
Ja si nemôžem pomôcť, ale neviem zabudnúť na hlavnú ideu z filmu Obojek / Obojok / Deadlock / Wedlock (1991).
Už pri jeho pozeraní mi napadla myšlienka, že takto by ľudstvo raz mohlo dopadnúť. Je to moje vnímanie sveta, kam a akým spôsobom sa uberá. A neuberá sa dobrovoľne. Preto som napísala v predchádzajúcom príspevku, ako to všetko do seba pekne a nenápadne zapadá.
​Film som videla veľmi dávno. A ešte som nemala informácie o svetovláde a pod. I keď verím, že na svete nie všetky územia sa ocitnú v tejto situácii.
Ale možné je všetko.
Už iba nezmyselnosť určitých nariadení z EÚ nie je normálne. Ani umelá zamestnanosť v EÚ orgánoch. To je na zamyslenie podporovať taký obrovský moloch. Kto nevidí čo sa deje, tak je ešte slepý.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela Pozri príspevok
To by asi mali mať iba na holé prežitie.
Ja si nemôžem pomôcť, ale neviem zabudnúť na hlavnú ideu z filmu Obojek / Obojok / Deadlock / Wedlock (1991).
Už pri jeho pozeraní mi napadla myšlienka, že takto by ľudstvo raz mohlo dopadnúť. Je to moje vnímanie sveta, kam a akým spôsobom sa uberá. A neuberá sa dobrovoľne. Preto som napísala v predchádzajúcom príspevku, ako to všetko do seba pekne a nenápadne zapadá.
​Film som videla veľmi dávno. A ešte som nemala informácie o svetovláde a pod. I keď verím, že na svete nie všetky územia sa ocitnú v tejto situácii.
Ale možné je všetko.
Už iba nezmyselnosť určitých nariadení z EÚ nie je normálne. Ani umelá zamestnanosť v EÚ orgánoch. To je na zamyslenie podporovať taký obrovský moloch. Kto nevidí čo sa deje, tak je ešte slepý.
Píšeš, že je to tvoje vnímanie sveta. Vnímanie sveta s tým, že vnímaš aj to, čo vlastne ani nejestvuje. Máš tam pridanú akúsi svetovládu a možno aj viac vecí, ktoré niesu skutočné.
Potom ten svet vnímaš podobne, ako ho vnímali napríklad nevoľníci v dobách feudalizmu. Aj im pridali do toho obrazu sveta napríklad vieru a iné im zamlčali. Kresťanstvo s ich kráľovstvom božím. Potom je jasné, že všetko do seba akosi správne zapadá, ale aj tak to akosi stále nefunguje.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis Pozri príspevok
určite nie je zbytočný, vdaka nemu sa zistili zlodejstvá..

neviem, kde ty žiješ , ale na slovensku nie len že nie je ani jedno volné evri v štátnej kase, u nás dokonca každý rok žijem nad pomery a zvyšujem štátny dlh .....

máš pocit, že sa nekradne?
Ja som to zbytočný myslel tak, že ak by sa nekradlo, bolo by zbytočné po tom pátrať.
Ak by nebolo tých veľkých peňazí v štátnej kase, nebolo by čo tunelovať a rozkrádať. Sú tam voľné peniaze a voľné sú skoro všetky, lebo nemajú konkrétne určenie.
Vieš si predstaviť, že by si ty mal v domácej kase neurčené peniaze? Že by si napríklad neuvažoval nad tým, koľko stojí chladnička a aká? Že by ti jednoducho manželka predložila účet a zaplať? Zaplať, lebo toľko treba?
------------------------------------------
Poznám aj takých, čo tunelujú vlastnú domácnosť a nie je ich málo. Skôr by som povedal, že je to pravidlo. Že skoro každý nejako tuneluje vlastný rozpočet.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela Pozri príspevok
A ešte som nemala informácie o svetovláde a pod. I keď verím, že na svete nie všetky územia sa ocitnú v tejto situácii.
Ale možné je všetko.
Už iba nezmyselnosť určitých nariadení z EÚ nie je normálne. Ani umelá zamestnanosť v EÚ orgánoch. To je na zamyslenie podporovať taký obrovský moloch. Kto nevidí čo sa deje, tak je ešte slepý.
jar88 Pozri príspevok
Píšeš, že je to tvoje vnímanie sveta. Vnímanie sveta s tým, že vnímaš aj to, čo vlastne ani nejestvuje. Máš tam pridanú akúsi svetovládu a možno aj viac vecí, ktoré niesu skutočné.
Potom ten svet vnímaš podobne, ako ho vnímali napríklad nevoľníci v dobách feudalizmu. Aj im pridali do toho obrazu sveta napríklad vieru a iné im zamlčali. Kresťanstvo s ich kráľovstvom božím. Potom je jasné, že všetko do seba akosi správne zapadá, ale aj tak to akosi stále nefunguje.
...hm ...Jaroušku ....veľa vecí , skutočností neboli skutočné a ajhľa ...

Orwellov Veľký brat funguje už dávno ...
Keď si tak vezmeme , Jules Verne napísal tie svoje sci - fi diela okolo rokov 1870-80 ...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať