Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88 Pozri príspevok
Zaujímavé, ako sa všetci viete uspokojiť so suchým konštatovaním a popisom nejakého javu. Doslova, ako keby ste boli nadšení, že ste na to vôbec prišli.
Ťahá sa to celou témou, všetci tu poukazujete kolom dokola na všetko, čo sa vám tu nepáči a nikto z vás nechce hľadať a odhalovať príčiny, ako pôvod problémov.
Prečo je to tak?

Mne to pripadá tak, ako keby sa vám v aute, niekde na ceste minul benzín a vy by ste všetci svorne poukazovali na to, že nemáte benzín.
Jeden cez druhého, každý inak a všetci máte pravdu.
Nieje to k ničomu aj keď je to správne.
Čo z toho máte, že niekoho obviníte, že nenatankoval?
Čo vám pomôže zistenie, že neml peniaze?
Čo vám pomôže zistenie, že nemá preto, že ich prepil? Že je nespoľahlivý, že je lajdák a podobne?
Nepomôže vám ho ani mlátiť, alebo aj tak sa nič nezmení v tom, že stojíte na ceste s prázdnou nádržou.
jar 88, a čo s tým robíš ty ?
evidentne si sa s tým neuspokojil, tak čo s tým robíš ? ak teda nerátam tieto diskusie..
sám asi vieš z reakcií spoludiskutujúcich, ako to asi pomôže...

ako je to s tvojou nádržou ??
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Problémom podľa mňa a nie je to len na Slovensku, je to, že politici vytvárajú len také pracovné miesta, ktoré sú platené z ošklbávania výrobcov, sluhov a predajcov vymýšľaním úradov, funkcií a prác, ktoré vlastne nikto nepotrebuje. To sú napríklad tie sociálne podniky, ktoré za pomoci štátu zlikvidujú akože konkurenciu, ktorá stimuly nemá. To sú napríklad všetky tie inštitúcie a funkcie v Bruseli, čo vymýšľajú aké nové normy prijať, aké výkazy vykazovať a aj aké pokladnice zaviesť. Že sa potom stane, že bloček vybledne, nie je ich problémom, ale toho, kto má takýto bloček vo výdavkoch - naraz je nepreukázateľným výdavkom a daňák si na nás zgustne. Na druhej strane je 3000 za Audinu úplne bežný a hospodárny náklad. Aj mne to DÚ zožerie a uzná ? To, že ako majiteľ SRO musím platiť poistné v nezamestnanosti každý mesiac je v poriadku do okamihu, kým nechcem poistné plnenie - vtedy som už kapitalista a štát to nezaujíma. Konieckoncov je to aj pri nezamestnanosti. Bol som blbý, skrachoval som takže z poistenia je NULA, sociálne dávky sú NULA - však mám cennosti a nie som bezdomovec... Sme blbci. Namiesto hypoték a snahy pracovať je výhodnejšie byť sociálne odkázaným - aj bytík nevybývaný sa nájde, aj pokutu nie je z čoho zaplatiť, aj energie cvakne obec a keď so pracovitý a postavím si chyžu na Tvojom pozemku, tak problém nemám JA ale TY.
Dokedy budeme vládať ťahať tú káru ? Desí ma film Návrat z doby ľadovej, kde bola načrtnutá budúcnosť ľudstva ako degenerácia, lebo to čo dnes podporujeme, nie je perspektívne, ale to hlúpe. Čím blbší tým vyšší potenciál potomstva a následný problém všeobecného zblbnutia populácie. Tam smerujeme. A bohužiaľ nielen na Slovensku. Kam ujsť ?
Kam ušiel napr. Dobrovodský akú šancu mal Juhász ? Chvala pánu Bohu, takých susedov a priateľov nemám. Otázkou ale je dokedy, a ako dlho potom to vydržím.
Naposledy upravil lubko6394 : 29.03.13 at 21:28
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lubko6394 Pozri príspevok
Problémom podľa mňa a nie je to len na Slovensku, je to, že politici vytvárajú len také pracovné miesta, ktoré sú platené z ošklbávania výrobcov, sluhov a predajcov vymýšľaním úradov, funkcií a prác, ktoré vlastne nikto nepotrebuje. To sú napríklad tie sociálne podniky, ktoré za pomoci štátu zlikvidujú akože konkurenciu, ktorá stimuly nemá. To sú napríklad všetky tie inštitúcie a funkcie v Bruseli, čo vymýšľajú aké nové normy prijať, aké výkazy vykazovať a aj aké pokladnice zaviesť. Že sa potom stane, že bloček vybledne, nie je ich problémon, ale toho, kto má takýto bloček vo výdavkoch - naraz je nepreukázateľným výdavkom a daňák si na nás zgustne. Na druhej strabe je 3000 za Audinu úplne bežný a hospodárny náklad. Aj mne to DÚ zožerie a uzná ? To, že ako majiteľ SRO musím platiť poistné v nezamestnanosti každý mesiac je v poriadku do okamihu, kým nechcem poistné plnenie - vtedy som už kapitalista a štát to nezaujíma. Konieckoncov je to aj pri nezamestnanosti. Bol som blbý, skrachoval som takže z poistenia je NULA, sociálne dávky sú NULA - však mám cennosti a nie som bezdomovec... Sme blbci. Namiesto hypoték a snahy pracovať je výhodnejšie byť sociálne odkázaným - aj bytík nevybývaný sa nájde, aj pokutu nie je z čoho zaplatiť, aj energie cvakne obec a keď so pracovitý a postavím si chyžu na Tvojom pozemku, tak problém nemám JA ale TY.
Dokedy budeme vládať ťahať tú káru ? Desí ma film Návrat z doby ľadovej, kde bola načrtnutá budúcnosť ľudstva ako degenerácia, lebo to čo dnes podporujeme, nie je perspektívne, ale to hlúpe. Čím blbší tým vyšší potenciál potomstva a následný problém všeobecného zblbnutia populácie. Tam smerujeme. A bohužiaľ nielen na Slovensku. Kam ujsť ?
Kam ušiel napr. Dobrovodský akú šancu mal Juhász ? Chvala pánu Bohu, takých susedov a priateľov nemám. Otázkou ale je dokedy, a ako dlho potom to vydržím
dobrý príspevok....len namiesto politici tam daj SOCANI....
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
bjuty smis Pozri príspevok
dobrý príspevok....len namiesto politici tam daj SOCANI....
Tak to teda nedám.
Fico nie je jedinou kurvou v tomto štáte. Je síce okatejší, ale principiálne z tohoto hľadiska nebola lepšia ani Radičová a ani Dzurinda. Akurát nám to vtedy lepšie znelo do ucha. Akurát že oči hlásili čosi iné.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lubko6394 Pozri príspevok
Tak to teda nedám.
Fico nie je jedinou kurvou v tomto štáte. Je síce okatejší, ale principiálne z tohoto hľadiska nebola lepšia ani Radičová a ani Dzurinda. Akurát nám to vtedy lepšie znelo do ucha. Akurát že oči hlásili čosi iné.
fakt ??
to myslíš vážne ??
radičová má na svedomí mýto za stámiliony evri ?
radičová predávala -ako ty píšeš-principiálne -emisie tak, aby ojebkakala-slovensko o stámiliony ??
radičová tu vytvárala sociálne podniky pre okresných funkcionárov strany ??ako teta E.T ??
radičová dohadzoval stavbu dialnic sponzorovi a zakladatelovi smeru širokému za stámiliony, aj ked bola jeho ponuka 3. najlepšia ??

ked chceš, sám ti dalších XXX príkladov.....radičov
ej tu socani vyčítajú platinové sítka..........) skoda za 2 mega a nezamietlo sa to pod kobeec, naopak...úrady konajú...a ešte danový úrad v KE, kde výfukli zlodeji miklošovi kšeft ficovi, ale štát učetril 50%.....

ale že zaviedla zverejnovanie zmôúv na internet, čím odpílila 90 % politických zlodejov si si nevšimol....
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
bjuty smis Pozri príspevok
fakt ??
to myslíš vážne ??
radičová má na svedomí mýto za stámiliony evri ?
radičová predávala -ako ty píšeš-principiálne -emisie tak, aby ojebkakala-slovensko o stámiliony ??
radičová tu vytvárala sociálne podniky pre okresných funkcionárov strany ??ako teta E.T ??
radičová dohadzoval stavbu dialnic sponzorovi a zakladatelovi smeru širokému za stámiliony, aj ked bola jeho ponuka 3. najlepšia ??

ked chceš, sám ti dalších XXX príkladov.....radičov
ej tu socani vyčítajú platinové sítka..........) skoda za 2 mega a nezamietlo sa to pod kobeec, naopak...úrady konajú...a ešte danový úrad v KE, kde výfukli zlodeji miklošovi kšeft ficovi, ale štát učetril 50%.....

ale že zaviedla zverejnovanie zmôúv na internet, čím odpílila 90 % politických zlodejov si si nevšimol....
Samozrejme, že Robkovi sa hneď tak niekto nevyrovná.
Je to okatejšie, ale aj tak sa nič nedialo a nedeje.
Prečítaj si, prosím, ešte raz môj príspevok.

Problémom je pojem najhoršie a menej horšie.
V poslednom čase ma zaujal v parlamente Hlina. Nieže by to bol chytrák s víziou, ale mrazivo pomenúva naše problémy, ktoré nikto nerieši/ nechce riešiť. Hovorí mi z duše, akurát s ním nesúhlasí spravidla 149 poslancov parlamentu.
Zdá sa Ti snáď normálne, že máme odsúhlasené na 100% postupy exekútorov aby boli úspešní a ziskoví a že súčasne nemáme žiaden spôsob ako pomôcť Dobrovodskému? Lenža ja exekútorom nie som, , ale Dobrovodským alebo Juhászom sa nedobrovoľne stať môžem. A nie je to problém akéhosi Cigáňa ale je to problém arogantnosti a neprispôsobiteľnosti ktorý nezaviedol Cigáň, ale politik. A Cigáň v tom lieta rovnako ako ja, má len iné priority.
Bohužiaľ tie moje priority nie sú rovnaké ako Cigáňove, ale to nie je chyba moja alebo jeho, ale toho, kto stanovil pravidlá a to sú politici. Dnešní a aj včerajší.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lubko6394 Pozri príspevok
Samozrejme, že Robkovi sa hneď tak niekto nevyrovná.
Ficove kruhy

0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
buchač Pozri príspevok
Ficove kruhy
Buchi, nezačínaj.

Ešte som nestrávil tie štadióny a Ty začneš s ZOH.

Pomôže mi niekto s mojimi pochybnosťami o tých štadiónoch ?
Vŕta mi v makovici k čomu je dobré z našich daní financovať štadióny - teda najprv stavba, potom údržba, ak na nich budú hrať futbal súkromné FK, ktoré si ešte musia z nedostatku dobrých futbalistov u nás nakúpiť hráčov trebárs z Hondurasu a zadara ma tam nepustia. Súčasne s tým akýsi Čaptoš vyrieši problém niektorých podvodných CVČ tak že dotácie nedostane nikto, dajú sa na obce a tie môžu bubáky minúť na nový chodník.
1. Koľko podvodníkov Čaptoš zavrel ?
2. Budeme mať viac našich futbalistov ?
Naposledy upravil lubko6394 : 30.03.13 at 07:58
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lubko6394 Pozri príspevok
Buchi, nezačínaj.
Jááááááááááá .....

To nie JA ... to FICO ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lubko6394 Pozri príspevok
Buchi, nezačínaj.

Ešte som nestrývil tie štadióny a Ty začneš s ZOH.

Pomôže mi niekto s mojimi pochybnosťami o tých štadiónoch ?
Vŕta mi v makovici k čomu je dobré z našich daní financovať štadióny - teda najprv stavba, potom údržba, ak na nich budú hrať futbal súkromné FK, ktoré si ešte musia z nedostatku dobrých futbalistov u nás nakúpiť hráčov trebárs z Hondurasu a zadara ma tam nepustia. Súčasne s tým akýsi Čaptoš vyrieši problém niektorých podvodných CVČ tak že dotácie nedostane nikto, dajú sa na obce a tie môžu bubáky minúť na nový chodník.
1. Koľko podvodníkov Čaptoš zavrel ?
2. Budeme mať viac futbalistov ?
k čomu je dobré financovať štadióny
1. Keď som chodil, ešte sem tam aj chodím smer Žilina tak som hovoril že na Mečiara bude pamätať časť národa dialničného, lebo ten nechal urobiť dialnicu v polovičnom profile za 4 roky po Ladce a Dzurida za osem rokov 8km ladce- PB. Takže prevod do dnešných dní, ak ich nechá postaviť tak to budú ficove športoviská(či v dobrom a zlom chápaní)
2. peniaze na platy(napr učiteľov ) idú do spotreby to znamená žiadny rast HDP (lebo ich môžu prejesť za ktorýmikoľvek hranicami k radosti obchodníkov)
ale prefinancovanie športovísk(ako každej investície) je iste uznáš v konečnom dôsledku rastom HDP a nielen to kým DPH za nákupy v cudzine je definitívne v pr...li, tak zo stavieb ostáva na Slovensku, i keď u niektorých firiem môže byť vratka.
Vnútorná spotreba = rast HDP a o to predsa ide
Ja osobne iné vysvetlenie(po abstrahovaní politiky) v tom nevidím
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis Pozri príspevok
jar 88, a čo s tým robíš ty ?
evidentne si sa s tým neuspokojil, tak čo s tým robíš ? ak teda nerátam tieto diskusie..
sám asi vieš z reakcií spoludiskutujúcich, ako to asi pomôže...

ako je to s tvojou nádržou ??
Ja takto problémy zásadne neriešim. Rešpektujem nevyhnutnú potrebu paliva v nádrži a tak radšej jazdím s plnou nádržou.

Videl si niekde, že by som riešil niečo tak banálne, ako tí naši socanskí, barbarskí výtečníci?
Chcel som tým povedať, že je mi cudzie riešiť, napríklad nejaké limity v poskytovaní zdravotných výkonov. Nebudem predsa špekulovať, aký limit je správnejší, keď viem, že tam žiadny limit nepatrí. Akýže limit, keď som poistený? Nastane potreba liečiť, operovať? Ak áno, tak čo tam riešiť cenu, kapacitu nemocníc, či dostatok - nedostatok peňazí v poisťovni, alebo v nemocnici.
--------------------------------
Bolo by čo riešiť, ak by som bol naozaj zdravotne poistený, ale to by sa neriešilo v parlamente. To by som riešil ja a v poisťovni. Tam by som riešil koľko zaplatím a či sú nejaké limity. Určite by som nepodpisoval poistku na obvyklú a nevyhnutnú zdravotnú starostlivosť, ale na konkrétne podmienky platby za mnou spotrebované zdravotnícke výkony. Určite by som nepodpisoval zmluvu v ktorej by sa počítalo s nejakým čakaním na poradie v nemocnici. Určite by som nepodpísal ani len slovíčko s významom do, či najneskôr do troch, či desiatich kalendárnych dní. A niečo tak sprosté, ako tri mesiace a viac, či dokonca podľa možností poskytovateľa, či nejakých fondov, si neviem ani len predstaviť.
---------------------------------
Veď zdravotné poistenie, je niečo celkom iné, ako poistenie domu, či povinné poistenie škôd spôsobených autom. Na dome si môžeš dovoliť čiastočné plnenie, či vylúčenie napríklad škody spôsobenej vandalizmom, alebo sopečnou erupciou. Na dome si môžeš dovoliť nechať aj poškodenú schránku, či posprejovanú stenu, ale neliečiť, či dokonca neoperovať, to si asi nechceš nechať nanútiť neschopným systémom.
----------------------------------------
Mňa sa to až tak veľmi netýka, lebo zatiaľ mám možnosti, ako sa tým negatívnym následkom vyhnúť, ale sú tu aj takí, čo tie možnosti nemajú. A akože práve pre tých, bol ten systém, navrhnutý a spustený. Ja ten systém nijako neriešim, nikde nenavrhujem a nepolemizujem o jeho vylepšovaní a kontrole, lebo ten systém je z podstaty chorý a nenormálny. Vždy hovorím, že nám treba nový systém, postavený na skutočnom a to znamená, že aj na dobrovoľnom poistení. Inak to nemá šancu fungovať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lubko6394 Pozri príspevok
Buchi, nezačínaj.

Ešte som nestrávil tie štadióny a Ty začneš s ZOH.


Vŕta mi v makovici k čomu je dobré z našich daní financovať štadióny - teda najprv stavba, potom údržba, ak na nich budú hrať futbal súkromné FK,
To sa financuje hlavne z rôznych lotérií, ako napríklad Loto, nie zo štátnych daní.
------------------
Sú tu aj iné hry, ako futbal či OH a tie majú inak finančne zainteresovaných "fanúšikov", ako futbal. A lóve z nich inak striekajú, ako z takých, ktorí niekde sedia a kritizujú. Raz kritizujú hru, inokedy financovanie, ale skutek utek.
Naposledy upravil jar88 : 30.03.13 at 09:38
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lubko6394 Pozri príspevok
2. Budeme mať viac našich futbalistov ?
Veď máme dosť vlastných futbalistov. V ich množstve problém nevidím. Nevidím ani problém vo financovaní ich tréningu. (viď napríklad Mesi - samorast z ulice a rozdiel v jeho chlapčenskej hre a v terajšej hre, nieje žiadny)
-----------------------------------------------
Problém je v tom, že nevedia hrať tak, ako treba.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54 Pozri príspevok
Vnútorná spotreba = rast HDP a o to predsa ide
Ja osobne iné vysvetlenie(po abstrahovaní politiky) v tom nevidím
Ako si na to prišiel, že práve o to HDP tu ide?
Komu ide o to HDP? Snáď nie tebe? Čo by si z toho rastu - poklesu HDP akože mal?
-------------------------
Veď to je ukazovateľ, ktorý sa bežných ľudí nijako netýka. Nič im ten ukazovateľ nedáva, ani nezabezpečuje a ani negarantuje.
Veď rast HDP môže byť aj 50% a aj tak sa to nemusí prejaviť na platoch a spotrebe bežných ľudí.
Veľký, silný a hlavne nefunkčný štát, vie stroviť každé a dokonca aj celé HDP a pritom sa ešte aj zadĺžiť.
------------------
Tak že v tom HDP to asi nebude.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88 Pozri príspevok
Ako si na to prišiel, že práve o to HDP tu ide?
Komu ide o to HDP? Snáď nie tebe? Čo by si z toho rastu - poklesu HDP akože mal?
-------------------------
Veď to je ukazovateľ, ktorý sa bežných ľudí nijako netýka. Nič im ten ukazovateľ nedáva, ani nezabezpečuje a ani negarantuje.
Veď rast HDP môže byť aj 50% a aj tak sa to nemusí prejaviť na platoch a spotrebe bežných ľudí.
Veľký, silný a hlavne nefunkčný štát, vie stroviť každé a dokonca aj celé HDP a pritom sa ešte aj zadĺžiť.
------------------
Tak že v tom HDP to asi nebude.
zase si cítil potrebu zamiešať sa do debaty ktorej vôbec nerozumieš. Vari ja som vlastník štátu aby mal HDP vplyv na moje hosodárenie. Veľká noc už je tu tak splietaj radšej korbáče ako nesúvislé vety
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
k čomu je dobré financovať štadióny
1. Keď som chodil, ešte sem tam aj chodím smer Žilina tak som hovoril že na Mečiara bude pamätať časť národa dialničného, lebo ten nechal urobiť dialnicu v polovičnom profile za 4 roky po Ladce a Dzurida za osem rokov 8km ladce- PB. Takže prevod do dnešných dní, ak ich nechá postaviť tak to budú ficove športoviská(či v dobrom a zlom chápaní)
2. peniaze na platy(napr učiteľov ) idú do spotreby to znamená žiadny rast HDP (lebo ich môžu prejesť za ktorýmikoľvek hranicami k radosti obchodníkov)
ale prefinancovanie športovísk(ako každej investície) je iste uznáš v konečnom dôsledku rastom HDP a nielen to kým DPH za nákupy v cudzine je definitívne v pr...li, tak zo stavieb ostáva na Slovensku, i keď u niektorých firiem môže byť vratka.
Vnútorná spotreba = rast HDP a o to predsa ide
Ja osobne iné vysvetlenie(po abstrahovaní politiky) v tom nevidím
neviem ako z otázkou súvisel mečiar, ale určite si ho nebudeme pamätať ako dialničného....skorej ako zlodejského...alebo sa chod opýtať remiášovej matky, ako si ho ona pamätá...

a ten rast hdp...pre boha, fico chce dať 4 miliony ročne...o kolko to zvýši rast hdp ??? )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis Pozri príspevok
neviem ako z otázkou súvisel mečiar, ale určite si ho nebudeme pamätať ako dialničného....skorej ako zlodejského...alebo sa chod opýtať remiášovej matky, ako si ho ona pamätá...

a ten rast hdp...pre boha, fico chce dať 4 miliony ročne...o kolko to zvýši rast hdp ??? )
ale na remiášových vrahov nebola amnestia tak ho žalujte, zeman povedal že black end white je najlepšie na fľaške vhisky.
ja som len povedal svoj názor na ihriská to je všetko
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pri biede nasho futbalu radsej pastviska ako ihriska,ak uz investovat do sportu,tak prisne ucelovo viazane prostriedky pre mlade talenty a podporu sportovych aktivit deti- u nas vybudovalo mesto 2 sportoviska,zacali vyberat poplatky,tak stoja nevyuzite-nevedia ze dostat mladch k sportovaniu je problem zadarmo,nie ze by este platili za sportoviska.
pre koho stadiony,ved aj tie ktore su prazdne.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

trisestri Pozri príspevok
pri biede nasho futbalu radsej pastviska ako ihriska,ak uz investovat do sportu,tak prisne ucelovo viazane prostriedky pre mlade talenty a podporu sportovych aktivit deti- u nas vybudovalo mesto 2 sportoviska,zacali vyberat poplatky,tak stoja nevyuzite-nevedia ze dostat mladch k sportovaniu je problem zadarmo,nie ze by este platili za sportoviska.
pre koho stadiony,ved aj tie ktore su prazdne.
tak to sme dopadli na tomto Slovensku...s Ceskom sa to neda porovnavat!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať